Cilt Bakımı Ürünleri La Roche-Posay kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
5
40
La Roche - Posay

Benim cildim çok kuru, küçüklüğümden beri hep bunun sıkıntısı yaşadım, ve çok hassas hemen kızarır sıcakta soğukta...
4 yıl önce ' ee artık işe başladım cildime özen göstermeliyim, param da var kendim için bişeyler yapayım' dedim ve vichy yetkili eczanesine gittim cildime baktılar ve uygun olan ürünü verdiler ben de kullanmaya başladım. yaklaşık 2 sene kullandım daha önce kullandıklarımdan çok çok iyiydi şüphesiz ama yine de daha iyisi olabilir diye düşünürken la roche-posay çıktı karşıma...
çok memnunum cildim harika parlıyo resmen , yanında nem maskesi kullanıyorum bir de maske de süper md nin bi ürünü gerçi bana çok pahalıya mal oluyor ama...
eğer benim gibi kuru cildi olanlar varsa tavsiye ederim kızlar...hihoyyythihoyyythihoyyyt

hımm canım bütün ürünlerinin iyi olduğunu düşünüyorum, ama yetkili eczanelere cilt uzmanları geliyor zaman zaman, ne zaman geleceğini öğren canım cilt uzmanının o zaman gidersin cildine bakarlar ona göre bi ürün tavsiye derler daha garanti olur.

bende bugun alıcam talorine rich serisini sen bunu mu kullanıyosunpretty benim de cildim kuru....

evet şekerim temizleme sütü tolarine, nutritic nemlendiri krem ve göz altı kremini kullanıyorum..

canım dediğini yanlış anlamışım sonradan farkettim, ben seri olarak kullanmıyorum.
temizleme sütü : toleriane
nemlendiri krem : nutritic
göz altı kremi : hydraphase kullanıyorum
bunlar aynı seri de mi bulunuyo bilmiyorum, bana eczanede ki güzellik uzmanı seçip verdi şikayetlerime göre

ben de senelerdir la roche posay kullanıyorum effaclar serisi. çooook memnunum, ama bazen nemlendiricisi yetersiz kalabiliyor o nedenle şimdi bi de ddf denicem onun da ürünleri çok güzel

ddf i duymamıştım , nemlendiricisi yetersiz kaldığına göre senin de cildin kuru olmalı, ben bi de md nin nem maskesini kullanıyorum banyodan sonra..

canım benim cildim yağlı, effacları o nedenle kullanıyorum zaten ama son zamanlarda burun kenarlarımda soyulma başlamıştı ve la rocheun effaclar nemlendiricisi bi etki etmedi.
ddf eczacı çok önerdi bi de kullanıcı yorumları baya iyi, o nedenle aklıma yattı. şu an nemlendiricism bitsin ddf denicem, md yi de çok öneriyolar bakalım artık bi tercih yapcam

o da nerden çıktı canım:uhm: benim ki vermiyo ama onu da la roche kullanıyorum, neden ki???

göz altından memnun musun ben clinique kullanıyodum ayyy cok pahalı laroche un fiyatı nasıl birde memnun musun?

ben de la roche güneş kremi kullanıyorum ilk sürdüğünde her kremde olduğu gibi ccilt emene kdr hafif bi beyazlık oluyo ama sonra geçiyo. kalıcı bi beyazlık yaptığı yok yani

güneş kremi beyazlık veriyor mu surata?

canım ne demek ,istediğini biliyom ben bi tane güneş koruyucu kullanmştım krem şeklindeydi kalıp gibi durup beyazlık veriyodu ben 50 spf sprey şeklinde olanndan kullanıyom sıvı bişiy ve kesinlikle beyazlık vermiyor ama deodorant şeklinde olduğundan kullanım zor heryere fışkırıyor

canım ne demek ,istediğini biliyom ben bi tane güneş koruyucu kullanmştım krem şeklindeydi kalıp gibi durup beyazlık veriyodu ben 50 spf sprey şeklinde olanndan kullanıyom sıvı bişiy ve kesinlikle beyazlık vermiyor ama deodorant şeklinde olduğundan kullanım zor heryere fışkırıyor

cnm herkesin aksine ben beyazlık vereni arıyorum çünkü pudra fondoten vs kullanmak istemiyorum. chicco kullanıyordum o istediğim gibiydi hem de bebekler içindi. şimdi onun da yapısını değiştirmişler ne alsam ne etsem bilemedim.

göz altından memnun musun ben clinique kullanıyodum ayyy cok pahalı laroche un fiyatı nasıl birde memnun musun?

çok memnunum canım evet gerçekten çok pahalı ama ilk set aldığımda hepsini aynı anda aldığımdan çok para vermiştim , hepsi aynı anda bitmedğinden şimdi ürünleri tek tek alıyorum o zaman çok koymuyo ...

cnm herkesin aksine ben beyazlık vereni arıyorum çünkü pudra fondoten vs kullanmak istemiyorum. chicco kullanıyordum o istediğim gibiydi hem de bebekler içindi. şimdi onun da yapısını değiştirmişler ne alsam ne etsem bilemedim.
hehehe beniöde bahsettiğim chiicoydu oğlumun güneş koruyucusundan araklıyodum ama güzel durmuyoki beyaz beyaz oluyodu bende kötü duruyorduyasakkelime

hem fondöten gibi beyaz renk isteyen hem güneş kremi isteyen varsa uriage'i öneriyorum kullanıyorum çok memnunum...

hehehe beniöde bahsettiğim chiicoydu oğlumun güneş koruyucusundan araklıyodum ama güzel durmuyoki beyaz beyaz oluyodu bende kötü duruyorduyasakkelime
:))) ya ben zaten baya bi beyazım ama daha aydınlık gösteriordu yüzümü..hem zararsızdı da güneşten de koruyordu şimdiki kıvamı biraz yağlı olmuş. la rocheden umutlanmıştım ama o da deilmiş istediğim gibi..

X