Anket Apartmanda komşularınızın yaptığı ve sizin sinir olduğunuz şeyler nelerdir?

Apartmanda komşularınızın yaptığı ve sizin sinir olduğunuz şeyler nelerdir?

• Ankete Katılan
    175
  • Anket Kapalı .

misey

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
169
4
Apartmanda komşularınızın yaptığı ve sizin sinir olduğunuz şeyler nelerdir?
Apartman hayatında birlikte yaşadığımız komşularımızın bazı davranışları bizi çileden çıkarır sizde lütfen bunları bizimle paylaşın......

:eek:klava::eek:klava:canım benim en çok kızdığım şey,haber bile vermeden balkondan ,camdan aşağı halı,örtü gibi şeyler çırpılması.Birde ben alt katta oturuyorum ,deli oluyorum en azından haber verilir bizde önlemimizi alırız dimi yani.Birkez daha olmuştu çıktım yöneticiye söledim,toplantı yapıldı haftanın beli günleri temizlik yapılıyo şimdi rahatladım ya cam açamıyodum.:eek:klava:

burdaki listede bulunan her eşy ve daha nicelerii ..anlatsa m roman olur insanların bencilliğini ama kendilerine yapılınca nasıl hassas olduklarını :KK43:( hiç girmeyleim en iyisi

burdaki listede bulunan her eşy ve daha nicelerii ..anlatsa m roman olur insanların bencilliğini ama kendilerine yapılınca nasıl hassas olduklarını :KK43:( hiç girmeyleim en iyisi

çok doğru söylüyorsun bencil insanlar apartmanda bir tek kendileri yaşıyorlar sanki:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ayy hepsini işaretlemm gerekiyo üsttekiler daha önce dağda yaşamaış olmalı misafirleri bitmiyor hergün ona geliyolar bam güm ses bide dublex evleri herkes orda toplanıyo gecenin bi körü eve gidiyolar paldır küldür merdivenlerden pazar sabahı halıları sarkıtıp sopayla pat pat vuruyolar amann yarama bastınız uyuz oluyom bin kere çıktık kavga ettik on kere bakıyolar yüzsüzler yaaa

En cok gicik oldugum sey OLMAZ OLMAZ SAATLERDE TEMIZLIK YAPMAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ya tam uyku uyuyacaksin, al da sana temizlik yapan komsu. ben böyle seylere dikkat eden birisiyim onlar etmiyorlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hayvanlari evde barindirmalari, ki bu ev sahini tarafindan yasaklanmisti... hayvanlari severim ama bu kadarda olmaz!!!
Aslinda 1 komsuma gicigim ama elden gelen bisey yok

Hani bir söz vardır... Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az diye....
Bu tür insanlara bando takımı bile yeterli değil anlamamakta ısrar ediyorlar cevrelerini rahatsız ettiklerini.
Al işte alttaki artis sabah 10 açmış müziği gene yüz kere söyledik oysaa
Okumakla da adam olunmuyor işte saygı yok terbiye yok bu yastan sonra da millete biz veremeyiz ya .... offfff:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

hepsine sinir oluyorum
camasır yıkıayıp asmıstım balkona bi baktım ki fındık cöpü silkelemişler :kızgın:
gece 1 de 2 de son gaz gürültü biz yarın onun gibi uyumuyoz ama :kızgın:
pazar sabahı kalkıp sabah körü temizlik yaparlar
hafta içi cuvala girdi yaaa :kızgın:
sanki bana inatlarına yapıyorlar

Olur olmaz saatlerde temizlik yapması..
Gürültü kavga ve susmayan çocuk sesleri....
aynı benim alt komşum...

senağlamaaslında bakarsanız en iyisi müstakil ev bnce zaten eskisi gibi komşuluklar yok nerdeee oo güzelimm yıllarr şimdi herkes kendi derdinde komşuluk falan öldü cnmm :KK43:((:lepi::lepi:

ayy hepsini işaretlemm gerekiyo üsttekiler daha önce dağda yaşamaış olmalı misafirleri bitmiyor hergün ona geliyolar bam güm ses bide dublex evleri herkes orda toplanıyo gecenin bi körü eve gidiyolar paldır küldür merdivenlerden pazar sabahı halıları sarkıtıp sopayla pat pat vuruyolar amann yarama bastınız uyuz oluyom bin kere çıktık kavga ettik on kere bakıyolar yüzsüzler yaaa
valla sana katılıyorum cnm ya bende öyleyim bıktım desem yalan olmas alıştım desem yalan olur:dance:bide söyledigin zaman sizene demesi var yaa bizenede gece 3,4de kadarda bizene diyemiyoruz allahım yaaa :roflol::roflol::roflol:

Bende üst kattaki bekar erkek komşumuzun her daim sabah akşam,topuklarına basa basa yürüyerek adeta güm güm ses çıkarmasından bıktım neredeyse bazen deprem oluyor zannediyorum o derece kaç kere ikaz ettik tamam deyip aynı durumuna devam ediyor:KK43:(bi insan hiçmi oturmaz veya dışarı çıkmaz yaa bıktık valla!

karsı evde kı komsunun sabahın köründe kornaya basmasından ve kapı carplarına sınır oluyorum ya :mymeka:

Alttaki gecenin bir vakti gitar çalar..delikafadulden
Üstteki bağıra bağıra konuşur herşey duyulur..
2 kat üstteki telefonla balkonda konuşur hemde küfür ede ede..:mymeka:
Karşıdaki yemin ediyorum abartmıyorum 3 dakikada bir aşağı iner 1 dakika sonra geri
gelir-tatlicadiarzu-

Ve tüm bunlara rağmen evimizi çok seviyorum:asigim:

Son düzenleme:
Karşı komşumuzun çat kapı gelmesinden uyanık geçinen kızının yanına anahtar almayıp devamlı bizim zile basmasından bıktım :eek:klava:

Alttahi gecenin bir vakti gitar çalar..delikafadulden
Karşıdaki yemin ediyorum abartmıyorum 3 dakikada bir aşağı iner 1 dakika sonra geri
gelir-tatlicadiarzu-

Hemen hemen aynı şeyler ve fazlaları bizde de var ama bende bunlara rağmen evimi seviyorum yoksa çekilirmi o insanlar:sırnaşık şey

Bende üst kattaki bekar erkek komşumuzun her daim sabah akşam,topuklarına basa basa yürüyerek adeta güm güm ses çıkarmasından bıktım neredeyse bazen deprem oluyor zannediyorum o derece kaç kere ikaz ettik tamam deyip aynı durumuna devam ediyor:KK43:(bi insan hiçmi oturmaz veya dışarı çıkmaz yaa bıktık valla!

Aynı sorun bizim üst kattakilerde de var topuklarına vura vura yürüyorlar üstelik 1 kişide değil :eek:klava::eek:klava:

senağlamaaslında bakarsanız en iyisi müstakil ev bnce zaten eskisi gibi komşuluklar yok nerdeee oo güzelimm yıllarr şimdi herkes kendi derdinde komşuluk falan öldü cnmm :KK43:((:lepi::lepi:

Bence de en iyisi tabi ki müstakil ev öyle gerçek komşuluklar da eskide kaldı doğru söylüyorun. Şimdi bir bakıyorsun canım cicimler yedikleri ayrı gitmiyor iki gün sonra bir bakıyorsun birbirlerini kötülüyorlar. Anlamak mümkün değil yaniCADIARZU:uhm:

Alttaki gecenin bir vakti gitar çalar..delikafadulden
gelir-tatlicadiarzu-

canım ya nasıl başarıyosun.banada anatırmısın?benim alt komsumda gece yarılarına kadar son ses müzik dinliyor.sanırsın ki disko.ben söylemekten utandım onlar utanmadılar ya ona sasıyorum.valla eve gıdesım gelmıyor:çok üzgünüm:

apartmanlardan nefret ediyorum.1 odası olsun ama mustakıl ev olsun.kıracıyım ama kendım alırsam mutlaka mustakıl olacak

X