Küçülen Kıyafetler

canım LÖSEV alıyor. buradaki çocukalrın aileleri için kullanıyorlar, hatta kendinizin giymediği kıyafetler falan varsa onları da gönderebilirsin. çok büyük sevap olur bence. Allah hiçbirimizi ve hiçbirimizin kıymetlilerini muhtaç etmesin ama LÖSEV dekilerin çok ihtiyacı oluyor. Bir ara kendileri kargo göndertip alıyordu hala öyle mi bilmiyorum ama internet sitelerinden bakabilir bilgi alabilirsin.

çocuk meselesine gelince benim de ilkim, ben de 32 yaşındayım. maddi şartlar ülkenin ve dünyanın durumuna bakınca başka çocuk yapmamalı diyorum ama bi yandan da walla DEmir bana çok iyi geldi, 2-3 tane daha yapasım varkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama zor görünüyor
harbiden sana hak vermemek elde değil

canım bende adanadayım bir tanıdığım fakir birinin bebeği olacağını ve hiç bir kıyafetinin olmadığını söyledi.bizdende yardım istedi.eğer istersen onlara ulaşabilrimmm.

arkadaşlar benim oğlanın nerdeyse bir çuval küçülmüş kıyafeti var. Yakınımda verebileceğim kimse de yok. Ne yapabilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
[ı]mrh canım ben belediyede emur olarak çalışıyorum.benim çevremde yardıma muhtaç çok insan var.eğer gönderebilirsen ben ihtiyaç sahiblerine ulaştırırım canım.böylelikle güzel şeylere vesile olmuş oluruz.eğeğr gönderm durumun söz konusu olursa özeline adresimi gönderirim canım.[/ı]

[ı]mrh canım ben belediyede emur olarak çalışıyorum.benim çevremde yardıma muhtaç çok insan var.eğer gönderebilirsen ben ihtiyaç sahiblerine ulaştırırım canım.böylelikle güzel şeylere vesile olmuş oluruz.eğeğr gönderm durumun söz konusu olursa özeline adresimi gönderirim canım.[/ı]

canım zeseze sen benim arkadaşın bebeğinin cinsiyetini bekleyelim demiştin ya bence bu belediyede çalışan arkadaşın dediğini yap.daha fakirlere ulaşır eşyalar

ZESEZE cnm haklısın walla ben de ikinciyi düşünmüyorum,tuğba ve senin gibi.bu zamanda yapmak hem zor hem de şu anki evladımıza yazık.önce onun ihtiyaçlarını bi görelim sağlıkla büyütelimde di mi ya? bi de 32 yaşındayım onun biraz büyümesini bekle tekrar yap diyo k.validem o yaştan sonra da yapamam sabır kalmaz herhalde :) evlatlarımız sağlıkla büyüsün de inş..
ben de elvin'in küçülenlerini arkdaşımın ailesi kastamonu da onların köyde fakir olan bir aile var bebeği olan onlara yoluyorum

merhaba benimde kızım 6,5 aylık birsürü kıyafeti var doldu hep koli yapıyorummmmmmm

kızlar ben bebişlerin kıyafetlerini burda aşevi var oraya gönderiyorum hatta kendi kıyafetlerimdende gönderiyorum onların magaza gibi dükkanları var askılara asıyorlar ihtiyaç sahipleri gelip ihtiyacı olanı alıp çıkıyor alışveriş gibi yaşadıgınız şehirde araştırın insanlar faydalanır

ya benimde çocukların birsürü kıyafeti var yokmu ihtiyaç sahibi kargoyla gönderirim yeni doğmuş bebek ve 2 3 yaş çocuk elbiseleri yazlık kışlık birsürü birikti atmaya kıyamıyorum bizim buralarda ihtiyaç sahibi hiç yok verebileceğim bi kurumda yok almıyorlar

ya benimde çocukların birsürü kıyafeti var yokmu ihtiyaç sahibi kargoyla gönderirim yeni doğmuş bebek ve 2 3 yaş çocuk elbiseleri yazlık kışlık birsürü birikti atmaya kıyamıyorum bizim buralarda ihtiyaç sahibi hiç yok verebileceğim bi kurumda yok almıyorlar

mrh cemresum zeseze arkadaşıma yazmıştıml ama okumadı sanırım ben belediyede çalışıyorum ve etrafımda bir çok insan var eğer istersen buraya başvuran insanlara ulaştırabilirim.

mrh cemresum zeseze arkadaşıma yazmıştıml ama okumadı sanırım ben belediyede çalışıyorum ve etrafımda bir çok insan var eğer istersen buraya başvuran insanlara ulaştırabilirim.

olur ama tokat a nasıl göndericem canımya kargoyu kim ödicek

korgo önemli değil canım ben karşılarım.
annemlerin orda bi koomşu teyze var kendi köyünde birilerinden söz etmiş anneme. Annem güzelce bi soruşturup haber vericek bana dubakalım oraya göndermezsem bensana özelden ulaşırım ozaman net konuşur kararlaştırırız

annemlerin orda bi koomşu teyze var kendi köyünde birilerinden söz etmiş anneme. Annem güzelce bi soruşturup haber vericek bana dubakalım oraya göndermezsem bensana özelden ulaşırım ozaman net konuşur kararlaştırırız

tamam canım ben senden haber bekliyorum neresi olduğu önemli değil önemli olan ihtiyaç sahiplerine ulaşması

X