Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saçları bakır kızıl olanlar?????

1. Konu Sahibi : banueralp #1

Bilgilenderme Saçları bakır kızıl olanlar?????

KIZLAR YAKLAŞIK 3 AYDIR SAÇLARIMI BAKIR KULLANIYORUM VE MEMNUNUM. SAÇLARI BAKIR OLUP EVDE BOYAYAN VARMI? EVDE BOYAYABİLİRMİYİM BU RENGİ ACABA. BİLGİ VERİRMİSİNİZ. KENDİ BOYAYAYN VARSA HANGİ BOYAYI KULLANIYORSUNUZ?-tatlicadiarzu-
    BAYRAGIMIZI SEVMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERİYORUZ.turkbayragi

2. Konu Sahibi : banueralp #2
    bende 3 ay faln bakır kızıl kullandım kendim elde ettim rengi.
    loreal 7.64 yoğun kızıl bakır ve 8,34 floransa koyu sarı dore bakırı karıştırark boyadım..

3. Konu Sahibi : banueralp #3
    Tüp boyamı cnm bunlar peki am bakırmı oldu? örnek olarak kimin saçı yani
    BAYRAGIMIZI SEVMEYENE ALTINDAKİ DİREĞİ VERİYORUZ.turkbayragi

4. Konu Sahibi : banueralp #4
    yok normal loealin boyası
    http://www.kadinlarkulubu.com/sac-ba...rsiniz-52.html
    buraya koydum rengimi (= hatta koyu çıkmış burda uçları

5. Konu Sahibi : banueralp #5
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    ben palette'nin kumral bakırını kullanıyorum memnunum ama kızıllığı çok fazla yok direkt bakır rengi.

6. Konu Sahibi : banueralp #6
    Saçımı wella koleston perfect tüp boyasıyla boyadım,harika tuttu.Yani açıcı olmadan ancak bu kadar açılabilir sanıyorum.Kuaförlerde kullanılan bir ürün.Tavsiye ediyorum :)

7. Konu Sahibi : banueralp #7
    Alıntı Dagkum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Saçımı wella koleston perfect tüp boyasıyla boyadım,harika tuttu.Yani açıcı olmadan ancak bu kadar açılabilir sanıyorum.Kuaförlerde kullanılan bir ürün.Tavsiye ediyorum :)
    Bugün saçımı yine yıkadım alnımın kenarları boyalı kalmıştı.Ben kaç denemede istediğim rengi elde edebilirim acaba ??? Dün kuaföre sordum 100 ytl ye yaparız dedi.Ama oryal kullanacağı için saçım çok yıpranacaktı,kendim yapmayı deniyorum o yüzden ;)

8. Konu Sahibi : banueralp #8
    Alıntı c.c.D kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende 3 ay faln bakır kızıl kullandım kendim elde ettim rengi.
    loreal 7.64 yoğun kızıl bakır ve 8,34 floransa koyu sarı dore bakırı karıştırark boyadım..
    Saçların sarıydı da bakır yapabildin sanıyorum.Yoksa verdiğin numaralarla bu rengi tutturmak çok zor hele loreal recitalle...

9. Konu Sahibi : banueralp #9
    Benim şu tez canlı kişiliğim yüzünden başıma hep bişey gelir ama bu kez çoook memnun oldum valla ne yalan söyleyeyim.Saçımı kendim boyayarak kademe kademe açacaktım ama dedim ya hemen olsun isterim bekleyemem yanii huy işte :) Dün kuaföre gittim boya alsam boyar mı diye sormaya gittim ama aklıma girdi ve ben koltuğa oturdum:))) Oryal kullanmayacağını söyledi,kusturacakmış saçımı farklı bir maddeyle.Doğru veya yanlış ben inandım.

Çok uzattım sonuç,istediğim bakır oldu saçım:)) Kumral bakır dore yani.Yıpranma da olması anlamadım nasıl oldu ??? Çook mutluyum paylaşmak istedim...

10. Konu Sahibi : banueralp #10
    resim isteriz , resim isteriz :icecream: sırnaşık şey

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon