Göğüs arası hijyen..

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
2.008
8
kızlar göğüslerimin arası kaşıntı yapıyo terliyo bu yüzden koku yapıyo..önerisi olan ve benimle aynı durumda olanlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum..bildiğiniz yöntem ve ilaç varsa lütfen yardımcı olun canlarım..

çok sağol canım güzel bir soruna parmak basmışsın a.s
benim değil ama yeğenimde böyle bir sorun var
seninle birlikte bende takipçisi olacağım bu topiğin :içelim:

sabah kalktiktan sonra lif ve sicak su sabun ile silin bence hem bu arada koltuk altlarinida silersin temizlenirsiniz yada düzenli her gün dus

sağolun kızlar..ne yapsam faydası olmadı..hele yazın daha çok oluyo..bilidiğiniz ilaç varsa söyleyin lütfen..inşallah bu topikte bu soruna çare bulup kurtulacaz..öptüm canlarım..

canım aynen ya benimde aynı sorunum var çok kötü koku oluyor ve rahatsızlık veriyor ben gögüs aram için bepanthen kullanıyordumm pudra sürebilirsin onun dısında dısarı çıkmadan temizleyebilirsin ıslak mendille silip bunlar aklıma geliyor benim...

memelerin bitişik demek ki sorun bundan kaynaklanıyo arası bir degil açık olan sütyen kullan iki yana durur hava almaları saglanır

sizler için ayrıca üzüldüm anam kocişlerinizin öpesi gelmez büyük gögüs her konumda sorun ne yazık ki

aayy sorma canım yaaa..insanın psikolojisini etkiliyo..kızımı emzirirken çok büyüdüler..eskiden böyle bi sorun yaşamıyordum..sağolun kızlar..

duştan sonra pudralamak çözüm olabilir...bu bitişiklik doğumdan sonra mı oluyor yoksa bekarlarda da olabilir mi?çünkü benimkiler biri mersine biri tersine bakıyor ortasında avuç içi kadar boşluk var acaba doğum yaptıktan sonra benimkilerde oylemi olcak:KK43:(

kilo alınca büyüyor ve bitişiyor ben kendimden biliyorum pudrayı bilmem denemedim ama ben kaşıntım ve kızarıklıgım oldugu zaman TRAVACORT İSİMLİ krem kullanıyorum cok iyi geliyo mantar için verilen bi krem bide ELECON var oda iyi bunları kullanabilirsin ayrıca dudaktaki ucuga bile iyi geliyor bilginize geçmiş olsun

lanavta yasemin yağı gibi yağları su ile seyreltip göğüs arasıda dahil olmak üzere sürersen çok hoş kokar. üstelik doğal. aktarlarda zaten dükkanlarına falan dökerler hani mis gibi kokar ya. ben sulandırıp bi spreyli şişeye koydum koltuk altı falan fıs fıs sıkıyorum vücut pafümü yerine çok güzel. hemde kokusu uzun süre geçmiyo. sanki yazın mis gibi çiçek kokan sokaklar gibi.hihoyyythihoyyyt

hergün duş al. kesin çözüm. tecrübeyle sabit. bir de duştayken göğüslerinin arasını kesele oradaki ölü deriyi at. eğer vücut kremi kullanıyorsan göğüs arana sürme çünkü terlediğinde daha kötü kokuyor ve yağlanıyor. iyice kurulamaya dikkat et. ayrıca yazın da bebek pudrası kullan. bak bakalım kokudan eser var mı :)

sağolun kızlar..deniycem söylediklerinizi..livazacımçok sağol canım ilaçları alıcam inşallah kullanıncada buraya yazarım..kışın pek olmuyo ama yazın mahvediyo beni..

hergün duş al. kesin çözüm. tecrübeyle sabit. bir de duştayken göğüslerinin arasını kesele oradaki ölü deriyi at. eğer vücut kremi kullanıyorsan göğüs arana sürme çünkü terlediğinde daha kötü kokuyor ve yağlanıyor. iyice kurulamaya dikkat et. ayrıca yazın da bebek pudrası kullan. bak bakalım kokudan eser var mı :)

ama göğüs arasını keselemek oradaki deriyi zedelemezmi:1shok: güzellik uzmanları dekolte ve göğüs bölgenize kese yapmayın daha nazik şekilde temizleyin derler zamanla çizgiler oluşur oralarda sanki.tabi ben denemedim ama uzmanlardan duyduğum kadarıyla.

ama göğüs arasını keselemek oradaki deriyi zedelemezmi:1shok: güzellik uzmanları dekolte ve göğüs bölgenize kese yapmayın daha nazik şekilde temizleyin derler zamanla çizgiler oluşur oralarda sanki.tabi ben denemedim ama uzmanlardan duyduğum kadarıyla.

öyle hatır hutur değil tabiki nazik biçimde üstteki kirli ölü deriyi atacak kadar ve dekolte bölgesine taşmadan yalnızca göğüs arasını keselemekte bir sakınca olacağını sanmıyorum. en azından ben faydasını gördüm. bir de yazmayı unutmuşum, vücut şampuanları içerikleri dolayısıyla vücudu yağlandırırlar. böyle göğüs arası probleminiz varsa vücut şampuanı hem o bölgeyi daha da yağlandırıyor hem de terlediğinde daha kötü kokuyor. beyaz sabundan başka bir şey kullanmamanızı öneririm. cildiniz kuruysa duş sonrası nemlendiriciler daha çok işe yarıyor.

canım benim cildim yağlı zaten..beyaz sabun dediğin şu büyük kalıp sabunlar mı?inşallah yaza kadar çözüm bulurum..yoksa yazın çok feci oluyolar...sağolun kızlar..

ben de gectıgımız yaz yasadım bu sorunu..gögüslerim buyuk oldugu için terleme yapıoordu ve kokuya da anlam werememiştim..kokulu pudram wardı orflameden aldıgım onu kullandım..çünkü pişik de ıoluoodu arası:KK43:

benimde kuzenımde vardı aynı sorun ..sabah kalktıgında ılık sabunlu suyla temızleyıp..ufak bır pamuga parfum sıkıp koydugunu soylerdii..tabıkı kalıcı bır cozum degıl..ama gunluk yaparsan en azından rahatsız olmazsın..

kötü bir durum haikaten kendimden biliyorum..
ama bu kokuların kökten çözümü temizlik..
başka bişey demem ben..
ne zaman ki daha çok düşersin temizliğin üzerine koku o zaman yok olur..
ha sen pratik olmasını isityosan ıslak mendil falan kullanıcaksın..

X