Ameliyat eldiveni ile tüy alma

ben yıllardır bikini bölgemi eldivenle alıyorum ilk zamanlar ağırıyor evet ama zamanla alışıyor ve seyrelmede oluyor kökten alıyor çünkü arkadaşın dediği gibi çokta temiz ağda gibi derdide yok

bende burda duyup dün ilk defa bikini bölgemde denedim. Çoook pratik gerçekten ağda yapıyorum normalde ama bu daha pratik oldu. Acısıda yok gibi bişey ve kesinlikle kökünden alıyor iyice baktım yokda kırıyormu diye yok valla kökünden almış.

kızlar bende bi ara denedim eldivenii ama küçük tüyleri almıooo ağdadaki kadar memnun olmadım ben gerçi yıllardır ağda kullandığım için 15 dk genital bölgem bitioo. eldivenle uğraşırken fenalık geçioorum bunalıorum. en güzelii ağdaa

öncelkle meraba :-) ben bu eldiven yöntemini arkadaslarmdan dymuştm denedm bacağmda ama çok acıdı ve kızardı kızarması normal de beyaz beyaz yerler oldu nokta şeklnde acaba tahriş mi ettm mirmirmirmir

ilk defa duyuyorum beyaz beyaz alla alla tahriş olmuştur heralde canım neden sir ağda yapmıyosun daha kolay ben eldiveni bikini bölgemde sir ağdayı bitirdikten sonra kalan kıllar için uyguluyorum

şimdi biraz geçti ilk kez yaptm ya sanırm ondn oldu ama baya acıdı sir ağda uyguluyorum ama daha pratik dedkleri içn dememk istedm aslnda beyaz tenlide değilm nedn böyle oldu anlamadm :çok üzgünüm:

analdım canıım aslında en pratiği sir ağdadır tabi ilk defa yapanlar için deil el alışkanlığı lazım sir ağda yapmak için

ameliyat eldivenini ağda yaparkenmi kullanıyorsunuz. açıklarmısınız.

eldiveni nerden bulacağız.

hayır canım eldiveni takıyorsun ve tüylerini koparmaya başlıyorsun :)) bütün eczanelerde var doktor eldiveni ya beyaz varya onlar işte hani hijyen olsun diye mutfakta kullananlarda var sırnaşık şey beyaz ameliyat eldiveni işte elinin boyutuna göre seçersin tak kopar olay bu zemuszemus

epilasyon aletim var ama çok canım acıyor. siz nasıl dayanıyorsunuz acıya.
bir çözüm bulan varmı.

valla ben önceden çok kötüydüm acayip acıyordu simdi kartuş ağda ile alıyorum kısa kısa kalırsa da epilasyon aletiyle alıyorum çünkü eldivenle koparacak boyuta getirmiyorum hassas ciltler için pudralı kartuş ağda kullanıyorum dediğim gibi biraz biraz uzadığı zamanda hemen makineyle girişiyorum böylece hep temiz kalıyor epilasyon yapacağın bölge buyrunnnnnnnnn

valla ben önceden çok kötüydüm acayip acıyordu simdi kartuş ağda ile alıyorum kısa kısa kalırsa da epilasyon aletiyle alıyorum çünkü eldivenle koparacak boyuta getirmiyorum hassas ciltler için pudralı kartuş ağda kullanıyorum dediğim gibi biraz biraz uzadığı zamanda hemen makineyle girişiyorum böylece hep temiz kalıyor epilasyon yapacağın bölge buyrunnnnnnnnn

cevabın için teşekkürler.

eczacı ya derse eldiveni ne yapıcan off

cevabın için teşekkürler.

eczacı ya derse eldiveni ne yapıcan off

rica ederim

eczacının böyle birşey sorma lüksü yok bikere yerimseniben ha olaki sordu ve cevap verme gereği hissettiniz ozaman pansuman için falan dersiniz ama öyle birşey sormazlar sorma gibi bi haklarıda yok zaten cevap vermek istemezseniz de vermezsiniz bir bakış yeterli zemuszemus

yıllardır ağda yapardım eldiveni duyduğumdan beri eldivenle alıyorum,çok rahat kökünden alıyor.klozete oturuyorsun çek çek at klozete,etrafta kirlenmiyor.

bende denicem ama şu eldiveni eczaneden isteyip alabilsem?

Ay canım inanamıyorum eczacının seni sorgulamaya ne hakkı var gideceksin ameliyat eldiveni diyeceksin o kadar,sayıyla da veriyorlar 100lü kutusu da var ben 8 tlye almıştım. Rahat ol kimse niye alıyorsun demez sana :) Eczanedeki biraz daha sterildir herhalde...

X