Gelinlik Modelleri İzmirde Gelinlik Atölyesi Tavsiye Eder misiniz?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.711
203.044
52
İzmirde oturan arkadaşlar bana bildiğiniz işçiliği gercekten güzel olan kaliteli kumaş kullanan gelinlik dikim evi önerebilirmisiniz? işçilik çok onemli mesela zehrayla moda'da giydiğim bir gelinliğin işçiliğine dikkat etmiştim.straplez üst için 2 cm kalınlıgındaki lastigi iç kısma dikip arkadan kopcayla tutturarak kilit sistemi yapmıslardı straplezin dusmemesi ve guzel durması ıcın.. bunun gibi detaylar cok onemli..

madam burcu var canım mersinlide...bizim bir tanıdığımız geçen yaz oraya yaptırdı çok memnun kaldılar ünlülerin de abiye kıyafetlerinin yapıldığı bir yer..hem kaliteli hemde fiyatları uygun hem 1.500 ytl lik gelinlik yaptırana limuzin tahsis ediyordu o gün için ...yerimseniben mutluluklar...

mandm ben madamburcuyu tavsiye etmiyorum bir arkadaşım ordan almıştı gelinliğini dikişleri çok kötü,gelinlikleri basit duruyor, başka bir arkadaşımın çok hoş bir gelinliği vardı hatay da bir yer sanırım adını öğrenince sana da yazayım çünkü bende orda diktirmeyi düşünüyorum

Kardeşimin eşi İzmir li,bu yaz evlendiler gelinliği tamamen fransız güpürü ve gayet güzel dikilmiş.Fiyatınıda Antalya ile kıyaslayınca çok ucuz olduğunu gördüm.800 ytl ye diktirmiş MADAMBURCU DA

ay o zaman benim arkadaş bayağ bir ucuza kapatmış olmalı ki çok basitti dikimi kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ben madame burcuyu nisanligimi diktirmistim, 2günde yetistirmislerdi ve cok güzel olmustu

şimdi soyle bişey var benim ailem tekstilci kuması,kaliteyi,dıkımı biliyorlar yani..madam burcuya guvenmıyorum. Ben kemeraltında bir yerle anlaştım cumbul moda evi diye ..istedigim gelinliği 1. sınıf fransız gupuru ve 1.sınıf tafta kullanarak hersey dahıl 1500e dıkecek dikim ve kumaslar cok kalıtelı tavsıye ederım. foto koyabılırım mart 7 de dugunumden sonra isteyen arkadaslar ıcın

canım zevk meselesi tabi, ben de hiç beğenmiyorum madamburcuyu, en azından benim gördüklerim bana göre kötüydü. Bu arada ben de yer arayışındayım fotograf eklemeni çoook isterim fikir edinme açısından şimdiden saol a.s.

ben çankayada mondide yaptırmıştım söylemesi ayıp üç kere giydim hiçbirşey olmadı güzeldide herkes beğenmişti:nazar: . nereye karar verirsen ver senin yönlendirmelerin isteklerin önemli sonuçta kusurlarını da neyin yakışıp yakışmayacağını da en iyi sen bilirsin birde neyi nasıl istiyorsan iyice anlat yoksa terziler biraz kendi bildiğine kaçabiliyor . şimdiden kolay gelsin mutluluklar. :nazar:

İzmirde oturan arkadaşlar bana bildiğiniz işçiliği gercekten güzel olan kaliteli kumaş kullanan gelinlik dikim evi önerebilirmisiniz? işçilik çok onemli mesela zehrayla moda'da giydiğim bir gelinliğin işçiliğine dikkat etmiştim.straplez üst için 2 cm kalınlıgındaki lastigi iç kısma dikip arkadan kopcayla tutturarak kilit sistemi yapmıslardı straplezin dusmemesi ve guzel durması ıcın.. bunun gibi detaylar cok onemli..

ben madam burcu dan cok memenun kaldım inanılmaz zordu gelinliğim hiç üzmediler beni hatta zakatn bir akrabamız modacı cok beğenmiş ve 1.5 yıl önce 5 milyar a mı yaptırdınız dedi osa biz 700 ytl ye yaptırmıstık

arkadaşların dediği gibi dikişi kötü gelinliklerde oldu madam burcu da ben 5 kez falan provaya gittiğimden hep görüyordum ama onların nedeni düğüne cok az bir zaman kala gelmeleri imiş

o yuzden nereye diktirirseniz diktirin en az 2 ay önceden siparişi vermiş olun benim modelim belliydi ben 4 ay önceden verdim ölçü ve modeli gelinliğide düğünden 15 gun önce teslim aldım zayıflar şişmanlarsan geitr dediler ama onlar düğünden 2-3 gun önce almak en dogrusuydu ben beklemedim zaten kilo alacak halim yoktu çok yogn geçmişti o dönem

ay o zaman benim arkadaş bayağ bir ucuza kapatmış olmalı ki çok basitti dikimi kaydirigubbakcemile3

benimde bir arkadaş cok aclee ile bir model secti düğünü bizden 1 ay sonra idi benim gliliği beğendi gitti yaklaşık 20 gunde diktirler ondan kötü olmustu bişi demedik ama üüzldüm

hadi bakalım hayırlısı canım içine sinmesine cok sevindim

arkadaşlar temmuzda düğünüm var şimdiden gelinliğimi aldım:) size tavsiyem gerçekten hem dikiş hemde kumaş bakımından kalite arıyorsam tavsiyem kemeraltında cumbul moda evidir. benim gelinliğim fransız dantel, straplez porselen beden olduğu içinde hiçbiryerden açık vermiyorsunuz böylelikle içinizde rahat oluyor.hem çok güzel karşılanıyorsunuz hemde size yakışanı buluyolar ve sizde şaşırıyorsunuz. şiddetle tavsiye ediyorum.düğünüm temmuzda ama şididen içim çok rahat:)):nazar:

bende görümcemin gelinliğini çok beğenmiştim.karşıdan baktığınızda kalitesini belli ediyordu çünkü. ayrıca hem nişanlık ve kınalığınıda ordan almıştı.onun tavsiyesiyle gittim hem kınalığımı hemde gelinliğimi ordan aldım.

kızlar ben gelinliğimi diktirmedim hazır aldım. diktirmek bana çok riskli geldi hem de provalarla filan ugrasmak o yoğun dönemde istemedim. 4ay var daha düğünüme ama gelinliğiim hazır bi şekilde odamda asılı duruyor. bu arada gelinliği aldığım yeri sölicem ama ithal gelinlik oldugunu söyleyebilirim. içine ayrıca korse giymeme gerek yok içi yumuşacık kumaş kaplı.3000'e aldık biraz tuzlu ama napalım 1 kere oluo bu işler.

benim düğünüm 5 nisanda gelinliğin siparişini 2 - 3 hafta kadar önce verdik konak pierin karşısında stephanie gelinlik var orada dikiliyo.2 defa provaya gittim bu cumada son provası var düzenli ve dikkatli çalışıyorlar kullandıkları kumaş da kaliteli.

izmirde evleneceklere tavsiye ederim.... :emir_bebek:

benim düğünüm 5 nisanda gelinliğin siparişini 2 - 3 hafta kadar önce verdik konak pierin karşısında stephanie gelinlik var orada dikiliyo.2 defa provaya gittim bu cumada son provası var düzenli ve dikkatli çalışıyorlar kullandıkları kumaş da kaliteli.

izmirde evleneceklere tavsiye ederim.... :emir_bebek:

ayy stephanie moda evi otobusle geçerken mutlaka bakıyorum vıtrınıne sık sık degıstırıyorlar ve cdden cok guzel modeller oluyor mankenlerın uzerlerındee bende abıye gelınlık falan oldugunda ilk bakıcagım yerlerden biri orası...
gelınlıgın tamamlandıgında fotografını koyarsan sevınırım:)

arkadaslar size cok önemli bisey danisacagim yardim ederseniz sevinirim 8 agustosta dügünüm var ve ben suan yurtdisindayim ancak dügünümden 20 gün önce izmire gelicem ve gelinlik diktirmek istiyorum modeli internetten bulup begendim ama cok islemeli bi model sizce bu kisa sürede gercekten bu gelinligi dikebilecek ve güzelce isleyebilecek biri varmi izmirde önerilerinizi bekliyorum. Sizlerinde dedigi gibi iscilik gercekten cok önemli ...

X