Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

Bayanlar Seni Bana Yazmışlar dizisindeki Yeliz Kuvancının saçı tarçın bakır değil mi? ya onda harika duruyor ya da başka renklerle karıştırılmış bir renk sanki..mango tonlarında bayıldım..:KK66:

ben de çok beğeniyorum Yeliz Kuvancının saç rengini deneyeceğim tutturmayı eğerki o renge ulaşabilirsem foto ile paylaşırım...bana tarçın bakır gibi geldi ancak açık saça başka tutar koyu saça başka...
benim saçım kumral dore boyalı üstüne tutacaktır diye düşünüyorum...
palette 7.77 yoğun bakır rengi var yeni dulux serisinde bence ondan yarım kutu 8.77 tarçın bakırdan da tam kutu karıştırıp boyamak gerekli...7.77 de çok güzel renk...

$yoğun bakır.jpg

Son düzenleme:
şimdi yıkadım sacımda hiç boya yoktu koyu kumraldı, ve şuan şoktayım istedğim renk olmadı acık turuncu istiyordum bunun üstleri açık altları koyu oldu ama tamamı koyu turuncu oldu tekrar 2. kutuyu alıp boyamam gerekiyrmu ? napmalıyım lütfen yardımcı olun

boyayı uçlardan uygulamaya başladınmı bilmiyorum ama öyle yaparsan daha iyi olur, ilk boyadığında rengin koyu çıkması normal bence ama bi kaç yıkamada açılıyo bide 2. boyamada iyice oturur diyolar ben daha yapmadım 2. :nazar:

kızlar bu boyanın kokusu çok iğrenç geçmiyo ilk boyadığımz 1 hafta o nasıl geçer?? tekrar boyamaktan korkuyorum resmen bunun okula gitmesi var o saçla yani tekrar boya kokarsa çok kötü :S

Son düzenleme:
boyayı uçlardan uygulamaya başladınmı bilmiyorum ama öyle yaparsan daha iyi olur, ilk boyadığında rengin koyu çıkması normal bence ama bi kaç yıkamada açılıyo bide 2. boyamada iyice oturur diyolar ben daha yapmadım 2. :nazar:

kızlar bu boyanın kokusu çok iğrenç geçmiyo ilk boyadığımz 1 hafta o nasıl geçer?? tekrar boyamaktan korkuyorum resmen bunun okula gitmesi var o saçla yani tekrar boya kokarsa çok kötü :S

şampuan almadı mı boyanın kokusunu palette loreale göre biraz daha keskin kokuyor boyarken de hissediyorsun bunu zaten... ben de farkettim ve 2-3 gün üst üste yıkaman gerekebilir..sonra da parfümlü saç bakım sprey kremler var ya saç açıcı kremler onların kokuları boya kokularını bastırıyor birazda olsa...

Son düzenleme:
şimdi yıkadım sacımda hiç boya yoktu koyu kumraldı, ve şuan şoktayım istedğim renk olmadı acık turuncu istiyordum bunun üstleri açık altları koyu oldu ama tamamı koyu turuncu oldu tekrar 2. kutuyu alıp boyamam gerekiyrmu ? napmalıyım lütfen yardımcı olun

ne yazık ki ben de o sorunu biçok kere başka renklerde yaşadım orjinal dipteki saçında renk hemen kendini belli eder ancak boyanın üstüne tekrar boya gelince,sürdüğün daha açıksa renk geç tutar ilk boyamada tutmayabilir bu sebeple dipler açık uçlar koyu çıkıyor... ben hep uçlardan ve enseden yukarı doğru boyuyorum saçımı dipler sadece 10 dk beklese yetiyor..özellikle de önlerdeki kısa ya da yeni çıkan saçlar çok çabuk renk alıyorlar açılıyor hemen öndeki saçın rengi...
hemen tekrar boyarsan saçların dökülebilir bence birkaç kere yıka belki renk akar diplere yakın bir renk olabilir... olmazsa boyarsın ama koyu olan kısımlardan başla artık diplere fazla boya değdirme de saçın yanmasın...

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende saçımı nevacolor tarçın bakırına boyadım.hemde boyamı evde kendim yaptım. çok kızıl olmasını istemedigimden boyanın yarısına yakın kadarını sarı(9 numara)ile karışltırdım. boya öncesi saçlarım açık kumral ve yogun röfleliydi.sonuç harika oldu ben bile şaşırdım saçlarım 2 renk olmasına ragmen kuaförden çıkmış gibi oldum . şimdilik 2. yıkama diger yıkamalarda ne kadar boya akar sonrası ne olur bilmiyorum ama şu an harika görünüyorum. tavsiye ederim
not: saç rengim hürrem sultanın saç rengine çok yakın bir renk oldu. güneşte yumurta sarısı duruyor

Arkadaşlar bende saçımı nevacolor tarçın bakırına boyadım.hemde boyamı evde kendim yaptım. çok kızıl olmasını istemedigimden boyanın yarısına yakın kadarını sarı(9 numara)ile karışltırdım. boya öncesi saçlarım açık kumral ve yogun röfleliydi.sonuç harika oldu ben bile şaşırdım saçlarım 2 renk olmasına ragmen kuaförden çıkmış gibi oldum . şimdilik 2. yıkama diger yıkamalarda ne kadar boya akar sonrası ne olur bilmiyorum ama şu an harika görünüyorum. tavsiye ederim
not: saç rengim hürrem sultanın saç rengine çok yakın bir renk oldu. güneşte yumurta sarısı duruyor

güle güle kullan ben de o tarz bir renk istiyorum saçının tepeden ya da arkadan görünümünü ışıklı ortamda çektiğin bir fotoğraf eklemen mümkün mü?
ben de tarçın bakırı yoğun bakır ya da kumral ile karıştırmayı düşünüyordum ama sarı da iyi fikirmiş... benim saçlarımın şu andaki rengi kumral dore...

ben saçlarımı 7-77 yoğun bakır 1 kutu ve loreal kumral dore küllü yarım kutu karıştırarak boyadım kumral saçın üstüne boyadım değişik bi renk çıktı

yoğun bakır topiğinde resmim var buraya da ekleyim...

$3.JPG Eki Görüntüle 252618

Son düzenleme:
Bundan yaklaşık 5 ay önce koleston 77/44 e boyamıştım, sonra saçlarımı kestim falan filan boya aktı gitti, aslında yine de uçlarda kızıllığın matlığı vardı. Kendi saç rengim de fındık kabuğu tonunda. 4 gün önce watson's da palette tarçın bakırı görünce dayanamayıp aldım boyadım.

sonuç bu renk

$boyamadan sonra.jpg

bu da ilk yıkamadan sonraki hali

$ilk yımadan sonra.jpg

1-2 hafta sonra tekrar aynı renge boyamayı düşünüyorum ama aslında istediğim şey bunu gibi, yani daha canlı daha turuncu bişi

böyle

$Untitled-61.jpg

ya da böyle bişi. Gerçi bu kız sarı üzerine uyguladığı için tam kutunun üstündeki gibi olmuş, ama ben saçlarımda açıcı kullanmak istemiyorum..

Eki Görüntüle 257358

Son düzenleme:
dün kuaföre gittim kızlar saçımı koyu yapmıştım tekrar açtırdım bitkisel içerikli bişeyle bi gram yıpranmadı herneyse boyalarımı aldım 2 kutu tarçın bakırımıda kendim götürdüm çok turuncu olmasın dedim çnkü öncekinde baya bi turuncu çıkartmıştım üniversiteyede turuncu başlamak istemedim kahve köpüğü fındık kabuğu sarı falan karıştırdık bakır rengine yakın oldu çok hoş bi renk deneyin derimmm :KK64: foto çektiğim zaman ekliycem :)

güle güle kullan ben de o tarz bir renk istiyorum saçının tepeden ya da arkadan görünümünü ışıklı ortamda çektiğin bir fotoğraf eklemen mümkün mü?
ben de tarçın bakırı yoğun bakır ya da kumral ile karıştırmayı düşünüyordum ama sarı da iyi fikirmiş... benim saçlarımın şu andaki rengi kumral dore...

teşekkürederim saç rengimden çok memnunum fakat ufak bir sorunum var bu boya 15 günde akıyor Eki Görüntüle 258512

canım çok hoş bir renk olmuş sarıylamı karıştırdın?

süperrr...uzun zamandır istediğim saç rengiiii...bu renge ulasmak ıcn cok cabalıyorumm..suan saçlarım yoğun bakır..palette ile 1 hafta önce boyadımm..şuan ki saçımı ekliycem ve istedgm rengide...ne yapmam gerekıyoo lften yardm :KK43:

ilk resim şuan ki saçım..diğer ikisii istedgm renkk :KK43: tarçın bakır mı boyamalıyımm yoksa loreal preference 8.34 mü ?

X