Murat Yayınları Hk.

T

TheShe

Ziyaretçi
Murat Yayınlarından faydalanan arkadaşlar 1. sınıf okul kitaplarını almamış kişi için, derslerin tek tek kitaplarını mı almalı, aşağıda yazdığım kitaplar yeterli olur mu?

1-A (Genel Matematik-Genel Muhasebe-Davranış Bilimlerine Giriş)
1-B (İktisada Giriş-Genel İşletme-Hukuka Giriş-T. Bilgi Teknolojileri)
Soru Bankası

Murat Yayınlarından faydalanan arkadaşlar 1. sınıf okul kitaplarını almamış kişi için, derslerin tek tek kitaplarını mı almalı, aşağıda yazdığım kitaplar yeterli olur mu?

1-A (Genel Matematik-Genel Muhasebe-Davranış Bilimlerine Giriş)
1-B (İktisada Giriş-Genel İşletme-Hukuka Giriş-T. Bilgi Teknolojileri)
Soru Bankası

canm zaten kayıt yaptırdgn zamn kitapları veriyolar ama murat yayınları çok güsel ben ondan çalştım sınavdaki soruların çoguda çıkıyo ama ayrıca int e ögrenme portalından da çalşabilirsn

Tek tek kitap almana gerek yok 1A ve 1B Kitaplarını alman yeterli olacaktır.
İnternette de zaten kaynak bulabilirsin geçmiş yılların soruların çözmek faydalı olacaktır.
Sevgiler...

ben 1-A olanı aldım ama 1-B yi bulamadım.murat yayınlarını kullanan herkes çok memnun umarım bana da yardımcı olur

Bende murat yayınlarını aldım. AÖF nin verdiği kitapların yüzünü açmam heralde..Çünkü bakınca insan korkuyor. Kayıt yaptırdığım gün büronun önünde iyiki yoluma çıkmış bu kitabı satan arkadaşlar Şeniziyikide almışım. Çok işime yarayacak eminim...

soru bankası olan kitabı mı konu anlatımlı olan kitabı mı sizce?

hem konu anlatımlı kitabını hemde soru bankasını almanız çok daha iyi olur.ne kadar çok soru çözerseniz sizin için kardır.sadece konu anlatımlı kitap yetmiyo..başarılar

konu anlatımlı kıtapla soru bankasını alman yeterlı olur
ben gecen sene oyle yapmıstım okulun verdıgı kıtabın kapagını bıle acmadım
ama soru bankasını bu sene almadım gecen sene cozmemıstım hepsını bıde konu anlatımlı kıtapların sonunda testler ve deneme sınavları var onları cozmek yeterlı geldı
soru bankasındada benzer sorular oldugunu gordum
ama cozerım dıyosan almanda yarar var

X