Yumurta Kalitesini arttırıcı karışım

slm kızlar ben bu topikte yeniyim yazılarınızı okudum ben 2 yıldır bebek sahibi olamıyorum başımdan geçenler kısaca şöyle önce miyomun var dediler aldırdım eşin varekosel amaliyat oldu şu an normal 6 ay bekle dediler bekledim yine yok bundan 3 ay önce soğan kürünü okumuştum yine kadınlar kulübünde 2 ay denedim bu kürü yine yok tekrar doktor yollarına bu sefer hsg ve hormon tahlili istedi ve yaptırdık her şey normal tüpler açık radyoloji doktoru yumurtalarımın kalitesiz olduğunu söyledi ve kafam karıştı kendi doktorum da 2 adet geçir olmazsa gel dedi umutlarım tükeniyor ve asıl kötü olan ben sigara kullanıyorum ve eşimde öyle şimdi sizler diyorsunuz ki yumurta kalitesini yükseltiyor ve artırıyor ben işin başındayım anladığım kadarıyla buradaki arkadaşlara göre şimdi normal yolla hamile kalamayanlar da bu kürü uygulayabilir mi biraz uzun oldu kusura bakmayın ALLAH hepinizin yardımcısı olsun inşallah:KK5:

slm kızlar ben bu topikte yeniyim yazılarınızı okudum ben 2 yıldır bebek sahibi olamıyorum başımdan geçenler kısaca şöyle önce miyomun var dediler aldırdım eşin varekosel amaliyat oldu şu an normal 6 ay bekle dediler bekledim yine yok bundan 3 ay önce soğan kürünü okumuştum yine kadınlar kulübünde 2 ay denedim bu kürü yine yok tekrar doktor yollarına bu sefer hsg ve hormon tahlili istedi ve yaptırdık her şey normal tüpler açık radyoloji doktoru yumurtalarımın kalitesiz olduğunu söyledi ve kafam karıştı kendi doktorum da 2 adet geçir olmazsa gel dedi umutlarım tükeniyor ve asıl kötü olan ben sigara kullanıyorum ve eşimde öyle şimdi sizler diyorsunuz ki yumurta kalitesini yükseltiyor ve artırıyor ben işin başındayım anladığım kadarıyla buradaki arkadaşlara göre şimdi normal yolla hamile kalamayanlar da bu kürü uygulayabilir mi biraz uzun oldu kusura bakmayın ALLAH hepinizin yardımcısı olsun inşallah:KK5:
radyoloji dr u yumurtanın kalitesiz olduğunu bilemez ki:26:
eşin ve sen sigarayı bırakırsanız iyi olur ..eşinin sayıları ameliyattan sonra yükselmedimi bence eşinle alakalıdır hamile kalamaman ama yinede bu kürleri kullanmanda yarar var işe yaradığını söyleyen çok....en azından bi kaç ay deneyebilirsin...

slm yazını şimdi okudum bayadır siteye girmedim eşimin sperm sayısı varekosel ameliyatından sonra normale döndü benim ise şu an bir problemim olmadığını söylüyor doktor sebebsiz infertilite yani ama ben gebe kalamamın sebebini artık sigaraya bağladım radyoloji uzmanının söylediği yumurtalarımın kalitesiz olduğuydu kafam karıştı bu ay olacak gözüyle bakmadım umursamadım yumurtlama tarihimi hesaplardım her ay bu ay onuda yamadım bu gün adet olmam gerekiyoru şu an kırmızıları görmedim yine bu sitede şu an erken gebelik için koca karı testlerine baktım kızların dediklerinin bir çoğunu denedim eğer doğruysa gebe değilim ama bugünü atlatıp yarında olmaz isem bayağı umutlanıcam rabbim verir inş dileyen herkeze ilgin için tşk ederim bu arada

mrb kizlar bnde 1 negatif tüp bebek yaptim haziranda.ilk denemeydi.ikinciye eylulde baslicaz kismetse. bnden 6 yumurta toplandi 1 i dollendi.bizimki erkek infertilitesiydi.esim de ileri derecede sperm eksikligi hareketsizligi falan var.ama benim de rezervim azmis anladigim kadariyla.bu kadar az toplanip sadece 1 tane dollendigne göre.bi kac gune kadar adet olurum heralde.eylule kadar bu kurleri kullansam zarari olmaz dimi. incir i de denicem bu arada. kalitesiz benimkiler sanirim.bu fayda gorurüm ins

X