Sayfa: 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yumurta Kalitesini arttırıcı karışım

1. Konu Sahibi : SAKİN #51
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    merhaba yumurtayıda çoğaltacak bildiğiniz bir yiyecek varmı tşk

2. Konu Sahibi : SAKİN #52
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı balance88 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba yumurtayıda çoğaltacak bildiğiniz bir yiyecek varmı tşk
    yumurtayı çoğaltacak hiç bir yiyecek yada tıbbi yöntem yok .. dr.lar öyle diyor , henüz tıp o kadar ilerlememiş .. bizim yumurta kapasitemiz biz daha anne karnındayken oluşurmuş ve onu arttıracak bir şey yok demişti ünlü bir dr... her ay farklı bir paket açılırmış yumurtalığımızdan , belki 3-5-15-100 yumurta hücresi oluşur sadece 1 tanesi gelişir yeterli olgunluğa ulaşırmış , döllenmezse geri kalan tüm yumurta hücreleriyle atılırmış .. mikroenjeksiyon yaptırırken kullandığımız iğneler işte o atılacak yumurta hücrelerinden olabildiğince fazlası yeterli olgunluğa ulaşsınlar diye yapılıyor ..
    bizlerin kullandığı karışımlar , macunlar , bitkiler vs.ler hep yumurtaların kalitesini arttırmak için , daha fazla yumurta olsun diye değil .. dediğim gibi her ay farklı bir paket yumurta açılıyor , ne çıkarsa bahtımıza yerimseniben

3. Konu Sahibi : SAKİN #53
    arkadaslar ben denedım işe yaradı aynı zamanda bol bol ananas yedım ananas suyu ıctım şimdi tam 20 gunluk hamıleyımmm

4. Konu Sahibi : SAKİN #54
    ayşe tbrkler canım allah kucağına almayı nasip etsin inş, bende hazırladım duruyo adet olunca başlıcam inş,ama ben çörekotunu ve keten tohumunu tam ezemedim az ezebildim öylece karıştırdım umarım işe yarar .

5. Konu Sahibi : SAKİN #55
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Alıntı star_dust kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yumurtayı çoğaltacak hiç bir yiyecek yada tıbbi yöntem yok .. dr.lar öyle diyor , henüz tıp o kadar ilerlememiş .. bizim yumurta kapasitemiz biz daha anne karnındayken oluşurmuş ve onu arttıracak bir şey yok demişti ünlü bir dr... her ay farklı bir paket açılırmış yumurtalığımızdan , belki 3-5-15-100 yumurta hücresi oluşur sadece 1 tanesi gelişir yeterli olgunluğa ulaşırmış , döllenmezse geri kalan tüm yumurta hücreleriyle atılırmış .. mikroenjeksiyon yaptırırken kullandığımız iğneler işte o atılacak yumurta hücrelerinden olabildiğince fazlası yeterli olgunluğa ulaşsınlar diye yapılıyor ..
    bizlerin kullandığı karışımlar , macunlar , bitkiler vs.ler hep yumurtaların kalitesini arttırmak için , daha fazla yumurta olsun diye değil .. dediğim gibi her ay farklı bir paket yumurta açılıyor , ne çıkarsa bahtımıza yerimseniben
    cevabın için tşk

6. Konu Sahibi : SAKİN #56
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    Alıntı ayse48 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaslar ben denedım işe yaradı aynı zamanda bol bol ananas yedım ananas suyu ıctım şimdi tam 20 gunluk hamıleyımmm
    allah kucağınada almayı nasip etsin sizleri duyunca çok mutlu oluyoruz canım:dance:

7. Konu Sahibi : SAKİN #57
    ya ben rondodan da geçirdim bunları ezilmiyolar sanırsam ki aktara gidip rda öğüttürecem başka türlü toz halina gelmiyolar...

8. Konu Sahibi : SAKİN #58
    Alıntı SAKİN kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım Teşekkür ederim 2 ay bitti bile hala şaşkınım pek anlamış değilim. Ama kalp atışını duydum ufaklığın, çok bulantı yapıyor yaramaz :)))) Kızlar gerçekten tavsiye ederim birşey kaybetmezsiniz deneyin bu formülü. DARISI HEPİNİZİN BAŞINA İNŞALLAH... kaydirigubbakcemile3 ALLAH HEPİMİZE BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH :lepi:
    Öncelikle hayırlı olsun Allah kucağına almayı da nasip etsin İnşallah paylaşımın için çok teşekkürler ben bu ay tüp bebek tedavisine başladım sebepsiz infertiliteden dolayı.İğnelere bugün başlıyorum yarın sabah başlıycam karışıma (şimdi eşimi aktara gönderdim:)geç mi kaldım acaba ama olsun denemek lazım çok umut verici sonuçları yazıcam arkadaşlar.Herşey gönlünüzce olsun..

9. Konu Sahibi : SAKİN #59
    bend nisanda denicem bidakini.aa bu iki ay normal yoldan deeyerek bu karışımı yapıcam arkadaşlr.hadi hakımızda hayrlısı inşallah...

10. Konu Sahibi : SAKİN #60
    selam arkadaşlar bende 15 gündür çörekotu polen tarçın ve karanfil karışımını deniyorum nisan sonu mayıs başı gibi micro deneyeceğiz o zamana kadar yemeyi düşünüyorum. soğan kürü yaptım 15 gün ona da devam etmeyi düşünüyorum ilk denememde 3 yumurt 1 embriyo oldu o da tutumadı umarım bu sefer daha çok yumisim olur. tadı kötü pütürlü olduğu için suyla karıştırıyorum midem ağzıma geliyor ama herşey kanatların yeryüzüne inmesi için. sevgiyle kalın bu arada macunu yemeye başladığımdan beri psikolojikmi bilmiyorum ama kendimi çok mutlu ve sağlıklı hissediyorum sizdede böyle bişi oldumu

Sayfa: 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon