Küçülen Kıyafetler

zeseze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
845
2
arkadaşlar benim oğlanın nerdeyse bir çuval küçülmüş kıyafeti var. yakınımda verebileceğim kimse de yok. ne yapabilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

hangi şehirde yaşıyorsun orada olanlar varsa ihtiyac sahipleri kk'dan alabılır

yada her hangi bi şehre ihtiyaç sahibi olanlara kargoyla gönderebılırsın duası bileee yeter

Canım bir tane daha düşünmüyormusun? Belki yine erkek olur kullanırsın. Biz eşimle düşünmüyoruz bir bebek daha ama nolur nolmaz diye saklayacağız bir süre. Benimde verecek kimse yok arkadaşlarım veya görümcem doğurursa onlara veririm diyorum fazlaları.

arkadaşlar benim oğlanın nerdeyse bir çuval küçülmüş kıyafeti var. yakınımda verebileceğim kimse de yok. ne yapabilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

canım ya seni okuyunca aklıma geldi bi arkadaşım var daha doğrusu tanıdık çocuğu 6 aylık ama kız 40 ı biter bitmez hamile kaldı .daha yeni cinsiyeti belli olacaktı eğer oğlansa ona yollarsın çünkü eşi çalışmıyor ve durumları çok kötü.ve bun arağmen bi bebek daha ..Allah herkese yardım etsin ...
yada bak o olmazsa belediyelerin beyaz masa diye bi bölümleri var onlar ihtiyaç sahiplerine veriyorlar.
Ama sen biraz bekle bu bebeğin cinsiyeti belli olsun ben sana sölerim oldumu çok sevaba girersin....
bu arada hangi şehirdesin sen ?

adanadayım canım şu anda. çocuk esirgemeyi aradım almıyoruz dediler iyi mi?
şaştım kaldım ne saçmalıktır

gamzecim düşünmüyorum ben bir çocuk daha en yakın kardeşim var o da evlenesiye çocuk sahibi olasıya elbiseler küflenir heralde.

biz başka bebek düşünmüyoruz ve bende eşimin arkadaşının erkek bebegi oldu ona gönerdim birkaç tane eşyasını oğluma hatıra ayırdım bu arada.özlemcim çıkar benden yine cinsiyeti erkekse bende veririm canım ok öpüyorum sizi gelcez birgün inş.

adanadayım canım şu anda. çocuk esirgemeyi aradım almıyoruz dediler iyi mi?
şaştım kaldım ne saçmalıktır

--------------------------------------------------------------------------------

yuh artık ya bide yardım etmez vatandaş derler al işte biraz daha bekle zeseze cim belki başka bölümdekilerde görürde ihtiyacı olan birine verirsin canım.özlemcimi bekleyelim erkekse bendede var sende ordan kargoya verirsin tamam işte alsa bir çuvalı dünya para en azından çeyregini kargo parasına verir dimi öptüüm sizi canım kız sıcakmı benim memleket

biz başka bebek düşünmüyoruz ve bende eşimin arkadaşının erkek bebegi oldu ona gönerdim birkaç tane eşyasını oğluma hatıra ayırdım bu arada.özlemcim çıkar benden yine cinsiyeti erkekse bende veririm canım ok öpüyorum sizi gelcez birgün inş.

gelceniz tabi :)
havalar soğuk diye bişi demiyorum zaten üşütmesin ertuğ :)
ama durun daha azcık bizim bu tanıdığın cinsiyeti ne olacak ona göre saklayın eşyaları .

Canım en iyisi çevreden yoksul çocuğu olacak olanlara vermek anadolunun çeşitli kesimlerinde o kıyaftlerinn bir tanesini bile alamayanlar var.Benim teklifim şu;netten kardeş arama olayı varya doğudaki bir ilden bir kardeş seçip (ki onların tlf ve adresleri var)adreslerine kıyafetleri yollamak.Sonuçta onlar kullanmasa bile verecek bir tanıdıkları muhakkak vardır.Ben ikinciyi düşündüğüm için saklıyorum.Ama eğer saklamasaydım bu şekilde yapacaktım
Bu arada dikkatimi çekti neden ikinciyi düşünmüyorsunuz?Yoksa ilk bebek değilmiydi canım merak ettimCADIARZU

benim eşimin bi akrabasının yeni bebeği oldu onların da durumu çok kötü arkadaşın oglunun küçüklerini ona götürdük ebrar çok kilo almadıgı için pek küçüleni yok 1-2 parçada ben vereyim dedim eşime o kesinlikle izin vermedi kızımın giydiği hiç bi kıyafeti kimseye vermeyecekmişiz bende yeni kıyafet alıp yolladım .eşimin dediğine göre kızımın kıyafetlerinin hepsi saklanacakmış nereye kadar bilmiom artık :)

tuğbacım bugüne kadar sıcaktı hava. bugün biraz bulutlandı ama yine de başka yerlerle mukayese edilmez mutlaka. sadece geceleri klima çalıştırıyorum ben.
baharcım ilk bebek. yalnız ben biraz geç bebek sahibi oldum birinci neden bu düşünmememde. bir de en iyi şartlarda büyümesini istiyorum. ikinci bir bebekle bu şartlar haliyle baya bir aşağılara çekilecek.(çok doğru bi fikir deil biliyorum herkes sölüyor)
sonra oğlum da çok kızacak bana niye kardeşim yok diye ama öle işte....

öptüüm canım sizi bende aynı şeyleri düşünüyorum canım oğlum çok nazlı ve başka bebek düşünemiyorum birde ilkinde pes ettim 2 ciyi gözüm ve bütcem yemiyo herşeyi 4 4lük olsun istiyorum herkes baskı yapıyo bitane olurmu kardeşsiz olurmu diye ama görümceminde bitane 18 yaşında ve onu görünce her istediği oluyo neye ihtiyacı varsa o an alınıyo onun mutlulugunu görüncede tam ve son kararım bende ertuğdan başka doğurmicam kuzenleri çok var onlarda kardeşi yani sana katılıyorum bu devirde bunu yetiştirirsek ne güzel diyorum kızanlarada

di mi ya valla hak veren il kişisin tuğba ya saol canım.insan fikirlerini destekleyen kişilere ihtiyaç duyuyo

ama öyle zeseze cim ya daha biz kendi önümüzü göremiyoruzki degil bebeişlerimizin kini görelim allah uzun ömür saglık şans versin evladıma ve evlatlarımıza yeter ertuğum bana bide başka yaparsam ona haksızlık yapacakmışım gibi geliyo bazen başka bebegi kafammda canlandırıyorum yok anam çok korkuyorum hadi onuda geçtim ertuğun yüzüne bakınca suçluluk duyuyorum enteresan ama öyle babasıda nazlı oğlum yeter bize diiiiiiiiiiiiiii

Valla Allah Lina ya uzun ömür versin bende düşündüğümü söyleyemem. Çok isterdim bir kardeşi olsun ama zaten Lina nın sağlık sorunları falan çok gözümü korkuttu. Maddi yönüde çok zor tabi, çocuk yetiştirmek bu devirde kolay değil. Fakat bir ihtimal 35 yaşıma falan geldiğimde belki fikirlerim değişebilir diyorum bu yüzden ben çok sevdiğim kıyafetlerini ve beşiğini falan bir süre saklayacağım. Belki piyango vurur zengin oluruz kimbilir :))))

burdan bir arkadaş ihtiyacı olan 3 bebek için yardım istiyordu kıyafet vs ona ulaş bencee canım...

Son düzenleme:
X