Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Okul öncesi eğitimde oyunlar

Arkadaşlar, 3,5 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. Ciddi bir emek ve çalışma sonunda 0-6 yaşa özel eğitsel oyun ve videolar içeren bir site açtım.
Ziyaret ve ilginizi esirgemeyin lütfen. Her tür yapıcı eleştirinize de açığım elbette.
Sitemiz henüz bir bebek :) Anneler gününde start verdik. Zaman içinde içeriğimiz de gelişip artacak inşallah.
Umarım beğenirsiniz

:eek:

Bebekoyunu.TV (%100 0-6 Yaş Bebekler ıçin...)

hayırlı olsun sıten..bende bakıcam sımdı.. ıkı ay sonra 4 yasına gırecek bır oglum var..

çok güzel oyunlar yazmışsınız
teşekkür ederim
sitenizde varmış ama bulamadım
sizden bir ricam olacak
benim oğlum 3,5yaşınd kreşe gidiyordu ara verdik bir kaç ay sonra doğum iznine ayrılacağım yanımda olsun istiyorum
ama bu zamanda onun iyi bir eğitim almasını istiyorum
ingilizce öğretmeye başladım
4 e kadar saymayı 3-5 rengi öğrettim ama yeterli mi hiç bilmiyorum
ona okul öncesi eğitimind eyardımcı olmak istiyorum
bunun için bana tavsiye edeceğiniz bir kitap var mı bana yol gösterecek
teşekkür ederim

Biz de yurtdısındayız. oglum 3 yasında ve burda 3 yasında krese baslamalıyızama benım oglum krese gıtmıyor dıye ev okul aktıvıtelerıne katılıp her gun evde bırseyler yapıyoruz el ısı, ogretıcı egıtıcı oyunlar.... yasına uygun seyler tabıkı. 2. bebegım 7 aylık oldugu ıcın bılgısayara kaydetme konusunda sıkıntılaırm var elımdne geldıgınce zaman buldukca buraya eklıyorum aktıvıte ve yaptıklarımızı Yusuf ve Yunus`un Annesi: Kendi ciftligimizi yaptık. (Kedi, Koyun ve at)

çok güzel oyunlar yazmışsınız
teşekkür ederim
sitenizde varmış ama bulamadım
sizden bir ricam olacak
benim oğlum 3,5yaşınd kreşe gidiyordu ara verdik bir kaç ay sonra doğum iznine ayrılacağım yanımda olsun istiyorum
ama bu zamanda onun iyi bir eğitim almasını istiyorum
ingilizce öğretmeye başladım
4 e kadar saymayı 3-5 rengi öğrettim ama yeterli mi hiç bilmiyorum
ona okul öncesi eğitimind eyardımcı olmak istiyorum
bunun için bana tavsiye edeceğiniz bir kitap var mı bana yol gösterecek
teşekkür ederim

kıtap olarak Tubıtak yayınlarını tavsıye ederım. ama yıne Tubıtak yayınlarından meraklı mınık dergısı bızım ıcın cok egıtıcı ve eglendırıcı oluyor onu da tavsıye ederım. ogretme konusunda acelecı davranmayın bence oynayarak kendı kendıne ogrenmesını saglayın bunun ııcn de emek ve zaman gerekıyor. Allah yardımcımız olsun.

X