duphaston ne işe yarıyo!!!!!!

evet adetin gelsin diye veriyolar.ama sana niye verdigini de söylememesi ilginç.insan hastasına açıklama yapmaz mı yani.ne yazıkki böyle doktorlarda var işte.benimde gittigim doktorlardan biri öyleydi.kadının agzını bıçak açmıyodu.muayene edip yolluyodu sinirr.

farlutalda adet için duphastonda niye ikisini bir vermiş anlayamadım ben çok kullandım ama 2 sini bir arada hiç kullanmadım bi yanlışlık olmasın bu arada klomende yumurtalıkları çalıştırmak için

kızlar bana da duphason verdi ilaç ne zamn kullanılmaya başlanacak demedi. Klomen fatural ve duphason bir arda verdi. günlerni bilmiyorum bilen var mı

hakkaten ya farlutal ve duphaston adet duzenleyıcı neden ıkısını bırden vermıskı???:çok üzgünüm:

kızlar duphastone doktorum banada verdi regli olmadığım için ama henüz başlamadım, işe yarıyormu peki adetin gelmesini sökülmesini sağlıyormu içenler lütfen yazsın.. benim için çok önemli. çünkü psikolojim bozuldu sanki naparsam yapıyıam adet göremicekmişim gibi geliyor.... lütfen cevap

Kızlar farlutal ve duphastonu bende beraber kullandım. Farlutalı bir defa kullandım adetin gelmesi için geldiğinde duphastona başladım. Sonraki aylardada düzenli olarak duphaston kullandım. Farlutal sadece başta gelmesi içindi. Duphaston işe yaradı bende adetim düzene girdi.Bilginize

s.a duphaston adet olmak için veriliyo ve gerçekten işe yarıyo.bende kullanıyorum.rabbim salih ve saliha evlatlar nasip etsin hepimize.

sadece adetin gelmesini sağlıyor canım bildiğim kadarıyla bende 6 ay kullandım bırakınca aynı düzensizleşti

kızlar duphastone doktorum banada verdi regli olmadığım için ama henüz başlamadım, işe yarıyormu peki adetin gelmesini sökülmesini sağlıyormu içenler lütfen yazsın.. benim için çok önemli. çünkü psikolojim bozuldu sanki naparsam yapıyıam adet göremicekmişim gibi geliyor.... lütfen cevap

canım bende senede 1 defa ya oluyorum ya olmuyorum senin adetinde düzelme var mı

X