bronşit

tub833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
240
2
oğlum bronşit oldusenağlama nasıl oldu anlamadım çok üzgünüm canım çok sıkkın doktorumuz antibiyotik verdi onları kullanıyoruz ama film falan çekilmesi gerekmiyomuydu acaba hastanedemi tedavi görse uf çok üzgünüm hırıltısı var sesi kısıldı yavrum emmek bile istemiyo emdiğinide kusuyo alt katımızda oturanlarda taşındı evimi ısıtamıyorum:1no2: kızlar dikkat edin bebeklerinize havalar çok soğuk çok

geçmiş olsun canım.film'e gerek yok doktor sırtını dinleyince anlar sen dikkat et soguk buhara tut terlerse üstünü degiştir yada bişeyler sok sogumasın üstünde hasta oldugu için çok terler nane limon yada ıhlamur kaynat ver iyi geliyor

çok iyi bilirim bronşit illetini
ilk kızım bebekken çok geçirdi. 3 defadan fazla olursa alerjik tanısı konuyor. ve nebulatör kullanması gerekiyo.kızım ne 3 ü ne 5 i :1no2: biz eve almıştıkbuhar cihazı. şimdi bile hala kullanmamız gerekiyor hastalandığı zamanlar.
sizede geçmiş olsun

cok gecmıs olsun canım.dıkkat etmek lazım ama emın ol bu senın sucun degıl.kendını suclama sakın.rabbım en kısa zamanda sıfasını versın....

cok gecmis olsun canim.. bizde bugün atlattik diyebilirim...
cok zor ..insan mahvoluyo.insallah kötüye cevirmeden kurtulut kuzun .. öpüyorum sizi

tatlım benimm çok geçmiş olsun... inşallah bi an önce iyileşir... ne zor anne olmak yaaa!! Allah beterinden saklasın yavrularımızı...

geçmiş olsun benim kızımda yakın zamanda hırıltılı öksürük nedeniyle iğne tedavisi gördü bizden röntgen istedi doktor ve pnomokok için kullanılan bi iğne verdi çok korktum başka bi doktor bronşit gibi dedi bi türlü anlayamadılar kime güvencegimizi şaşırdık neden doktorlar farklı farklı konuşur anlamıyorum igneden sonra bişeyi kalmadı allahaşükür ama verdiği iğne agırdı zaten..

Çok geçmiş olsun canım sıkma canını.benim tosunumda hastalandı buhar falan verdiler antibiyotik kulanıyor birde iğne yarın son iğnesini yaptırıcaz.bak bende çok üzdüm kendimi iyice sütüm azaldı.aslında ne kadar güzel bol bol geliyordu.o ağladı ben ağladım simdi sütüm çoğalsın diyede uğraşıyorum.

X