sınıf öğretmenlerinin paylaşım alanı

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
44
merhabalar, ben 8 yıldır sınıf öğretmeniyim, bu öğretim yılında 5.sınıfı okutmaktayım

okulumuz, sınıfımız, öğrencilerimiz, öğrenme-öğretme süreçleri ile ilgili her türlü paylaşımlarımızı buradan yürütmek dileğiylea.s.

ne güzel yaa..keşke bende sınıf öğretmeni olup size katılabilseydim.en büyük hayalimdi ama malesef olmadı..hala içimde uktedir.

tatlırüya, burçak, nev aramıza hoşgeldiniz, umarım güzel,keyifli, faydalı paylaşımlar yaparız.

tatlırüyacım bu yıl kaç öğrencin var, okumaya geçtiler mi, bizimki köy okulu olduğu için daha yeni yeni okumaya başladılar

burçak ve nev sizler ikinci sınavları yaptınız mı, bizim bu hafta bitiyyor ikinci sınavlar

ne güzel yaa..keşke bende sınıf öğretmeni olup size katılabilseydim.en büyük hayalimdi ama malesef olmadı..hala içimde uktedir.

canım gerçekten güzel ve özel bir mesleğimiz var, hele ki bir bayan için gerçekten ideal
ama seni de sık sık aramızda görmek isteriza.s.

10.yılıma gırecem hayırlısıyla...... 1. sınıf örtmenıyım..kaydirigubbakcemile

sağol çokoprenscim.ara ara uğrayıp nler yaptığınıza bakarım.hepinize sevgiler.

tatlırüya, burçak, nev aramıza hoşgeldiniz, umarım güzel,keyifli, faydalı paylaşımlar yaparız.

tatlırüyacım bu yıl kaç öğrencin var, okumaya geçtiler mi, bizimki köy okulu olduğu için daha yeni yeni okumaya başladılar

burçak ve nev sizler ikinci sınavları yaptınız mı, bizim bu hafta bitiyyor ikinci sınavlar

cnm benim 25 öğrencim var.....ama aileler genelde cok ilgisiz...bu nedenle 7sesteyim....bağlamayı sökenler mantığını kavrayanlar var ama çoğunluğa göre hareket ediyorum....bu arada haftaya müfettiş gelecek ve biraz stresliyim......nelere dikkat edeyim...sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım var....

cnm benim 25 öğrencim var.....ama aileler genelde cok ilgisiz...bu nedenle 7sesteyim....bağlamayı sökenler mantığını kavrayanlar var ama çoğunluğa göre hareket ediyorum....bu arada haftaya müfettiş gelecek ve biraz stresliyim......nelere dikkat edeyim...sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım var....

öğrenci sayın gerçekten türkiye şartları için çok ideal, çoğunluğa göre hareket etmen çok doğru, acele etmene hiç gerek yok, öğrenciler işin mantığını kavradıktan sonra mısır patlağı gibi okumaya başlıyorlar, yazma ve okuma sürecini birlikte yürütüyorsan çok güzel okuyan yazan bir sınıfın olur

müfettişleri hiç takma kafana, internette okuduğum yazıya göre müfettişler artık sınıflara girmeyeceklermiş, öğrencilerin sbs de aldıkları puanlara göre denetim yapacaklarmış:icecream:

4.yılım ve ılk yılımda bırıncı sınıfı aldım ve halen aynı sınıfı okutuyorum :)

öğrencilerin gerçekten çok şanslı, aynı öğretmenle 4.sınıfa gelmişler, seneye de ne güzel mezun edeceksin, ben de bu yıl ilk mezunlarımı vereceğim

öğrencilerin gerçekten çok şanslı, aynı öğretmenle 4.sınıfa gelmişler, seneye de ne güzel mezun edeceksin, ben de bu yıl ilk mezunlarımı vereceğim

kendi ögrencını mezun etmenın guzellıgı hıc bısyde yok.. ben yasadım.. bunlar benım emeklerım demek harıka ya..
cokom bıde ortaokullu olduklarında senın yuruyusun degısecek........ne guzel

örtmenimmmm maşallah:nazar:10.yıla gelmişiz:hooray:senin sıpalar hangi aşamadalar canım

sagolun örtmenim-tatlicadiarzu-

41 mevcut.. 18ı okumaya cıktı..:lepi: 8 tane ugrastırıyor beni.kafamçokkarıştı.gerısı ıyı sayılır.. 3 kaynastırmam var.. bakalım hayırlısı.. en son s yı verdım..

sagolun örtmenim-tatlicadiarzu-

41 mevcut.. 18ı okumaya cıktı..:lepi: 8 tane ugrastırıyor beni.kafamçokkarıştı.gerısı ıyı sayılır.. 3 kaynastırmam var.. bakalım hayırlısı.. en son s yı verdım..

ne kadar güzel canım, çok erken okumaya geçmişler:nazar: 41 tane öğrenciyle uğraşmak gerçekten büyük sabır isterdelikafaduldenbizim 1. sınıf öğretmeni 18 tanesiyle başedemiyor, adam bunalıma girdi:nazar:

merhabalar, ben de sınıf öğretmenliği son sınıfta okuyorum, mezun olacağım bu sene, önümüzdeki yıl çalışmaya başlayacağım inşallah, aranızdan biri olacağım. :eek:

bugün yerli malı yaptık........... güzel ve benim için yorucu bir gün oldu...........

bu hafta bizim okulda da yerli malı yaptık, çok güzel ve eğlenceli oluyor, çocuklarla çok güzel anlar paylaştık, her yerli malında kendi öğrencilik yıllarımdaki kutlamaları özlemle anarım, umarım öğrencilerimiz de yıllar sonra yaptığımız kutlamaları sevgiyle hatırlarlar

X