Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar dün şaçlarımı palettenin taçır bakır rengine boyadım süper oldu beyaz tenliyseniz kesinlikle deneyin derim çok yakıştı kutudaki tam rengi yakalayamadım ama yinede benzedi haftaya bidaha boyayacam ozaman tam rengini alırım belki kararsız kalanlar vardır diye yazdım burayada kapalı olduğum için resim koyamıyorum kusura bakmayın :lepi:

bende iki kez kullandım cnm..ikinciden sonra kutunu üzerindeki gibi oluyor ondan iki kezden sonra başka renge boyamıştım.biraz dipleri açık oluyo turuncu gibi ondan sevmedim ama güzel renk..turuncu karamel tonlarını isteyen kullanabilir.

2,ci boyamayı kaç gün sonra yaptın canım valla ben bu tonda bi renk arıyordum avrupa yakasındaki yaprağın saç rengine benzedi hep sarı röfle kullanıyordum ilk kez bunu denedim ilk önce gözümüze tuhaf geldi ama alışınca mıdır nedir bayıldım

2.yi 20 gün sonra boyamıştım cnm..saçın dipleri çıkınca daha iyi duruyo..kullandıkca güzel oluyo renk..ben esmerim ondan boyadıkca açıldıgından tenime gitmedi..ama sen beyaz tenlisin ondan çok yakışır..

benim de saçlarım irlanda kızılı denilen tonda. şimdi renge baktım çok güzel gerçekten acaba benimkinin üzerine koyu mu olur ki?
ne dersiniz kızlar?

cnm benimde saçım kızıldı..üzerine boyadım..tuttu gayet güzel oldu ..

ayyy çok güzel bahsedyorsunuz. benim saçlarımda şarap kızılı ve seviyorum rengini. ama bakır tarçın da güzelmiş. offf offf kararsız kaldım yine. hem ben bu renk boyasam tutmayabilir de.

fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

kapaktakine benzer bir renk mi oldu canım?

kapaktakinin bi ton koyusu oldu benim saçımın kendi rengi koyu kestaneydi üzerine bir kez boyadım daha rengi tam tutmadı ama 2. boyamamda istediğim rengi alırım

ayyy çok güzel bahsedyorsunuz. benim saçlarımda şarap kızılı ve seviyorum rengini. ama bakır tarçın da güzelmiş. offf offf kararsız kaldım yine. hem ben bu renk boyasam tutmayabilir de.

fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

valla canım bilemiyorum nasıl olur ama arkadaşın biri yazmışl bak kızlın üzerine boyadım tuttu diye kendin bilirsin ama byaz tenliyseniz kızlar çok yakışıyo

konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim çünkü işte aradığım renk,benim saçlar ateş kızılı ama üzerine bunu boyuycam inş,hadi hayırlısı...

inş işine yarar canım benim ilk boyamamda bayağı aktı şimdi 2, boyayacam ama burda çoz zor bulunan bi renk

konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim çünkü işte aradığım renk,benim saçlar ateş kızılı ama üzerine bunu boyuycam inş,hadi hayırlısı...

benim saçımda ateş kızılı ; bu renge dönmek istiorum önceden tarçın bakırdım..deneyince sonucunu yaz lütfen Şeniz

Forumu bende takip ediyorum,bu renk hoş ama çok gözalıcı bir ton.Bende kumral bakır olmaya çalışıyorum bu nasıl olur acep ???

Kesinlikle tavsiye ederim hem saçlar çok canlı ve ışıltılı görünüyo ben 2 kez boyadım bu renge ama ben biraz daha açık tonda istediğim için içine sarıda karıştırmıştım,bugünde kolestonun bi rengini aldım kumtaşı kızılı diyor 9/5 rengide deneyen varmı nasıl olur acaba belki biraz daha sarımsı kızılımsı olur diye aldım ama palette tarçın bakır çok güzel bende beğenerek kullanıyorum beyaz tenliyseniz çok güzel duruyo

benim saçımda ateş kızılı ; bu renge dönmek istiorum önceden tarçın bakırdım..deneyince sonucunu yaz lütfen Şeniz

canim boya suan saçlarımda yarım saat falan oldu ama uzun süre durdurmak niyetindeyin sağlıklı bi sonuç yazarım yıkayınca inş :dance:

kızlar bende 2, kez boyamamı yaptım ve sonuç süper size bi tüyo veriyim belki biliyorsunuzdur boya saçınızda uzun süre kalmasını istiyorsanız hemen akmaması için ilk yıkamada sabun veya şampuan benzeri şeyler kullanmayın önce bol suyla ve sadece içinden çıkan aloveralı ürünü kullanarak yıkayın saçınızı.2-3 günde yıkanmayın yani su değmesin daha uzun süre saçta kalıyo ben bu sefer öle yaptım ve daha parlak

ya kızlar ben de saçımı tarçın bakırla boyadım ama benim dipleri koyu uçları sarıya yakın bir renk oldu. halbuki çok uzun süre bekletmiştim ve 2 kutu boyayla boyamıştım. ben her tarafının dipleriyla aynı olmasını istiyordum. dip dediysem de dipden gelen kendi saçımın üzerine tutan renk değil yani dipteki ilk 10 cmlik yer felan. sizce ne yapayım? bi daha ki boyamam da uçları boyarken tarçın bakırın içine başka bir renkten daha koymayı düşünüyorum biraz daha koyu tutsun die ama hangi renk olmalı sizce?

saçlarım cok uzun olduğu için 3 kutu kullandım, 2 saat bekledim ve sonuç hoşuma gitti yıkandıkça rengini alır die düşünüorum

X