ankarada aşılama için önerin ltf

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar bu ay aşılama düşünüyorum ve iki tane kistin var bu yüzdende çok korkuyorum dolayısıyla bana yardımcı olabilicek ankaradan bir doktor arıyorum yardımcı olu ltf

Canım ben 3 sene önce tüp bebek yaptırdık ama ankarada değil. Ben ankarada oturuyorum bir arkadaşımın tanıdığı vasıtasıyla ki onun da başından geçmiş, kendisi tüp bebeğini ankarada çankayada timur gürkan gürkan klinik de yaptırmış tutup tutmaz arası birşey olmuş daha sonra yeniden denemişler ve olmuş.
Malatyada doğu fertilde birdaha yapmak istemişler ikinci çocuk için orda ise tüp bebek yöntemi ile değil aşılama yöntemi ile ikizlerine hamile kalmış banada iki yere git bak dedi ve ben ankarada ki yere gidip baktım konuştum birde ailemin isteği ile malatya daki kliniğe gittim ailem oralı ve allaha sığınıp iy hadi burası olsun dedim ve ilk denemede oldu allah ordaki doktorlardan razı olsun. Eğer orada olmasaydı bu timur gurkanın yerinde yaptıracaktım şükürler olsun gerek kalmadı darısı sana olsun inşallah aşolama yönteminede gerek kalmadan güzel haberler alırsın allahım tüm isteyenlere hayırlısından nasip etsin ve birde ikinci bebeğim kendiliğinden oldu demekki mevlam vermek isterse olur dua edin inşallah kendiliğinden olur. BU ARADA SİZİN MSJ TARİHİNİZE YENİ BAKTIM UMARIM DİLEĞİNİZ OLMUŞTUR NEYSE SİZİN GİBİ SORUNU OLANALAR FAYDALANSIN YAZDIKLARIMDAN

Son düzenleme:
X