Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

güzel olmuş canım. 2. boyamda rengi daha da oturur. sanki bu yeni boya eskisine göre daha koyu dimi? bide gün ışıgında dışarda çekilmiş bi foto ekler misin canım?

ben de dün saçımın bi bölümüne yarı yarıya tarçın bakırla altın karameli karıştırıp boyadım. 40dk beklettim. resmen kırmızı oldu :KK43:(( hani nerde bakırlık? iiki tamamını boyamamışım :KK53:

son fotoğraf arabada canım karanlık bi ortam değildi yani, diğerlerinin hepsi akşam flaşlı çekim zaten :) :KK53: eskisine göre daha mı koyu bilmiyorum ben 2 yıl önceki denememde resmen kırmızı elde etmiştim şuanki sonuçtan en azından o açıdan memnunum :KK70:

Son düzenleme:
son fotoğraf arabada canım karanlık bi ortam değildi yani, diğerlerinin hepsi akşam flaşlı çekim zaten :) :KK53: eskisine göre daha mı koyu bilmiyorum ben 2 yıl önceki denememde resmen kırmızı elde etmiştim şuanki sonuçtan en azından o açıdan memnunum :KK70:

millet bakır rengi tuttururken bizin neden kırmızı olyo yaaa :KK43:((((((

yıkadıkca açılıyo canım benimki öyle oldu.. sarıya doğru yaklaşıyor.. bu arada güzel olmuş ama koyu olmuş ben bunun biraz daha açığını istiyorum güle güle kullan canım :KK69:

teşekkür ederim canım :KK61:

hemen akmasın az aksın rengi biraz daha turuncu olarak kullanırm düşüncesiyle elsevin boyalı saçlar için olanından aldım bakalım nasıl olucak onla :nazar:

senin de ilk boyandığında kırmızı mı olmuştu canım?

kahve saça uyguladım ben bakır olmuştu canım. üzerine palette yoğun açıcı uyguladım tarçın bakır gibi oldu ben de dokunmak istemedim bir daha saçım kendine gelsin dedim. evde tarçın bakırla altın sarısı var onları karıştırıp boyayacağım bir dahakine ama biraz kullanırım bunu.

teşekkür ederim canım :KK61:

hemen akmasın az aksın rengi biraz daha turuncu olarak kullanırm düşüncesiyle elsevin boyalı saçlar için olanından aldım bakalım nasıl olucak onla :nazar:

3 hafta filan duruyor sanırım canım fazla durmuyor ne yazık ki :KK50:

kahve saça uyguladım demişsin canım boyamıydı saçların??

evet canım hikayesi şöyle aslında. doğal çıtçıt saç aldım ben baya koyu kahveydi saçımı koyu kahve yaptı sonra sıkıldım ben 3 ay sonra filan bakır balyaj attırdım ama beğenmedim istediğim tonda olmadı çünkü kahve boya vardı.. neyse onun üzerine ben evde kendm aldım tarçın bakır yaptım. bakır oldu üstler daha açık altlar biraz daha koyu oldu. o balyajlı yerler de daha açık oldu.. neyse ben açıcımı aldım bir de tarçın bakır + altın sarısı . palette açıcıyla açtım saçımı tarçın bakır yaptım bu rengi sevdim. şimdi baya boya aktı sarıya döndü biraz turunculuklar ama üzerine o karışımı uygulayacağım. boyalı kahve saça olmuyor. dipler açık oluyo altlar koyu :KK1:

ya yenilemeyi düşünmemeye başlıyorum açıkçası çünkü boya kokusu gitmiyo saçımdan sıkılmaya başladım daha 3-4 gün oldu hala çıkmadı bi kere yıkadım saçımı işte bu arada (boya tutsun diye hemen yıkamamak gerektiğini duymştm) aksın gitsin madem böyle olmazzzz :KK37: :KK37:

evet canım hikayesi şöyle aslında. doğal çıtçıt saç aldım ben baya koyu kahveydi saçımı koyu kahve yaptı sonra sıkıldım ben 3 ay sonra filan bakır balyaj attırdım ama beğenmedim istediğim tonda olmadı çünkü kahve boya vardı.. neyse onun üzerine ben evde kendm aldım tarçın bakır yaptım. bakır oldu üstler daha açık altlar biraz daha koyu oldu. o balyajlı yerler de daha açık oldu.. neyse ben açıcımı aldım bir de tarçın bakır + altın sarısı . palette açıcıyla açtım saçımı tarçın bakır yaptım bu rengi sevdim. şimdi baya boya aktı sarıya döndü biraz turunculuklar ama üzerine o karışımı uygulayacağım. boyalı kahve saça olmuyor. dipler açık oluyo altlar koyu :KK1:

bende kızıl balyaj yaptırmıştım viyole üstüne akınca bakır alevi boyadım dün mart ayında da saçım koyu kızıldan sarıya yakın açıldığı için tekrar açıcı sürmeye korkuyorum yavaş yavaş döndürücem artık 2 ayda bir boyayarak :S diplerimi 10 dk tutmuştum her yer eşit oldu böylece tabi balyajlı yerler tam kutusundaki renk oldu ama olsun.. umarım zamanla açılır

Kızlar lütfen yardım edinn açıklamalı resmimi koyuyorum :44:

$AAAAA.jpg

Kızlar lütfen yardım edinn açıklamalı resmimi koyuyorum :44:

Eki Görüntüle 247037

Boya boyayı açmaz, bilirsin. Bence tarçın bakır tutmaz, tutsada istediğin gibi olmaz. Hiç riske girip saçlarını mahvetme derim ben... Sarıya da dönmeyi düşünme sakın... Tekrar açılması gerekecek ve saçın yanacak, bu kezda lastik gibi sünen sağlıksız saçların olacak.

Eğer kutudaki rengi beğendiysen tekrar o renge boya... Bu kez tutar. Ancak bu seri boyadan alma. Palette deluxe al. Şu yenilenmiş 7 yağ karışımlı olandan... Kutudaki renge çok yakın bir şey çıkar, hatta belki tıpkısı... İlkinde neden tutmadı boya dersen, cevap vereyim hemen... Alttaki renk çok açıktı, tutmaması akması çok normal... Zamanla boyadıkça oturur renk... Sen farklı renkler deneme, güzel sonuç elde edersin.

burası çok garip bir topic. herkes soru soruyor, ama cevap verenler çok az. bi çok soru havada kalmış okuduğum kadarıyla. ben yarın saçlarımı 8.77 tarçın bakır ve 7.5 karamel karıştırarak boyıcam. sonucu burdan herkesle paylaşırım. gerçi şu an altta zeminde kestane saça uygulanmış dore bakır var. dore bakırın saçımı hiç açmaması sonucu ikinci kez boyamaya karar verdim. saçlarım koyu yani. üstüne nasıl olcak bakalım. biçok kişi koyu saça nasıl olur diye sormuş. onların merakını da gideririm umarım.
bu arada dore bakırın hiç kutu üstündeki resimle alakası yok. ordaki renk daha çok kumrala yakın çok kızıllık yok gibi duruyor ama saçımı baya bi kızıl yaptı. kızıl kestane gibi bi renk oldu yani. dore bakır alacaklara duyurulur.

Bayanlar Seni Bana Yazmışlar dizisindeki Yeliz Kuvancının saçı tarçın bakır değil mi? ya onda harika duruyor ya da başka renklerle karıştırılmış bir renk sanki..mango tonlarında bayıldım..:KK66:

X