hamilelik düşüncesi ile antibiyotik vs. kullanımı

_cimcime_

Ya Fettâh Ya Rezzâk
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
898
4
arkadaşlar 1 aydır bogazlarım şiş aşırı derecede iltihap var.3 gecedirde öksürerek uyanıyorun on dakikada bir.bugün dayanamadım doktora gittim bebek istedigimide anlattım oda mecburen ilaç içiceksin dedi bogazların çok kötü şişmiş dedi.ama hamilelige zarar vermeyen ilaçlar yazdı.bugün mecburen içtim ama çok korkuyorum hamile olup olmadıgımı bilmiyorum.(tabi yine degilimdir ya) doktora kan testi yaptırabilirmiyim dicektim ama sustum o an diyemedim.
doktorum azeltin diye antiboyotik ile mentopin balgam söktürücü suda çözülenden ilaç verdi.
yani kızlar sizinde başınıza geldimi yada tanıdıgınızın başına geldimi.hamilelik varsa zararı olmaz demiiii senağlama

valla şu an bende seninle aynı durumdayım...idrar yollarımda iltihap varmış..dr (kadın doğumcu) antibiyotik verdi...hamile olabilirmiyim diye düşünmek bir tarafta ilacı içsammi bir tarafta??????????

arkadaşım hamile olduğunu bilmeden bir çok antibiyotik kullandı,ilaç kullandı maşallah kızı çok sağlıklı ...
şans mı bilmem artık..ama yinede insan endişeleniyorrrrrrr

arkadaşım geçmiş olsun inan insan sıkıla sıkıla ilaçlarını kullanıyor.kullanmazsam kendi adıma söyleyeyim daha kötü olucam çünkü 1 ayı geçkin hep sallıyordum hastaneye gitmeyi bebek vardır diye ama olmuyorda işte elden bişey gelmiyor..ama inşallah bebiş vardırda ona zarar vermez ilaçlar.sen ne kadar zamandır bebek istiyosun?

canım benim karışık biraz geçen sene başladım ama 2 düşük 1 kürtaj var...en son geçen ay düşük oldu bakalım bu ay inşallah sağlıklıca hamile olurum....sende hamişsindir inşallah..
vall ilacı kullanmaya başladım ama bitkisel çözümlerede bakıcam..korkuyorum ama iltihap da bebeğe zarar napcam kaldım öle....
sana da geçmiş olsun canım..

canım benim karışık biraz geçen sene başladım ama 2 düşük 1 kürtaj var...en son geçen ay düşük oldu bakalım bu ay inşallah sağlıklıca hamile olurum....sende hamişsindir inşallah..
vall ilacı kullanmaya başladım ama bitkisel çözümlerede bakıcam..korkuyorum ama iltihap da bebeğe zarar napcam kaldım öle....
sana da geçmiş olsun canım..

canım inan üzüldüm çok geçmiş olsun 2 düşük 1 kürtaj :çok üzgünüm: allahım birdaha sana bunları yaşatmasın.inşallah bu ay hamile kalırsın çünkü bunu çoktan hakediyosun bu kadar üzüntüden sonra hamileligi doya doya yaşaman bebegini kucagına alman belkide bütün bu çektiklerini unutturamaz ama ilaç gibi gelir.inşallah bu ay ikimizdende güzel haberler çıkar. :1hug:
allahım inşallah bir gün gelecek olan bebeklerimizi korusun.ilaç kullanma konusuna gelince iltihap tabiki bebege çok zarar verebilir kadın dogum doktorunun verdigi ilaçlara güven ve pozitif olarak iç bebek varmı yokmu sende benim gibi bilmiyorsun ama inşallah sendede ve bendede bebek vardır ve onlara ilaçlar zarar vermez.çok öptüm arkadaşım. Şeniz

canımmm çok iiyisin..inşallah sende bende hamişizdir:) birlikte kutlarız....

arkadaşım çok teşekkür ederim beni iyi bir insan olarak görmen seninde iyi olmandan dolayı.inşallah hamişizdir ve bu mutlulugu kutlarız.öptüm canım...görüşürüz...

Ben hamile olduğumu bilmeden Thylotlar, giripinler, vermidonlar içtim sigara içmeyen ben sigaraya aş ermişim haberim yoktu ama allaha şükür bişey yoktu.

X