Mutfagım

dolphins

gelecegi görebilsem
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
270
0
image204gg9.jpg
IMG]http://img66.imageshack.us/img66/786/image206aj7.jpg[/IMG]

Son düzenleme:
Canım çok güzel mutfağın..
Rabbim ağzınızın tadını bozmasın bol bol mutluk versin ki güzel yemekler sunarsın eşin ve o güzel ailene a.s.

canım cok guzel mutfagın..
tum sevdıklerıne ıyı gunlerde guzel yemekler sunup agız tadıyla yıyıp oturmayı nasıp etsın..

Canım güzel mutfağın var allah sağlıkla kullanmak nasip etsin. Evin diğer bölümlerinin resimlerini ekleyecekmisin?

canım güzel mutfağında güzel yemekler yapman dileğiyle sevgiler......

mutfagımdan oturma odama kapı actırdım.duvardan cıkan bordurdekı cıceklerı kesıp duvara yapıstırdım.degısıkbı hava verdı eve.zaten evımın en sevdıgım yerı mutfagım.dıger resımlerıde eklıycem ama once mutfaktan baslayım dedım

güzel bir mutfağın var,Allah huzurla sağlıkla kullanmayı nasip etsin.ben bişi sormak istiyorum sana,duvarındaki mor renk hangi boya markasının ve adı ne,bir de fotoğraftaki tonuyla gerçekteki aynı mı,malum ışıktan falan farklı çıkıyor ya,şimdiden teşekkürler..

cok hos mutfagınız; ıyı gunlerde kullanın a.s.

mutfağın çok şirinmiş :nazar:güle güle güzel yemekler yap canım a.s.

güzel bir mutfağın var,Allah huzurla sağlıkla kullanmayı nasip etsin.ben bişi sormak istiyorum sana,duvarındaki mor renk hangi boya markasının ve adı ne,bir de fotoğraftaki tonuyla gerçekteki aynı mı,malum ışıktan falan farklı çıkıyor ya,şimdiden teşekkürler..

evet canım.mor aynı oyle.ben canlı renklerı cok severım.boyle cıvıl cıvıl seylerı.o yuzden oturma odam mor salonum turuncu yatakodam koyu pembe...sanırım markası polısandı.

X