Göz Çevresi Bakımı Göz altı morlukları için?

Zeynocan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.039
114
Arkadaşlar benim bir sorum olacak.
Gözlerin altında oluşan torba değil de morluklar neden kaynaklanır ve bunlardan kurtulmak için ne yapmalıyım..
Engin bilginize sığınıyorum?!
Sevgiler...

birer çay kaşığı bal,limon suyu we tuzsuz tereyağını karıştır günaşırı ince tabaka halinde sür 20dk beklet
haftada 1 kivi kabukalrının içini 15 dk tut
1 yumurta akıyla 1 tatlı kaşığı türk kahvesini karıştır bunu gazlı beze sür ve göz çewresine yerleştir 20 dk beklet
bide patatesi rendele buzlukta yarım saat beklet bir peçeteye veya buzdolabı poşetine koy 10-15 dk göz altlarında beklet
ben hepsini deniyorum ii gelior ama en önemlisi mutlaka bi doktora görün..genetikde olabili,uykusuzluktanda ama buraya dikkat ciddi rahatsızlıklardanda olabilir

Çok tesekkür ederim tatlım, yeterince yontem soylemissin. limon deyince tırsmadım değil yalnız, yakacaktır heralde. göz çevresi malum, incecik deri...
patatesli yöntemi hemen deniyorum.
inşallah dediğin gibi ciddi bişiler yoktur bu arada.
teşekkür ederim

walla inş.şekerim Allah düşmanımın başına wermesin derim ben bi ara sarılık geçirdiğimi düşünmüştüm 1 ay boyunca 3,5 atış seansları düzenledim ama şimdi geçti..beyaz tenlisin heralde önerebileceim başka bişi ise -her ne kadar hoşuna gitmesede benimde hoşuma gitmiyordu ama çaresiz olunca- pekmez nar we domates gibi kan yapıcı şeyler ye..dut olur ama bulabiliyorsan keçiboynuzu pekmezi çünkü genelde kansızlıktan olurmuş..helede benim gibi adet döneminde kan kaybından tahtalı köyü boylamak üzere olduğunu düşünüyorsan :) limona gelince bal limonun asidinin cilde zarar wermesini engelliyor..kendi üzerimde denedim bana bişi olmadı çok konuştum ama ben çok çektiğimden sana yardımcı olmak isterim o yüzden Şeniz

ahhhh şu morluklar var yaaa:eek:klava:
ben kendimi bildim bileli hep gözlerimin altı mosmor
nette okumuştum göz altındaki yağ tabakasının az oluşundan kaynaklanıyormuş
zaten zayıflayınca hemen morarırlar da yüzüm çöktü derler yaa
o da öyle bişey demek ki CADIARZU
ben kapatıcı sürüyorum napayım geçici değil ki hep mor
bilsem geçiceğini herşeyi yaparımda geçmiyor
bide bronzlaşınca iyi oluyokaydirigubbakcemile3

o kısmı doktora sorarsan daha iyi olur arkadaşım çünkü herkese göre değişir..benim arkadaşıma genetik dedi we krem werdi mesela azaldı ama aynı kremi başka bi arkadaşım kullandı sadece cildini nemlendirmiş oldu bi işe yaramadı yani..yardım edemediğim için k bakmaCADIARZU

canlar ben bu kivi kabuklarını denedim bir gün evde..
benim cildim çok hassasmış.
gözüm arı sokmuş gibi şişti davul gibi oldu, kıpkırmızı oldu.. berbat ettim yüzümü.. doktora gittim hemen. 10 gün dolaştım öyle..
aman Allahım.. bir daha mı kivi.. Allah korusun... elime bile almam..

X