**Cem Açık Parfüm mü?_yoksa_d&p markamı daha kalıcı?**

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
evt hanımlar parfüm doldurcam ama kararsız kaldım :sm_confused:sizce hangi markanın dolum parfümleri daha kalıcı:uhm:KK43:CHANEL CHANGE alcamhihoyyyt )

ben cemden aldım bir kere sonra aynı markayı d&p den de aldım.
bir fark göremedim.

canım ben bayadır kullanıyorum
D&P ve çok da memnunum gayet kalıcı
Cem de denedim ama benim kullandığım parfümün kokusu Cem de sanki farklıydı o yüzden bir daha almadım
Kalıcılık açısından farkı yoktu

bende hep d&p den alıyordum bu sefer aradıgım koku yoktu...cem den alıp almama arasında kararsız kaldım..d&p daha duyulmuş bi marka ceme göre o açıdan kararsızım..ya parfümün gelmesini bekliycem d&p den alcam yada cem den???

cem Giresunda açıldı pek iş görmeyince kapandı çünkü çoğunluk d&p müştersi
öyleki giresun halkı aç dururur giyiminden kozmetiğinden ödün vermez :KK66:
açık parfüm alıcaksan ya d&p ya da Tuse

cem kullanmadım hiç ama uzun süre d&p kullandım,çok memnun kalmıştım..

D&P den aldım yine ...cem içime sinmedi yorumları falan görünceee..iyikide D&P den almışımm:)

bence de cem daha iyi ben hypnotic poison kullanıyorum orjinali war...merak edip gittim ikisine de bana cem in ki daha yakın geldi orjinal kokuyo ben kesinlikle cem i öneririm

bence de cem daha iyi ben hypnotic poison kullanıyorum orjinali war...merak edip gittim ikisine de bana cem in ki daha yakın geldi orjinal gibi kokuyo ben kesinlikle cem i öneririm

arkadaşlar bende bugün pink sugar diye bir kokuya baktım d&p de 23 milyon cemde 13 milyon tabi d&p deki daha çok. 23 milyon veremem bana 13 milyon daha makul göründü sizce ne yapmalıyım??????

hipnoticim bitmişti o sıra apaçi kalmıştım orji alamadım:roflol:cemden aldım bende ama kesinlikle muhteşemdi...hiç fark yoktu...şişe manyaklığım olmasa açık almaya devam ederdim ve cemden alırdım..:nazar:d&p kokusu nası die testırlarını denedim ama -tatlicadiarzu-hiç beğenmedim..cemden şaşma bacımşakkıdı

ay bacım bende d&p daha duyulmuş die ordan aldım yine... neyse o bitsin cemden alayımm..chanel change kullanıyorum hiç cemden almadım o kukuyu..sadece isemiake kullanmıştım bi ara cemden almıştım allah için iyidi yani kokusu:)

ikisinide kullandım ve de çok memnunum hala cem parfümeriden kullanırım,nişanlım da"koku süper ama tadı iğrenç çok acı" diyo...:jeyyar:

tatlım bence d&p daha kalıcı.. cem de kullandım; ama.. :dilcikar: d&p daha ii..

X