Göğüs arası hijyen..

benım arkadasımın super goguslerı vardı buyuk degıldı yanı normaldı sılıkonlu gıbı ama bıtısıktı oda derdı arası kokuyor dıye benımkıde 90 ama koltuk altı gogsu bıtısık degıl acık arası onun ıcın hıc boyle bırsey yasamadı arasına pecete yada sut petlerınden koyulsa acaba

canım benimde aynı sorunum var koltuk altına sürdüğüm roll -on göğüs arasınada sürüyorum ve terleme yapmıyo sonuçta kokuda olmuyosengözlerimebaksanab

canım aynen ya benimde aynı sorunum var çok kötü koku oluyor ve rahatsızlık veriyor ben gögüs aram için bepanthen kullanıyordumm pudra sürebilirsin onun dısında dısarı çıkmadan temizleyebilirsin ıslak mendille silip bunlar aklıma geliyor benim...

cnm bepanthen işe yarıyor mu?

aynı durum bende de var. niveanın vücut spreyini sıkıyorum. sadece 24 saat etkili oluyor arkadaşlar

aynı durum bende de var. niveanın vücut spreyini sıkıyorum. sadece 24 saat etkili oluyor arkadaşlar

tüm sayfaları okuyamadım ama aynısı bende de var..kilo alınca karşıma çıktı..
pudra sürdüm,kuruyup kaşıntı yaptı.roll on sürdüm o da olmadı..
en sonunda doktor tavsiyesi
travacort kullanıyorum
banyodan sonra göğüs aralarına..
çok memnunum...

kızlar göğüslerimin arası kaşıntı yapıyo terliyo bu yüzden koku yapıyo..önerisi olan ve benimle aynı durumda olanlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum..bildiğiniz yöntem ve ilaç varsa lütfen yardımcı olun canlarım..

garfield canım bi numara küçük sütyen taksan yinede birleşmiyo mu göğüslerin..

deryalı haklısın canım,gerçi ben bi numara küçük göğüs istiyorum ama.çünkü yazın gömlek bulamıyorum kendime..öptüm canlarıımm..

Merhaba canımm, uygun elbise bulmakta zorlanıyorum demişsinn, peki kaç beden sütyen takıyorsun? Bu sorun için cerrahi operasyon düşünebilirsin canım, benim bildiğim çok iyi bir doktor var.. Sevgilerrr...

Ama bu durum sadece kilodan veya hamilelikten kaynaklanan bir durum değil ki!
Benim gibi bitişik göğüsleriniz varsa da yaşıyorsunuz bunu. İnanın göğüslerimin güzel olmasında bile nefret eder hale geldim. Oysa çevremdeki bütün kızlar gıpta eder bi de içini bana sorun sizz=))
Burda yazılanların da hepsini denedim, kesin olmasa da hepsi bi parça yardımcı oluyor tabii...

Ayy kızlar buldum buldum buldummm!
Bu meret azıcık güneşlenmeyle bile geçiyormuşş. Bence deneyin gayet mutluyum şu andaa...

benim büyük ama arası açık 5 şeritli otoban geçer aradan o derece.kaydirigubbakcemile3 arası açık sütyen kullanıyorum zaten yine de terliyor. günde 3-5 kere yıkanıyorum boynumdan aşağı ama yine de fayda etmiyor hemen terliyor. napsam bilmiyorum:KK43:

geçen yıl kızarıklık oluyordu duş jeliyle yıkayınca daha da beter oluyordu. kaşıntı da çabası... komşumuz hemşire, bana bepanthenin merhemini vermişti onu sürüp peçete koyuyordum bi yere de bulaşmıyordu. kaşıntıyı hemen geçiriyordu kızarıklığa da iyi gelmişti. bu yıl tekrarlamadı stresten de olabiliyormuş ama terleyince kaşınıyordu egzamaya benzer bir şeydi. bepantheni öneririm kaşıntı için bir deneyin hem ucuz(3-5 tl) hem de herkesin kullandığı güvenilir bir eczane ürünü

aynı bende yaşıyorum maalesef. roll-on kullanıyorum faydasını gördüm.bi deneyin isterseniz

bende de kilo alınca oldu bende peçeteyi küçük katlayıp arasına koyuyorum o zaman hava alıyor bepantende çok faydalı tavsiye ederim ii günler herkese

koltuk altım için kullandığım roll-on'u göğüs arama da sürüyorum.gün boyunca missss..

avonun parfüm kokulu pudraları var,bence onlardan kullanabilirsiniz.uzun süre kalıcı kokuları.

herseyi her yerinize surmeyin!!!!dogal olun bitkisel ve guzel saglikli seyler kullanin....su sabun...

kolloidal gümüş suyu kullan. anında etkisini görürsün. zararlı bakterileri yok ediyor. hiç bir yan etkisi yok.ayrıca ter kokusu için de birebir.

kolloidal gümüş suyu ile koku ve kaşıntı yapan bakterileri yok edin. mutlaka deneyin bana dua edeceksiniz.. :KK66:

arkadaşlar bendede aynı sorun vardı. kristal taşı diye bir taş var beyaz şeffaf bir taş, banyodan sonra onu vücudunuzda terleyen bölgelerinize sürerseniz koku falan olmuyor:)))

travacort kullanmanızı kesinlikle önermiyorum ne göğsünüze nede yüzünüze, travacort isimli krem/ merhem içerisinde yüksek miktarda kortizon bulunur, uçuk,sivilce mantar v.b hertürlü yara bere ve oluşumu normalde 2-3 günde geçecekken bir kaç saatte geçirir bu bi gerçek, ama bunun sebebi bu yüksek dozdaki kortizon, ve kortizon tüylenme yapar,
yani yüzünüzde veya göğüs aranızda kıl,tüy çıksın istemiyorsanız denemeyin derim. tecrübeyle ispatlanmıştır aylarımı harcadım tedavide lazerlerle.

şu sıra malum kaşıntıdan bendede var, sütyen kullanmayan insanlardanım ne ufak nede büyük normal gögüslerim var gayette birbirlerinden ayrıklar, sanırım meselenin terlemekle ve tahril olmakla alakası var, kış ayındanmıdır cildimdenmidir bilmiyorum ama herhangi bir koku sıkıntısı yaşamadım, sadece kaşınıyor ,derimde bir değişme bir tahriş belirtiside olmamasına karşın kaşıntı geçmiyor, tutuyorum kendimi ama parçalamak istiyorum yani o derece kaşınıyor, 3 önerim var souk duş 20 dk lığına kızgın kaşıntıyı geçiriyor ayrıca iradeniz sağlamsa ve unutabilirseniz işe yaşıyor b süre daha,
soğuk kompress yapabilirsiniz, buzluktan çıkarın bişeyler koyun 1 dakka falan, baya etkili oluyo,
veya buz gibi kolonya biraz yakıyor ama,
ne olursa olsun kuru tutmaya çalışın, hava aldırın, kaşımamaya özen gösterin, düşünmeyin :KK66:

Kızlar aynı sorun bende de vardı başlıkta yazdığım gibi koku bakteriyeldir. bunu önlemenin bir yolu var tabii ki ama biraz maliyetli olabilir ama durumları iyi olanlar mutlaka denesinler.. Kolloidal gümüş suyu , doğal bir antibiyotikdir. hiç bir yan etki bulunmadığı gibi bir çok yere de uygulanabilir. konuyla ilgili göğüs aralarındaki koku bakteri olusumundan dolayı olur kolloidal gümüş suyu ile sabah akşam pamuk ile temizlendiğinde sorunda ortadan kalkacaktır aynı zaman da genital bölgeye de kullanılabilir hepizin en büyük sorunlarımızdan biridir bu. özellikle cinsel birleşmden sonra vajinanın temizliği için çok önemli böylelikle genital mantar ve uçuklardan da korunabilirsiniz. ben kullanıyorun sizede önemle tavsiye ederim. Gümüş Suyu | KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU SİVA Herhangi bir sonuç için değil, en iyi sonuç için. dan kullanım alanlarına bir bakın isterseniz.

sağolun kızlar..ne yapsam faydası olmadı..hele yazın daha çok oluyo..bilidiğiniz ilaç varsa söyleyin lütfen..inşallah bu topikte bu soruna çare bulup kurtulacaz..öptüm canlarım..

bebek yağı kullanıyorum ve kızarıklık bi haftada görülür derecede azaldı, günlük temizlik şart tabiki

X