kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

ortada fol yok yumurta yok...

niye bu başlığa yazdığımı bile bilmiyorum. sadece bir his... oğlumu da böyle hissetmiştim. son adet tarihimin üzerinden daha 2 hafta geçmişti ama biliyordum. hatta beta hcg 0.00 çıktığında bile... bu testten 10 gün sonra evde test pozitif çıktı. 12 gün sonra kanda 220:KK31::KK31::KK31::KK31:

ve şimdi...

bu ay bebiş gelsin dedik. sat 15 mayıs. ama ben yine "hissettim" ilk "deneme" üzerinden sadece 4 gün geçmişti betacığım 1.3 çıktı:KK53: aynı gece rüyamda test yapıyorum tam 3 çizgi çıkıyor. uyandım, "bu kez ikiz" dedim:emir_bebek::emir_bebek:

komik ve saçma belki. ama ben oğlumda o test 0.00 çıktığında gebe günlüğüme başlamış "içimde olduğunu biliyorum" yazmıştım.

bu mesaj da tarihe not düşsün.

"benimle misiniz yoksa"

Niye bu kadar çok emriyo koyulduki kaçıncı denemen senin :1shok: Allah korusun kendi aralarında bölünseler çocuk yuvası kurarsın delikafadulden Bencede yüksek umarım ikizdir (hoşbana kalsa tek olsun derim :KK43:((( ) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinde kaç olursa olsunnn
a.s.

Ayy çok güldüm allah da seni güldürsün canım yaa

Kızlar merhaba,

ben bugün ultrason ölçümlerine 7 hafta 1 günlük hamileyim. doktor kontrolümüz vardı bugün ve 2. bi oluşum göründü. ölçümlere göre oda 6 haftalık gibi ama kalp atışı henüz yok. doktorum 10 gün sonra tekrar çağırdı kontrol için. şuan birşey söylemek çok erken dedi. kendiliğinden kaybolabilirde dedi.

regl günüme 1 gün varken kan testi 638 çıkmıştı. 2 gün sonra doktor tekrar istedi 1382 çıkmıştı oda.

sizce ikiz olabilir mi?

Ben de kizimda iki gun gectiginde 1210 değerini gorunce oyle düşünmüştüm canim ama değildi. Deli gibi ikiz istiyorum ben de cunku :)) Kese gorunmesi en önemlisi bence. Selamlar

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)
adetime 3 gün kala beta hcg testi 159 cıktı ikiz olma ihtimalim var mı ?

ben şu anda gerçekten çok korkuyorum. Aşılama yaptık. 11. günüm henüz test yapmadık ama folükül takibi esnasında doktorum sağda solda 10 tane yumurta olduğunu söylemişti. Çatlama esnasında da 4-5 tane yumurta çatlayacağını söylemişti. Eşimin 10.000 olan değerleri aşılama günü yıkama sonra 70.000 çıktı. Sonuç beni çok geriyor. :18::18:

Mrb kızlar benim transfer sonrası 10. Gün 38, 11. Gün 71, 61 çıktı 2 tane 8 hücreli embriyo transferi yapılmıştı. 11. Gün hafif pembemsi bir kanamam oldu çok korkuyorum yarın tekrar kan vermeye gidicem inşallah hayirlisini verir rabbim

arkadaslar adetime 1 hafta kala hamile kaldığımı hissettim yumurtlamamın üzerinden 1 hafta gecmişti hcg 5.94 çıktı 5 gün sonra 80 oldu 5 gün sonra 1093 netten çok arastırdım mol gebelikte akıntı oluyormuş bende çok fazla akıntı yok 3 gün sonra doktor kontrolüm var keseye bakılacak sizce ikiz olma ihtimalim var mı?:nazar:

5 haftalık hamileyken beta hcg 2480, progesteron 44.2 çıktı. Bugün doktora gittim 2 tane kese göründü.

2 tane dondurulmuş blastosist embriyo transferi yapıldı 11 . gün 77ydi. 3 gün sonra 129 oldu doktorum beğenmedi devam etmicek gözüyle baktı. 2 gün sonra 234 oldu. 2 gün sonra 537 oldu. 3 gün sonra 1700 lere ulaşmıştı. Bir hafta sonra kese için gittik iki tane kese göründü :)) şok olduk bu değerlerden hiç beklemiyordum. 10 gün sonra kalp atışını görmek de nasip olur inşallah. Yani demem o ki kan değerleri hiç belirleyici değil bu konuda..

benim çatlatma iğnemden sonraki 15.gün kanda baktırdım 80,49 çıktı, ikin gün sonra yani bu gün tekrar baktırdık 180,61 çıktı...
İkiz olabilme durumu var mı sizce ?

2 gün önce 570, bu gün ise 1754 çıktı beta hcg sonucum. 2 günde 3 kattan biraz daha fazla artış var. doktor kontrolüm haftaya.
sizce ikiz olabilir mi? tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

2 gün önce 570, bu gün ise 1754 çıktı beta hcg sonucum. 2 günde 3 kattan biraz daha fazla artış var. doktor kontrolüm haftaya.
sizce ikiz olabilir mi? tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Merhaba. Sonucunuz belli oldu mu merak ettim

Slm

5.gun 2tane tranfer oldu bugün 6. Gun oldu transfer olalı ve beta hg 55.26 sözecek nasıl

Tarihlerinde çok yakınmış. Sonucu mutlaka yazarım tabii
sizin kontrol ne zaman?

Evet 3 gün var aramızda. Pazartesi gideceğim ben de. Kese görünür dedi ama vajinal muayene olmak istemiyorum, eğer görünmezse biraz daha bekleyip karından baktıracağım.

Slm

5.gun 2tane tranfer oldu bugün 6. Gun oldu transfer olalı ve beta hg 55.26 sizce nasıl

X