Hamile olabilirmiyim lütfen yorum

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
arkadaşlar b en 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum.bir kaç ay öncesine kadar çok uğraştım ama şimdi benim işim dolayısıyla ertelemiştik.ayın normalde 6 sında adet olurdum fakat bu ay hala adet olmadım.arada kasıklarıma 1 -2 dk lik sancılar giriyor ve geçiyor 1 haftadır böle.birde dün ve bugün 2-3kez başım döndü sizce ben hamilemiyim.ne olur yorum yapın tecrübelerinize güveniyorum.

canım tahlıl yaptırsana belkıde hamıledırsın adetın gecıkmesı ıltıhaptanda kaynaklanabılıyor bır doktora gorun canım

bencede tahlil yaptır en azından eczaneden bir gebelik testi al sana ön ayak olur ama adet olmamanın bir çok sebebi olabilir bunun içinde doktora görünsen iyi olur

eczaneler haala acıkkkk.git istersen bir test alıver canım yaa.nasıl durabiliyosun:))git alda bize haber ver .öptüm

Hamılelık,annelık duygusu en gÜzelı,arkadaŞım ıkız bebek ve saĞlıklı bebek doĞurmak hepımızın hayalı, yeter kı saĞlıklı bır bebek olsun ve saĞlıklı bır gebelık,gebe kalıp 2. Veya 6. Aydan dÜŞÜk yapmak hepımızı yıkar,bu da doktorlarla alakalı,saĞlam embrıyoları ve saĞlam yumurtaları alıp ayıklarsa burda dÜŞÜk olmaz.sıze her konuda yardımcı olacak bır arkadaŞın numarasını verıyorum xxxxx

senacım arkadaş bu mesajı teee 2008 de yazmış. o zaman hamile kaldıysa çoktan doğurdu.:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaslar benimde adetim 15 gün gecikti.1 hafta önce test yaptm ama negatif çıktı :KK43: ama suandada hiç bir adet belirtim yok.normalde adet günüm hiç bukadar geçmezdi.lütfen bana yardımcı olun cvplarınızı bekliyorum :KK43:

X