Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

saçlarım şuan palette sonbahar kızılına boyalı yani 2 ay oluyor en son boyadığımdan beri...şimdi bu renge boyasam güzel olurmu...artezin saç rengine bayıldım....

palette natural colors boya ile saçını boyayan kadınlar bende tarçın bakır alacağımda yanlız bulunduğum yerde bu boyadan yok netten alıyım dedim kargoyla beraber 12tlye geliyor siz marketlerden yada kozmetikçilerden ne kadara alıyorsunuz bu boyanın bi kutusunu

5-6 lira civarında cnm kutusu bi de cnm migros felan gibi büyük marketlere de bak oralarda bulursun bence boş yere 12 lira verme yarı fiyatına alacağın yerde

5-6 lira civarında cnm kutusu bi de cnm migros felan gibi büyük marketlere de bak oralarda bulursun bence boş yere 12 lira verme yarı fiyatına alacağın yerde

aaa o kadar ucuz mu ya bende 10tlden yüksek olur die düşünmüştüm saol canım almayım netten madem

kızlar dün aldım 2kutu palette tarçın bakır ama kutudaki renk çok turuncu benim saçım kahve tonlarında bana o derece açık olur mu acaba daha koyu olsun istiyorumda bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşlar benim saçım palette şarap kızılı tarçın bakır rengine boyamak istiyorum. öncelikle açmammı gerekiyo açarsam saçlar iki renk olursa tarçın bakırı sürdüğünde düzelirmi

arkadaşlar bende bu rengi markette gördüm ve çok beğendim..aldım ama benim saçlarım siyah ve boyamadım kendim boyamayı düşünüyorum tutmaz dimi kutu üstündeki renk olsun istemiyorum zaten vo çok açık daha koyusu tutar mı sizce bi ardım lütfen :KK43::KK43:

:Saruboceq:

arkadşlar benim saçşarım siyahh ve ben tarçın bakırı boyamak istiyorum kendim boyayacağım kutudaki renk çok açık o rengi utsun istemiyorum zaten ama karamel gibi bişe olur mu tutar mı acaba

eğer saçın siyaha boyalıysa kesinlikle tutmaz , ama kendi saçınsa yani daha önce hiç boyamadıysan kutudakinden daha koyu tutar..

vereliniortakyok siyaha boyalı değil kendi saçım ve daha önce boyamadım hiç bende zaten o kadar açık olsun istemiyorum..teşekkr ederm

vereliniortakyok siyaha boyalı değil kendi saçım ve daha önce boyamadım hiç bende zaten o kadar açık olsun istemiyorum..teşekkr ederm

canım ne zaman boyayacaksın ben de aldım ama henüz boyamadım boyadığında buraya bi resim koyabilirmisin benim saçım siyahtan daha açık renkte merak ettim şimdi

benım saclarım da kızıl uc aydır boyamıyorum 3 cm cıktı dıplerım ama korkuyorum boyamaya bana da tutarmı bu renk acep :)

X