Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

kirmizinci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
164
11
sevgili arkadaşlar ben üç yıl önce doğum yaptım,Allaha çok şükür bir kilom kalmadı ama göbeğim,belim asla eski halini almadı.şuanda 36 beden giymeme rağmen oturunca göbeğim fırlıyor.benneyaptımki
mekik çektim durdum aylarca ama oda fayda etmedi.bildiğiniz etkili bir spor hareketi olabilir,krem olabilir yada başka bir metod var mı????

paylaşımlarınızı bekliyorum....

ilk başta deniz tuzunu birz suyla karıştır ve sorunlu bölgeye masaj yaparak sür streç filmle bel bölgeni sar ve bir sopa alarak oklava gibi ...sopayı omuzlarının üzerinde tut ve sağa sola dön ..hergün yaparsan faydasını görürüsün .sıcak bir odada terleyerek yaparsan daha ii olur..:CüvCüv::1hug:

ilk başta deniz tuzunu birz suyla karıştır ve sorunlu bölgeye masaj yaparak sür streç filmle bel bölgeni sar ve bir sopa alarak oklava gibi ...sopayı omuzlarının üzerinde tut ve sağa sola dön ..hergün yaparsan faydasını görürüsün .sıcak bir odada terleyerek yaparsan daha ii olur..:CüvCüv::1hug:

teşekkür ederim paylaşının için canım sen denedin mi bunu*?

denedim tabi ki cnm..ben bu aralar yapamıyorum çalıştığım için ama vazgeçilmez hareketlerimden biridir bu..en yakın zamanda uygulamalısın bence...kulaklarımı çınlatacağından eminim

Diyet ve sağlıklı beslenme bölümü ile spor bölümünden istediğin kadar bilgi tecrübe bulabilirsin canım yanlış yerdesin yerimseniben

spor kluplerinde ismini tam olarak doğru yazmayabilirim tvit adlı bi yöntem var bunu evde yapabilirsin ayakta oturarak hiç önemli deil sağına ve soluna dönüyorsun belden aşşağısı sabit üst gövdeni oynatıyorsun.başarılar dilerima.s.

spor kluplerinde ismini tam olarak doğru yazmayabilirim tvit adlı bi yöntem var bunu evde yapabilirsin ayakta oturarak hiç önemli deil sağına ve soluna dönüyorsun belden aşşağısı sabit üst gövdeni oynatıyorsun.başarılar dilerima.s.

evet cnm doğru yazmışsın sadece s eksik:))))tvist bende bu sporla ilgilendim ve faydasını gördüm tavsiye ederim

tvist dediğiniz hareketi bende yaptım kızlar bi etkisini göremedim açıkçası vede o hareketin göğüs kaslarına zarar verdiğini öğrendim..bel bölgesini inceltmenin en güzel yolu yan kasları çalıştırmak için çapraz mekik çekmek ve düşük bel olduğunca az giymek..

Gobegi strec filmle sarmak kadin hastaliklarina yol aciyor diye duydum dogru mu acaba?

benim belim 61 cm ama hiçbşy sürmüorum sadce ben hep dans ederim belini harekt ettircein oryantal tarzı dans tavsiye ederim gereçkten işe yarıyor biçimli kıvrımlı bir bel oluor

sevgili arkadaşlar ben üç yıl önce doğum yaptım,Allaha çok şükür bir kilom kalmadı ama göbeğim,belim asla eski halini almadı.şuanda 36 beden giymeme rağmen oturunca göbeğim fırlıyor.benneyaptımki
mekik çektim durdum aylarca ama oda fayda etmedi.bildiğiniz etkili bir spor hareketi olabilir,krem olabilir yada başka bir metod var mı????

paylaşımlarınızı bekliyorum....

peki kilolarından nasıl kurtuldum canım 36 beden ne kadar inmen süper bence neler yaptın anlatrırmısın bizde faydalanalım şimdiden tşklr

tvist dediğiniz hareketi bende yaptım kızlar bi etkisini göremedim açıkçası vede o hareketin göğüs kaslarına zarar verdiğini öğrendim..bel bölgesini inceltmenin en güzel yolu yan kasları çalıştırmak için çapraz mekik çekmek ve düşük bel olduğunca az giymek..

Gobegi strec filmle sarmak kadin hastaliklarina yol aciyor diye duydum dogru mu acaba?

eeeee o yanlış,bu zararlı napcaz peki biz??? Biri bigün şu iyi geliyo diyo diğeri hayır o zararlı diyo,öbürünün yaralı dediğinin başka kötü etkileri ortaya çıkıyomafoldumben iyice karmançorman oldum valla,oturup belimiz incelsin diye dua etmekten başka çaremiz kalmadı demekki:Saruboceq:

Bence korse alıp denemek lazım.Onu çıkarttıktan sonra da bel için hareketler yapmak.Özellikle şu hulohop çevirmenin beli inceltmeye çok yaradığını düşünüyorum.

arkadaşlar ben düşükbel giydigim için yanlarım baya bi çıktı nasıl erite bilirim yanları olupta eritenler yazsın herkez yazsın yaza kadar erritmem lazım lütfennn yazın

bende o yanlardan sorunluyum
göbek var ama şişkinlik göbeği
bu ara yanlar için bi harekete devam ediyorum tam toplu kısımları süper ağrıyor
demekki doğru yer çalışıyor diye düşünüyorum
yan yatıp başı ve bacakları birbirine doğru çekip bırakıyorum biraz zor ama alışılıyor

X