Saç Rengi ve Saç Boyama Saçları bakır kızıl olanlar?????

banueralp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
526
4
41
KIZLAR YAKLAŞIK 3 AYDIR SAÇLARIMI BAKIR KULLANIYORUM VE MEMNUNUM. SAÇLARI BAKIR OLUP EVDE BOYAYAN VARMI? EVDE BOYAYABİLİRMİYİM BU RENGİ ACABA. BİLGİ VERİRMİSİNİZ. KENDİ BOYAYAYN VARSA HANGİ BOYAYI KULLANIYORSUNUZ?-tatlicadiarzu-

bende 3 ay faln bakır kızıl kullandım kendim elde ettim rengi.
loreal 7.64 yoğun kızıl bakır ve 8,34 floransa koyu sarı dore bakırı karıştırark boyadım..

ben palette'nin kumral bakırını kullanıyorum memnunum ama kızıllığı çok fazla yok direkt bakır rengi.

Saçımı wella koleston perfect tüp boyasıyla boyadım,harika tuttu.Yani açıcı olmadan ancak bu kadar açılabilir sanıyorum.Kuaförlerde kullanılan bir ürün.Tavsiye ediyorum :)

Saçımı wella koleston perfect tüp boyasıyla boyadım,harika tuttu.Yani açıcı olmadan ancak bu kadar açılabilir sanıyorum.Kuaförlerde kullanılan bir ürün.Tavsiye ediyorum :)

Bugün saçımı yine yıkadım alnımın kenarları boyalı kalmıştı.Ben kaç denemede istediğim rengi elde edebilirim acaba ??? Dün kuaföre sordum 100 ytl ye yaparız dedi.Ama oryal kullanacağı için saçım çok yıpranacaktı,kendim yapmayı deniyorum o yüzden :KK66:

bende 3 ay faln bakır kızıl kullandım kendim elde ettim rengi.
loreal 7.64 yoğun kızıl bakır ve 8,34 floransa koyu sarı dore bakırı karıştırark boyadım..

Saçların sarıydı da bakır yapabildin sanıyorum.Yoksa verdiğin numaralarla bu rengi tutturmak çok zor hele loreal recitalle...

Benim şu tez canlı kişiliğim yüzünden başıma hep bişey gelir ama bu kez çoook memnun oldum valla ne yalan söyleyeyim.Saçımı kendim boyayarak kademe kademe açacaktım ama dedim ya hemen olsun isterim bekleyemem yanii huy işte :) Dün kuaföre gittim boya alsam boyar mı diye sormaya gittim ama aklıma girdi ve ben koltuğa oturdum:))) Oryal kullanmayacağını söyledi,kusturacakmış saçımı farklı bir maddeyle.Doğru veya yanlış ben inandım.

Çok uzattım sonuç,istediğim bakır oldu saçım:)) Kumral bakır dore yani.Yıpranma da olması anlamadım nasıl oldu ??? Çook mutluyum paylaşmak istedim...

bende 1 senedir bakır boyuyorum.ama istediğim rengi bi türlü tutturamadım:KK43:(alix tüp boya 7.64 kullanıyorum.ama kızıla daha yakın oluyo.ben kumral bakır istiyorum.palettenin kumral bakırını denemeyi düşünüyorum.ama numarası 5.7çok koyu olmazmı?önereceğiniz marka varmı bana?yardımmmm???

Önce alerji testi yapmak kaydıyla lorealin maji.contrast boyalarını kullanabilirsiniz. normalde gölge için kullanılıyor ama ben 1 numara siyaha boyalı saçıma kırmızısını boyamıştım kendim. tutmuştu ve yıpratmamıştı. üç çeşit bakırı da var. saç dibine değdirmeyin yazıyor ama ben 4 ay kadar kullandım ve ölmedim :) sonuçta açıcılarda da dibine değdirmeyin uyarısı var ama tamamını açtırırken mecbur sürüyorlar. deriniz kaldırırsa kızarıklık kabartı yapmazsa kullanabilirsiniz ve çok da güzel tutar koyu saçta. benim de saçım şu an bakır öncesinde karameldi o yüzden normal boya hemen tutuverdi. dibi gelince nasıl bir çare üretirim bilmiyorum belki maji.ye sarılırım belki de dier arkadaşların yaptığı gibi sarıyla falan karıştırırım.

ben de uzun bir kararsızlık periyodundan sonra dün karar verip platin röfleli saçlarımı palettenin tarçın bakırı ile karamelini karıştırıp boyadım,tam anlamıyla bakır rengi oldu.çok olumlu yorumlar aldım. şakkıdı foto çekince koyarım buraya :lepi:

arkadaslar ben 3senedir bakır kızılı ile boyadım çok hoş duruyor ben simdi ıgora royal saç boyasını kullanıyorum renk aynen şöle yazıyor; ekstra yogun bakır -platin sarısı numarsı su:9 1/2 777 boyattım ben bu boyayı alıp kuaförüme götürdüm o boyadı sacımın rengi hale caneroglunun sac rengginin biras koyusu oldu ama herkes cok begendi kızıl sevenler tavsiye ederim arkadaslar

bende dun kolestonun carpıcı bakırını boyadım (6/34) ama bır hata yaptım :KK43:(( once sacımı actım orıelle sonra ustune surdum carpıcı bakırı. dıplerım actıgımda acaıp sarıydı sonra boyada kapatmadı. dısarı bıle cıkamayacagım kadar kotu su anda.yarısı acık bakır yarısı koyu kahve ustler gunes gormus cıvcıv gıbı :). 2-3 hafta bekleyecegım ve koyu kahveye boyayacagım cok pısmanım :KK43:( bu arada carpıcı bakırda kızıllık cok var. ben o yuzden hoslanmadım

Bende bakır rengi yapmak için kuaföre gittim ama benim saçlarımı kızıl yaptı akmıyor ama şimdi saçlarımdan nefret ediyorum üstüne ne renk yapabilirim bana yardım edin üstelik bana hiç yakışmadı kızıl

kolestonun çarpıcı bakırı kesınlıkle berbat..kızıllık dan başka bişi deıl.bakırrlık yok denecek kadar az ..denenmıştır bılgınıze kzlar..boyayacaksanız palettenın tarçın bakırını yapın..

Ben de igoranın 8.77 açık kumral-yoğun bakırına boyuyorum ama ben daha kalıcı istediğim için garnierin bakır alevine boyamayı düşünüyorum.Bu arada tarçın bakırı da kullandım ama çok çabuk aktığı için ondan da vazgeçtim.

merhaba arkadaşlar..ucuz ve de denenmiş garantili, bakır kızıl tarifim var sizin için..
neva colorun yeni renklerinden bal köpüğürengi numarası 8.32 ile11.0 ekstra açık platin ve de oxidanla 1e1 karıştırırsanız..muhteşem bir bakır kızıl elde edebilirsiniz

X