kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
ikiz anneleri adetıme 4 gun kala beta hcg yaptırdım 159 cıktı dr gıttım dr ıkız olabılır dedı haftaya bellı olur dedı sizin beta hcgnız kac cıkmıstı lutfen yardımcı olun cok merak edıyorum

Benim tüp bebkte 11 gün 147 13.gün 396 lardaydı ikizdi ama ilk deere göre tek gibi görünüyor demişti dr. ikincisi iyi katlanmış demişti...

benimde ilk 10. gün 78 buna göre tek gibiydi 12. gün 374 olmuştu çok katlamıştı. bende okuduklarımdan bazı değerler aklımda kalmış ikiz olduklarını anlamıştım..

dr cuma gunu belli olur dedı ama ozamana kadar nasıl beklıycem bılmıyorum

Arkadaşlar ya kafam karıştı şimdi, benim 12.gün yapıldı 800 çıkmış bana 4 tane embriyo konmuştu korktum şimdi benimki nasıl bi değer sizce? Bana ikiz veya üçüz olabilir dedi doktorum 2 ocak'ta ultrasondan bakacak.

Niye bu kadar çok emriyo koyulduki kaçıncı denemen senin :1shok: Allah korusun kendi aralarında bölünseler çocuk yuvası kurarsın delikafadulden Bencede yüksek umarım ikizdir (hoşbana kalsa tek olsun derim :KK43:((( ) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinde kaç olursa olsunnn
a.s.

Umarım Allahım kararlamıştır sayısını benim ilk denemem yaşım da 28...4 tane çok kaliteli embriyo var dedi doktor bence dördünüde koyalım dedi eşim de tamam dedi valla bilmiyorum ben de o kadar düşünmemiştim aslında :bbo:

Niye bu kadar çok emriyo koyulduki kaçıncı denemen senin :1shok: Allah korusun kendi aralarında bölünseler çocuk yuvası kurarsın delikafadulden Bencede yüksek umarım ikizdir (hoşbana kalsa tek olsun derim :KK43:((( ) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinde kaç olursa olsunnn
a.s.

benim tüp bebekte 12 .gün değerim 57, 15.gün 144 tü..
kesin tek gebelik diyordum...Ama Allah iki mucizeyi verdi bana...Çok şükürler olsun...:Saruboceq:

ya kızlar bende kan testi yaptırıp öğrendim hamile olduğumu ve bana 2,5 haftalık dedi ve benim bhcg testinin sonucu 975 değerinde ya ikiz olabilirmiii ??

Arkadaşlar ya kafam karıştı şimdi, benim 12.gün yapıldı 800 çıkmış bana 4 tane embriyo konmuştu korktum şimdi benimki nasıl bi değer sizce? Bana ikiz veya üçüz olabilir dedi doktorum 2 ocak'ta ultrasondan bakacak.

canım bana 11 aralıkta 3 emb.trasfer edildi.12 gün akşam test yaptırdım değerim 1026 çıktı.hatta oha dedim.çoğul galiba.dok.öyle diyor.ocağın ilk haft.ultrosonda bakılacak bakalım.

arkadaşlar benim sat 29 ekim, 12 aralıkta kan testi yaptırdım, 6017 çıktı, ama hala kesenin içini göremedim yazdıklarınıza göre çoğul olma ihtimali varmı

banada 3 tane transfer edildi.12.gün 1026 15.gün 3526 üçüz galiba.bende değerleri görünce endişe ettim. doktorum endişe etme herşey normal diyor

ooo maşallah :nazar: :nazar:
bu sıralar hep ikizlerden gidiyoruz :lepi:
ben de ikiz anne adayıyım ..
:
benim 11.gün değerim 207,5 ti ..
19.gün ilk usg de 1 kese görüldü , ama emindim hep iki tane olduklarına , saklanmış , sinmiş bir yere ufalık :ecrin_bebek: 22. gün sg de ikinci keseyi de gördük ..
şimdi 9+1z ve ctei kontrolümüz var inşallah2 haftadır görmediğim miniklerimin sağlıkları ve gelşimleri yerindedir ..
inşllah hepimiz sağlıcakla kucaklarız miniklerimizi :Saruboceq

X