sezeryan sonrası korse

seyra

*Canım Prenseslerim*
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.541
8
41
arkadaşlar sezeryan sonrası korse kullanan varmı.önerdiğiniz bir marka varmı nasıl birşey almalıyım ve ne zaman kullanmalıyım.sezeryan olalı 24 gün oldu ben kalen 5 aylık hamile gibiyim :)

ben sezeryandan 1 ay sonra kullandım.hiçbir sorun olmadı.daha önce kullananlar da var.ama kendini nasıl hissettiğn önemli.benim karnım bayağ toplandı.yani ben de 3 aylık gibiyim.

ben 3 hafta sonra annemın aldıgı korseyı kullanmaya basladım ama uzerınde marka ısmı falan goremedım
benımde 3 aylık hamıle gıbı var hala karnım ama yavas yavas toparlıyor zaten

bende hemen korse giydim,acıtınca çıkarıyordum.bayağı toplandı,ama hala var:KK43:

bende sezeryan olduğum gün giydim korseyi , eczaneden aldılar bana markasını bilmiyorum ama 3 beden giyiyordum bu hafta 2 bedenini aldılar onu giyiyorum artık demek incelmişim :))

valla ben karnımı acıtıcak korkusuyla ve pek sıkıya gelemediğim için korse filan giymiyorum.sadece bayramda daha iyi görünmek için korse giydim.cendereye sokmuşlar gibi hissettim kendimi.benim göbek kalıcak galiba.bende 3-4 aylık hamile gibiyim

kızlar zaten yaklışık 5-6 ay da anca toplanıyormuş rahim yani bu göbekler daha bizde duracak

bende 1 aydan itibaren giymeye başladım bir hafta oldu 38 giyorum onu giyince laf aramızda kendimi daha iyi hissediyorum

Walla bende ara ara giyiyorum dısarı cıktıkca felan gün boyumu giyiyosunuz kızlar siz ben
cok sıkılıorum korseyle yaa ?

Walla bende ara ara giyiyorum dısarı cıktıkca felan gün boyumu giyiyosunuz kızlar siz ben
cok sıkılıorum korseyle yaa ?

toparlanmamız için gün boyu giymek gerekir sanıyorum canım

bende giymek istiyorum ama çookkk sıkılıyorum birde eski pantolonlarıma falanda girince bir gün giyersem ertesi gün giymiyorum,

kızlar korseyi sezeryandan bir ay sonra kullanabilirmişiz.nette bir doktor tavsiyesi

kızlar bende korse alıp giydim s bedenini yani en küçük ama beni hiç sıkmıyor rahatsız etmiyor. acaba faydası olmazmı bunun gayet rahatım. hem daha küçük bedeni yoktu ki.ilk giyerken zor giyiliyo tabi ama sonrasında hissetmiyorum bile.

sezeryan sonrası spora nezaman başlanıoki
sürekli korse takmak iyi deilmiş kasları gevşetip
göbeği iyice sarkıtıomuş en güzeli bir müddet
korse takıp göbek sıkılaştırıcı hareketler yapmak
benim arkadaşımın ablası sürekli korse taka taka
göbeği iyice sarkıttı

ben sezeryandan 1 hafta sonra başladım kullanmaya ve epey farkettiriyo gerçekten. toparlandı epey karnım. wicromed in karın korsesini aldım, m beden aldık ama s alıcam yakında büyük gelmeye başladı. bende spora başlıycam ama sezeryandan 3 ay sonra başlanabiliyomuş.

Sezeryandan hemen sonra spora başlamayın , dikişler tam anlamıyla kapanmıyor... korse ise bence kullanılabilir , ben hala kullanıyorum ve çok memnunum..

Ben bebeğimi doğuralı 4 sene oldu benim göbek hala var gitmedi sezeryan göbeği zor gidiyor ben tv den almıştım çok memnundum ama yine 5 haftalık hamileyim yine koca göbek olacağım

kızlar bende sezeryanla doğum yaptıktan 2 gün sonra kilotsuz korse kullandım..bir hafta sonra doktorum artık takma yoksa karın kasların zorlandığı için göbeğinde sarkma olur dedi..bende çıkardım...sizce kilotlu korse kullanılsa faydası olmaz mı...bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

X