Oturma odası için koltuk kumaşı...

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
166
0
arkadaşlar oturma odam için gri köşe koltuk yaptırmak istiyorum kırmızı ve beyaz yastıklarlada renk katmayı düşünüyorum... internette çok araştırdım yenimi bilmiyorum bi kumaş cinsi var gri gırcıllı ketene benziyo.geneldede gri kumaşlarda onu kullanmışlar ama kumaşın cinsini ismini bilniyorum..bu kumaşı bilen varsa yardımcı olabilirmi farklı kumaştan istemiyorum.fikirlerede açığıç kararsız kalıyorum gri olmasamı diye bi mor düşünüyoö iddalı diyip kahve yada gri diyorum karar veremiyorum bi türlü..

şimdiden teşekkürler arkadaşlar

bende mor düşünüyorum oturma odası koltukları için. ama kumaşına bende karar veremedim

Cnm söz ettiğin kumaşlar keten :))).Mobilyacılarda oturma odası için çoğunlukla bunu öneriyorlar.Renk konusuna gelince;gri bence salon için daha uygun bir renk.Mor ise sakinleştirici ve huzur verici özelliğiyle oturma odasına daha uygun bir renk.Sevgilerimle

teşekkür ederim canım fikirleriniz için.keten kumaşların temizliiği rahat oluyomudur acaba?

Cnm ,leke tutmayan türden bir kumaş istiyorsan antilopu öneriyorlar ancak bu kumaşında kremi ve kahvesi çok güzel salona yakışıyor oturma odasında kullanımın zor olduğunu düşünüyorum.Mobilyacılar her kumaşı bildiğimiz beyazsabunlu suyla temizlememizi öneriyorlar.

X