ara kanama

kalamara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
3
0
Merhaba,
Son adet tarihim 26 kasım. 31 günde regl oluyorum. Bu ayın 17'sinde ve dün pembe akıntıyla beraber kanamam oldu. Bugün yok. İdrar testi için henüz erken biliyorum ama negatif çıktı zaten. Sizce bu implantasyon kanaması mıdır?

Lütfen cevap verin. Moralim çok bozuk. Çok korkuyorum.

Merhaba,
Son adet tarihim 26 kasım. 31 günde regl oluyorum. Bu ayın 17'sinde ve dün pembe akıntıyla beraber kanamam oldu. Bugün yok. İdrar testi için henüz erken biliyorum ama negatif çıktı zaten. Sizce bu implantasyon kanaması mıdır?

ya canım hiç gecikmen olmuyorsa normalde,yerleşme kanaması olabilir bence.yani çok erken adet olmuşsun 10 gün önce olmuş.inşş yerleşme kanamasıdır.korkma ayrıca niye korkuyosun canım benim.:teselli:

Merhaba,

canım belkide yumurtlaman geç olmuşdur buda yumurtlama kanaması olabilir

bugün de vardı arkadaşlar ama çamaşırıma hiç gelmiyor tuvalete girince görüyorum. Umarım yerleşme kanamasıdır.Normalde reglim 7 gün sürer ve aşırı kanamalı olur.Yine hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum.

Canım bence heveslenme derim çünkü sonra çok üzülüyoruz.
Geçen ay aynısı bende oldu 4-5 gün devam etti.normal adet tarıhinden 10 gün
önce gelince bende çok heveslenmiştim.
Ama hayal kırıklığına uğradım.inş.seninki yerleşme kanamasıdır,üzülmezsin...

X