Cilt Bakımı Ürünleri gül kremi ,gül toniği ,gül temizleme sütü :):):):)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU3

Ziyaretçi
yağlı bir cildim var . burnumda da nefret ettigim siyah noktalar. bunlar için kullandıgım sayısız ürünler markalı markasız her türlü kremler yaglar var .ama hepsinde sonuç aynı . gecen günlerdeki Isparta ziyaretimde denemekten ne cıkar diye aldıgım tamamen doğal olan cilt bakım setini iki haftadır kullanıyorum .setin içinde temizleme sütü ,tonik,nemlendirici krem ,dudak kremi ,duş jeli ve köpük var .hepsini düzenli olarak kullandım ve gözlerime inanamıyorum .yüzüm bebek yüzü gibi yumuşacık siyah noktalarım hala belirmedi ve yag dengesi düzene girdi gibi .sivilcelerim olmadıgı için onlarda etkisi nasıl olurdu bilmiyorum .herkesin yüzünede aynı etkiyi gösterirmi onuda bilmiyorum ama denemekten ne cıkar kızlar ...:1hug:

a.s.

rosense mi aldıgın markanın adını paylaş lütfen benim de yaglı cildim var dogal bakımlara ek olarak avon bu katalogdan clearskin YAGLI GÖRÜNÜMÜ MATLAŞTIRAN NEMLENDİRİCİ aldım iki günde sonuç mükemmel kuruttu bile yüzümü bir dolu bir boş sürecem hatta tavsiye ederim

rosense mi aldıgın markanın adını paylaş lütfen benim de yaglı cildim var dogal bakımlara ek olarak avon bu katalogdan clearskin YAGLI GÖRÜNÜMÜ MATLAŞTIRAN NEMLENDİRİCİ aldım iki günde sonuç mükemmel kuruttu bile yüzümü bir dolu bir boş sürecem hatta tavsiye ederim

adı GÜLÇİÇEK canım kaydirigubbakcemile3 üstelik bu kadar saydıgım ürünü 20 ytl ye aldım .ıspartada okadar çok bu ürünlerde ilgili kozmetik dükkanlarıı varki ürünlerin hepsinin adı başka sanırım içerigi aynıdır .bu bitince aynı markadan burada bulmam zor olacak o yuzden buyuk ihtimal rosense alacagım o daha yaygın çünkü heryerde..

ay şekerim bedava ymış resmen güle güle kullan ürünlerin üzerine bir bak internet adresi,telefon var mı *?firmadan isteriz 10lira kargoyla temin etsek yine çok uyguna gelir gül memleketınden yerinden dogal ürünler almış oluruz

tamam canım ben akşam bir bakayım sanada haber veririm hemencik :1hug:

bnde aldım rosense gül suyumu kullanıorum artıkyerimseniben

ben rosensenin toniğini kullanmıştım bir ara çok hoştu.bitince çıkıpta alamadım evde eyüp sabri tuncer gül suyum vardı onunla tonikliyorum valla o bile çok etkili oldu.kokusunu sevmem ama sonucu iyi oldu.
ve ayrıca rosensenin cilt bakım ürünleride var nemlendirici krem tonik hepsi işte onlarıda denemek lazım.
kullanan arkadaşlar varmı acaba ?

ben rosensenin toniğini kullanmıştım bir ara çok hoştu.bitince çıkıpta alamadım evde eyüp sabri tuncer gül suyum vardı onunla tonikliyorum valla o bile çok etkili oldu.kokusunu sevmem ama sonucu iyi oldu.
ve ayrıca rosensenin cilt bakım ürünleride var nemlendirici krem tonik hepsi işte onlarıda denemek lazım.
kullanan arkadaşlar varmı acaba ?

nowember ben kullandım rosense ama cildim çok kuru olduğu için hiç iyi gelmedi bana dahası daha da kuruttu hele gülsuyu resmen gerdi cildimi çok acımaya başlamıştı. , o yüzden la roche posay a acil dönüş yaptım ama cildinde kuruluk problemi olmayan arkadaşlarım memnunlar bu üründen, sende de yok sanırım deneyebilirsin...CADIARZU

benımde cıldım kuru gul suyu kuru cılde ıyı gelmıyor galıba..kullandım ama ne faydasını gordum ne zararını,belkı de sureklı kullanmadıgım ıcın...

arkadaşlar rosense kuru ciltlere iyi geliyormu peki. gülsuyu da aynı şekilde...

daha dün geldim ıspartadan... gülçiçek adlı kremi aldım. en iyi bu diye önerdiler. daha dün gece ve bu sabah sürdüm. sonuç MÜKEMMEL. gözlerime inanamadım ne sivilce, ne siyah nokta kaldı suratımda. yumuşacık, bebeksi bi görünüm aldı. allah razı olsun bu kremi satan abiden :KK3::KK3:

valla benim ablam kullanıyor maşallah maşallah çok güzel geldi yüzüne elime para geçer geçmez alacağım

valla benim ablam kullanıyor maşallah maşallah çok güzel geldi yüzüne elime para geçer geçmez alacağım

mutlaka her bayanın kullanması gereken bi ürün. hem doğal, hem de hiç zarar vermiyor. sen de mutlaka al canım :)
şimdiden hayırlı olsunnnnnnnnn :KK34:

internette satışını bulamadım ki ben

ıspartalı bi yakınından isteyebilirsin veya imkanın varsa hem gezmek için hem de bu kremi almak için gidebilirsin. benim abim orda asker ona sipariş veriyorum. eğer internetten satışını bulursam haber veririm sana :KK60:

ıspartalı bi yakınından isteyebilirsin veya imkanın varsa hem gezmek için hem de bu kremi almak için gidebilirsin. benim abim orda asker ona sipariş veriyorum. eğer internetten satışını bulursam haber veririm sana :KK60:

ıspartalı bir yakınım yok malesef :KK70:
ben araştırdım bulamadım şahsen :)

Kızlar bende saf gül suyu var ama yüzüme kullanmaktan çekiniyorum.Tüylenme yapıyor diye duymuştum.Sizce böyle bir şey var mı? Saf gül suyunu kullananlar varsa aranızda bir bakabilirmi? :)

Kızlar bende saf gül suyu var ama yüzüme kullanmaktan çekiniyorum.Tüylenme yapıyor diye duymuştum.Sizce böyle bir şey var mı? Saf gül suyunu kullananlar varsa aranızda bir bakabilirmi? :)

yok öyle bişi! ben kullanıyorum hemde ne biçim :nazar: bütün şişeyi yüzüme döküyorum resmen :KK70: sivilce oluşumunu fln engellediği fln doğru değil ama ciltteki gerilmelere kaşıntılara birebir =) istersen sabahları yüzünü gül suyuyla yıka hiç bişe olmaz :KK57:

X