zübeyde hanım da dogum yapanlar

ciceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
57
0
38
mrb arkadaslar eltim 2 haftaya kadar dogum yapacak merak ettigimiz bi kaç sey var yardımcı olursanız seviniriz.Zübeyde hanımda dogumu ebelermi yoksa doktorlarmı yaptırıyor birde dogum ücretleri ne kadar bilgisi olan varmı.simdiden tesekkürler.:uhm:

benim doktorum özeldi ama bazi aksilikler oldu doğumuma giremedi başka bir dr a yönlendirdi genel anesteziyle sezeryan oldu çok memnunun temiz ve bakımları çok güzel tavsiye ederim 3 gün yattım hastanede gerçekten çok ilgilendiler ssklı olduğum için paralı değildi 7ytl tuttu

canım bende orda yaptım doğumu dr um özeldi ama girmedi doğuma hala kızıyorum kendisine ebeler girdi.ama güzel geçti doğum çok iyiydiler düşün yani doğumhanede meyve suyumu bile içirdiler.sadece 1 gün kaldım bi sıkıntım olmadı.

ahh içimi rahatlattınız benimde bende zübeydeden bi doktora gidicem ama doktorların normal doğuma hiç girmediklerini duydum eğer sezeryan olursa nöbetçi dr giriyomuş ebeler iyiyiymiş en azından içim rahatladı lale hanıma gidiyodum ama artık ziya çetine gitmeye karar verdik bilmiyorum artık hayırlısı olsun hakkımızda çok korkuyorum ben

korkma canım bende senin gibiydim çok korkuyordum çok şükür sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim allah sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin bol bol dua et

mrb.arkadaşlar bende ilk doğumumu zübeyde de yaptım normal doğum doktorumun özeline gidiyodum ama doğuma girmedi zaten pazar günüydü ebe yaptırdı ama çok şükür sıkıntı çekmedim hemen oldu şu anda da 38+4 günlük hamileyim yine aynı doktoruma gidiyorum inşallah bundada bir sorun çıkmaz ..allah bütün anne adaylarını kurtarsın..

zübeydede hangi dr da dogum yaptınız yazarsanız sevinirz arkadaslar.

zübeydede hangi dr da dogum yaptınız yazarsanız sevinirz arkadaslar.

Bende zübeyde de doğum yaptım. Doktorum Memik KAraküçük tü.
Hafta sonu olmasına rağmen eşim aramış ve hemen geldi doğumhanede buldu beni.
Nöbetçi doktorda Sühendan Hanımdı. Ona tembihlemiş ilgilenin diye.
Doğumumu ebeler yaptırdı hatta doğum sırasında fazla ıkınamadım diğer ebeler ve Sühendan hanım hemen koşarak gelip karnımı bastırdı ben çok memnun kaldım

X