ecrin kuşum kollarımda kızlar..

serpilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
313
1
iyi geceler kızlar..14 aralık akşamı saat 20:50 itibariyle kızım ecrin dogdu..3280 gr ağırlıgında ve 51 cm boyunda..normal dogum olarak ilerleyen hamileliğim sezeryanla sonuçlandı çünkü nedense çooook korktum ve hastaneye gittiğimde alttan muayene bile ettiremedim düşünün doktor da sezeryana aldı..bu arada hastaneye suyum geldiği için gitmiştim..şu anda karmakarışık duygular içindeyim kızım ağladıkça benim de ağlayasım geliyo sütüm yetmiyo diye korkuyom emdikçe gögüslerim acıyor derdini anlayamamaktan korkuyom v.s. daha çoook var..çoook uykusuzum ya ne biliyim yorgunum dostlarım yorgunum yorgun..dogum hikayemi ve duygularımı da ayrıcana paylaşmayı ümid ediyom hepinizi öpüyom..Allahıma bugunlere beni kavuşturdugu için kızımı sağlıkla kucagıma aldıgı için teşekkür ediyorum ve dünya üzerindeki bütün kadınların bunu yaşaması için de tekrar dua ediyorum..:Saruboceq:

Canım tebrik ederim.. o karmaşık duygular yeni anne olan hepimizde var.. En kısa zamanda alışacagımızdan eminim.. Maşallah kızına da...

masallah Ecrine:nazar:
gözünaydin canim Allah anali babali büyütsün
dogum hikayeni ve kuzunun resmini bekleriza.s.

Gözün aydın.
Allah analı babalı büyütsün.
Sağlıklı büyüsün bebişin inşallah.

Allah analı babalı byütsün canım Rabbim bizede en kısa zamanda nasip etsin işallah

hadi gözün aydın canım...Allah analı babalı büyütmeni nasip etsin çok sevindim...

gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

X