Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için Ferro Sanol diodenol kullananlar...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar saç dökülmesinden dolayı bu ilacı kullananlar ve nasıl yararını görüp görmediğinizi :nazar:paylaşırmısınız?

bende demir eksikliği vardı onun için kullanıyordum ama sac dökülmesine iyi gelir mi bilmiyorum

canım bu demir eksikliği için kullanılan bir ilaç.tahlil yaptırıp baktırman lazım demir eks.varmı diye.bazı saç dökülmeleri demir eksiklğinden kaynaklanıyor.eğer öyle problem varsa iyi gelir tabiki.

canım ben zaten doktor kontrolunde kullanıyorum bu ilacı demir eksikliğimden dolayı saçlarım çok zaldı merak ediyorum bu ilacı kullanıpta eski gür saçlarına tekrar kavuşanlar oldu mu diye...
ya saçlarım seyrek kalırsa napcam ben çok korkuyorum dökülmemde durmadı en az 6 ay mı kullanmalıyım doktor 3 ay dedi ama dökülmem durmadı kii:KK43:(((

kıslar eğer saç dökülme şikayetiyle doktora gidip benim gibi bu ilacı kullanan varsa iyi sonuçlarını lütfen bildirsinler morale çok ihtiyacım var..

arkadaşlar saç dökülmesinden dolayı bu ilacı kullananlar ve nasıl yararını görüp görmediğinizi :nazar:paylaşırmısınız?

ferro sanol demir takviyesinde kullanılan bir ilaçtır bende kullandım ve demir eksikliğim vardı demir eksikliğinde saçlar dökülür, halsizlik olur, hatta daha ileri derecede vucuda gerekli kanı pompalayamadığı için kalp çarpıntısı bile olabiliyor.. Saç için daha çok biotin ve bepanthane ampul öneriyor doktorlar tabi başka bir rahatsızlığınız yoksa saç dökülmesine yol açacak...

canım bu ilaç demir eksikliği anemisinde kullanılan bir ilaç
bende asırı derecede demir eksikliğine baglı kansızlık oldugu için genelde doktorum veriyor .
kansızlık zaten başlı başına bir saç dökülme sebebi oldugu için bu ilaç saç dökülmesine iyi geliyor .ayrıca bunun yanında birde çinko kapsülü kullanıyorum .
ama eger kansızlıgın yok ise doktora danışmanı tavsiye ederim fazla demir alımından dolayı vücudun farklı reaksiyonlar gösterebilir

geçmiş olsun

teşekkür ederim arkadaşlar ben 3 ay olmadı tedavi görüyorum saç dökülmesi diye gittiğim dermatolog anemi derecesine gelmişsin dedi ve bu ilacı verdi aşırı kansızlık sorunum çıktı maalesef bunu yapmış olduğum diyetime bağlıyorum,kesinlikle düzenli beslenmek çok önemki şimdi bu ilacımı 5-6 ay kadar kullanıcam saçlarımın dökülmesi durana kadar en azından.çinko kullanıyorum hapın yanında birde düzenli pekmez içiyorum ısırgan çayı içiyorum aslında allaha bin şükür saçlarımda açılma yok dipleri oldukça gür allahtan , ama çok dökülmesi beni çileden çıkarıyor yinede sabır diyorum bunuda aşcam allahın izniyle...

Yakşalık 3 ay oldu tedaviye başlayalı. Hem B!' iğnesi oluyorum hem de bu ilacı be çinko tableti alıyorum. SAçlarımın dökülmesi durdu sayılır. Benim tırnaklarım da kat kat kalkıyodu. Çinko hapım 1 ay önce bitti. Tırnaklarım yine kırılıp katlaşmaya başladı:KK43:(

ben kullandım ipekcim, saç dökülmesinin nedenini demir eksikliği olarak belirten; ama aslında bende demir eksikliği olmamasına rağmen bir umut kullandım, ancak fayda göremedim. kişinin yapısı ile ilgili bence

anladım hacercim ama demir eksikliğin olmaması ilacı kullanmanda yan etkilere yol açmıştır bende sınırın kat kat altındaymısım ilaç banamısın demiyor,herkese acil şifalar saç dökülmesi moralmen çok yıpratıyor insanı ya sabır diyorum..

yarın pazardan birkaç demet dereotu alcam canım sağol

Priorin diye bir aliaç aldım ben gercekten memnunum saclarım çıktı minicik minicik:))

X