**Cem Açık Parfüm mü?_yoksa_d&p markamı daha kalıcı?**

Bencede kesınlıkle d&p
kesınlıkle orjınalı kadar etkılı kokuyo,hem de kalıcı

D&P tabiki,birçok parfümünü kullandım,orjinaliyle birebir yani,açık parfüm alacaksanız kesinlikle d&p alın derim :1rolleyes:

Kızlar bilen bilir ben Bakırköy Athenadan aldım bi buçuk hafta ilk doldurma parfümümü..
Ve her gün sıkmam gerekiyo akşamda tazelemem gerekiyo gün içinde.. yani pek kalıcı degil..
Amor amor kullanıyorum bu arada..
d&p bakırköyde nerde var.. ve kalıcılıgı ne kadar..

arkadaşlar bu cem parfümeri nerde istanbulda ? gitmek istiyorum ama yerini bilmiyorum...kadıköy'de varmış sanırım ama tarifini ya da telefon numarasını bilen var mı ?

Teşekkür ederim..

bende dp aldım bugün lulu aldım ama ewe gelince annemle arkadasım moralimi bozdu ya esans gibi çok ağır dediler yarn iade etsem değişim yaparlar mı acaba ya senağlama hiç açk parfüm değiştrmedim de

yerimseniben
bende dp aldım bugün lulu aldım ama ewe gelince annemle arkadasım moralimi bozdu ya esans gibi çok ağır dediler yarn iade etsem değişim yaparlar mı acaba ya senağlama hiç açk parfüm değiştrmedim de

değiştirirler canım,ben de dp den noa almıştım geldim sıktım bi gün hiç beğenmedim,ertesi gün gittim 212 sexy ile değiştirdim,dedim değiştirmek istiyorum bende baş ağrısı yaptı bu,onlar da bişey demeden değiştirdile,üzerinden çok zaman geçmeden sen de git değiştir derim

ayy iyi bahane buldun tatlım çok teşekkür ederim ya ben böle pudralı güzel birşey almak istiyorum kalıcı yani ama o kadar cok secenek varki bulamıorummm hipnoz mu alsam :bbo:

ayy iyi bahane buldun tatlım çok teşekkür ederim ya ben böle pudralı güzel birşey almak istiyorum kalıcı yani ama o kadar cok secenek varki bulamıorummm hipnoz mu alsam :bbo:

canım lacoste touch of pink in kokusu bana sanki pudralı gibi geliyor istersen ona bir bakyerimseniben

Onu daha önce denemiştim tatlım güsel bi koku ewet y aslında benm istediğim avonun soft musk ı ama onu bulamadım için benzer bişi arıom bu açık parfüm işi hç güsel deilmiş ya :umursamaz:

haklısın pek güze bi iş değil :hulya: çevrendeavon temsilcisi varsa onlardan alsana soft musk ı, yada bulamazsan ben de temsilciyim bi şekilde gönderirim sana istersen yerimseniben

Bende geçen sene yaptım canım avon ama parayı harcadığım için battım :kedi: ya bundan 2 önceki kampanyada gelişi 16 filandı almadım niyeyse artık bihadaki indirimde. Dün varya elimde dp faciası dururken gittim bide avondan woman is earth aldım yaa kafamçokkarıştı nereme sıkacaksam bu parfümleri zemuszemus​

Bende geçen sene yaptım canım avon ama parayı harcadığım için battım :kedi: ya bundan 2 önceki kampanyada gelişi 16 filandı almadım niyeyse artık bihadaki indirimde. Dün varya elimde dp faciası dururken gittim bide avondan woman is earth aldım yaa kafamçokkarıştı nereme sıkacaksam bu parfümleri zemuszemus​

ben de öyle canım ya alıyorum sürekli bitmeden birilerine veriyorum sonra boşu boşuna israf ama hastalık gibi bişey oldu bende almadan duramıyorum:sinifsinif:

Onu daha önce denemiştim tatlım güsel bi koku ewet y aslında benm istediğim avonun soft musk ı ama onu bulamadım için benzer bişi arıom bu açık parfüm işi hç güsel deilmiş ya :umursamaz:

canım bargelloya bi bak
bargelloda avon un bazı ürünlerinin dolumu var ben 3-4 tane hatırlıyorum ama soft musk varmıydı onu hatırlamıyorum bulursan çok ucuza temin etmiş olursun hem bargellonun 1 alana 1 bedava kampanyasıda var belki işini görür

cem den alıyorum parfümlerimi çok ta memnunum.....

X