Saç Rengi ve Saç Boyama Saçları bakır kızıl olanlar?????

örnek resim varmı çıkacak sonuç için?

ben anlamadım 8.32yle 11.0 karışınca nasıl bakır kızıl olrtaya çıkıyor bi resim koyabilirmisin rica etsem

bende 1 senedir bakır boyuyorum.ama istediğim rengi bi türlü tutturamadım:KK43:(alix tüp boya 7.64 kullanıyorum.ama kızıla daha yakın oluyo.ben kumral bakır istiyorum.palettenin kumral bakırını denemeyi düşünüyorum.ama numarası 5.7çok koyu olmazmı?önereceğiniz marka varmı bana?yardımmmm???

Tam olarak istediğiniz rengi anlıyorum sanırım bende kullandım 7.44 kullanırsanız tam bir bakır kumral elde edersiniz..bende evde boyuyorum bu rengi.her markada var ama loreal majirel güzel tavsiye ederim...ve geç soluyo...

kızlar ben daha önce mavi siyah kullanıyordum yaklaşık 6 aydır bu rengi kullanıyorum hiç rengi açılmamış bir saç olarak çok zor oldu birkaç sefer kuaföre gitmek zorunda kaldım en son kuaförüm sıcak kahve dedi bu renk için.herkes çok yakıştırıyor ama tam olarak bana kahve tonu gibi gelmedi bu.sizcede öyle mi? kızıl gibi ama açık özellikle buraya yazmamın sebebi bakır kızıldan şüphelenmem :) devamlı kuaföre para vermek istemiyorum ben evde kaç numarayla bu rengi elde ederim acaba kızlar. :KK34: :KK59:

pic00340.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

2 senedir kuaförde bakır kızıl boyatıyorum ve oldukça çarpıcı,hoş bir renk.artık kuaföre gitmekten sıkıldığım için kendim evde boyamaya karar verdim ve palette nin tarçın bakırını aldım.henüz boyamadım.boyadıktan sonra önceki ve sonraki hali diye çekip koyarım :KK66:

çok güzel görünüyor saçların parıldıyor. hangi renk boya kullndı kuaförün biliyor musun eczreyrey?? kahvesi daha fazla çok az bi kızıllık var o kdar da olur

çok güzel görünüyor saçların parıldıyor. hangi renk boya kullndı kuaförün biliyor musun eczreyrey?? kahvesi daha fazla çok az bi kızıllık var o kdar da olur

cnım bana kuaförüm; tek bir boya kullanmadım dedi. sıcak kahve dedi bu renk için ama hiç benzetemedim aslında :/

kızlar bakır kızıl yaptım saçlarımı, aktıkça hoşuma gitti ben zaten resimdeki renkten istiyorum uçlar daha açık dipler biraz koyu duruyor, 10 cm falan koyu resimdekine göre dip kısımları ama uçlar daha yakın, dengelemem için
ne yapmam gerek
bakır kızıl çeyrek sarı yoğunlukta katsan dipleri boyasam, sonra bakır kızıl ile sarı eşit yaparak uçları boyasam nasıl olur ,
dediğm gibi uçlar resimdekine daha yakın ama bakır kızılın 1,5 haftalık akmış hali olarak lütfen bilgi verin,
Eki Görüntüle 278425

buraya saç numaralarını yazanlar keşke saç renklerini de koysalar
hangi boya nasıl sonuç veriyor daha iyi görmüş olurduk.

Loreal 6,45 akaju kahve 2 ay önce boyamıştım

$SDC15246.jpg

açık kumraldı taban rengi
mesajda yazdım işte 6,45 ile boyadım
ilk boyadığım da koyu oldu yıkandıkça açıldı,senin eklediğin biraz daha turuncu sanırım :26:

$DSCF7563.jpg

koleston 6/4 (bakır kızıl)

kumral zemine uyguladım. şu an, fotoğrafta olduğundan açık renkli görünüyor. tavsiye ederim, ben memnun kaldım.

Kızlar bakır kızıl yaptım daha yeni. Saçlarım kızıldı oryalle açtım sonra yarım tüp palette tarçın bakır yarım tüp bronz kakao birazcık igora 0-77 ve çok az silky kırmızı koydum. Süper yorumlar alıyorum. Çok canlı bi renk oldu.

Benim bakir saclarim..kurtulamiyorim..kahve boyuyorum daha dogrusu boyatiyorum bir iki hafta sonra aciliyor sac rengim arayistayim...renk arayisinda sacimda..

Benim bakir saclarim..kurtulamiyorim..kahve boyuyorum daha dogrusu boyatiyorum bir iki hafta sonra aciliyor sac rengim arayistayim...renk arayisinda sacimda..

küllü renkler daha çabuk kapatır ve zamana da ihtiyacın var tabi.
koyu renkler seviyorsan koyu kahve de boyayabilirsin ama boyadığında ilk iki hafta siyah renk oluyor.

eğer istemezsen küllü kahve renginde boyamanı tavsiye ediyorum

küllü renkler daha çabuk kapatır ve zamana da ihtiyacın var tabi.
koyu renkler seviyorsan koyu kahve de boyayabilirsin ama boyadığında ilk iki hafta siyah renk oluyor.

eğer istemezsen küllü kahve renginde boyamanı tavsiye ediyorum
Cok koyuda istemiyorum iste cok koyu olursa diye korkuyorum.saclarimda epey uzun..yanarsa falan diye korkuyorum..

Cok koyuda istemiyorum iste cok koyu olursa diye korkuyorum.saclarimda epey uzun..yanarsa falan diye korkuyorum..

sadece boyayla yancağını sanmıyorum ben saçlarımı 6 ay arayla oryalledim ona rağmen sapasağlamlar ama bi yıpranma oldu tabi şimdi kürlerle filan toparlıyorum. bi de kalın telli benimkiler, ince telli saçlar daha narin onlar için yorum yapamıyorum. bakırdan hangi renge geçmek istiyosun ki? koyu bi renkle 4-5 boyamaya anca kapanır eğer hiç bakır yansıma istemiyosan.

X