Katı Meyve sıkacağı ne marka tavsiye edersiniz?

ozlemehm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
902
2
Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım normalde ekim annesi olacaktım fakat 29ağustosta erken doğum yaptım 2.540gr 46cm 35 haftalık oğlum oldu...ekimde doğurcağım düşüncesiyle hep ekim annelerine yazıordum ama artık sizlerle paylaşmam lazım gelişim değerlerini vs.bu arada 3.ay sonunda 6450gr 60cm idik

şuana kadar anne sütü aldık devam da ediyoruz...meyve sularına alıştırmaya başlamayı düşünüyorum doktorumuzun da tavsiyesi ile haftaya kontrolünde konuşcam bu konuyu

sizden ricam kullandığınız katı meyve sıkacağı hangsi?memmunmusunuz ne tavsiye edersiniz?netten bi araştırayım dedim okadar çok çeşit ve fiyat aralığı varki en iyisi kullanlara sormaktır bu tip şeylerde değilmi?
:uhm:

aramıza hoşgeldin canım biz daha kullanmadık amaalacağım marka phıllıps kullanan bikaç tanıdığım çok memnun...

benim evimin yakınındabii magaza var 220ytl evt biraz pahallı ama uzun süre kullanıcaz canım bunu ama daha uygun olarak arçelik falanda varmış ama kullanan kimse yok çevremde sonuçta iyi bir marka kötü olcağını sanmıyorum.

hoşgeldin canım bu arda süpersin bende alıcam araştrdım baktım hep 1 aydr bişeyde karar kılamadım b ende burdaki yorumlara göre alcam bide blendırı sorcam hansini aşlayım püre yapmak için şimdiden teşekkürler

hoşgeldin canım
bende tefal var ama dilimleyip atman gerekiyor makinaya philips almadığıma pişman oldum arkadaşım almış ve çok memnun

hoşgeldin canım bu arda süpersin bende alıcam araştrdım baktım hep 1 aydr bişeyde karar kılamadım b ende burdaki yorumlara göre alcam bide blendırı sorcam hansini aşlayım püre yapmak için şimdiden teşekkürler

Blendır arzum kullanıom ben ama kerem için kullanmadım daha çelik başlıklı olmasına dikkat et blendırda
sanırım katı meyve sıkacağı olarak paraya kıyıp philips alcaz:çok üzgünüm:

peki elmayı cam rendede yapıp verin demişler bu meyve sıkcaklarının başlığı metal değilmi zarar verirmi bebişlere acepCADIARZU

katı metve sıkacakları önerilmiyor arkadaşlar metal değmemeli meyvelere. cam rende bu işi harika yapıyor. ben yaşından sona kullanacağım meyve sıkacağını. meyve suyu milupanın organik meyve suyunu alıyorum ben(aslında hazır şeyleri sevmiyorum ama kış meyve yönünden sıkıntılı)

selam canım ben moulinexkullanıyotum ama iyi aslında ama açıkçası pek kullanmak istemiyorum çünkü bi havuç suyu sıkçam bi saat parçalarını çıkarıp yıkıyorum hazır alıyorum çünkü katı meyve sıkıcakları biraz koyu kıvamlı oluyo sadece su olmuyo hazırlar gibi ama moulinex te iyi ama ben ugraşmıyorum bebişte korkuyo zaten ama denedim güzel bi sorun yok iyi yapıyo 100 ytl ama ben o kadar iş arasında onun parçaları ile ugraşamıyorum

Kesinlikle philips alu dan başka alma derim. Meyveleri tüm olarak atıyosun ve hemen suyunu çıkartıyor. Ayrıca 2,5 kilo meyveden 2 kilo su çıkartıyor. Meyve ziyan olmuyor.

katı metve sıkacakları önerilmiyor arkadaşlar metal değmemeli meyvelere. cam rende bu işi harika yapıyor. ben yaşından sona kullanacağım meyve sıkacağını. meyve suyu milupanın organik meyve suyunu alıyorum ben(aslında hazır şeyleri sevmiyorum ama kış meyve yönünden sıkıntılı)

peki havuç suyu gibi çok katıları nasl sıkcaz cam rendede olmazki

zeseze canım bende hep hazır alıyorum havuç suyu bulamadım sen hangi marka alıyosun milup.....nın varmı ben bulamadım

tuğba ben braun unkini aldım blendr da .Media Market var ya Carrefour un yanında biz 90 ytl idi 45 e aldık %50 indirim vardı bilsem sana da sölerdim ...
Katı meyve sıkacağında da Sinbo nunkini tanıttılar çok güzeldi fakat biz blendr setini yeni aldık diye alamadık.Haberin olsun bi bakın Media Market e .Öptüm szi:asigim:

özlemcim aramıza hoşgeldin cnm.ben de aynı senin gibi doğum yaptım.ağustos annesi olacakken 35+4te temmuzun 16sında kızım dünyaya geldi 2.570 gr :) 44 cm :) şimdi 5.ayımızı doldurduk ve 9.120 gr. boyumuz 66.5 cm.
katı meyve sıkacağı için erken cnm zesezenin dediği gibi. elma armut ve havucu ben cam rendede rendeleyip tülbentten geçiriyorum.günde yaklaşık 120-130 ml içiyo kızım.sebze püresi yaparken de tuğbacım duy beni phıllıpsin el blender'ı var ya uzun hasşladıktan sonra onunla püre haline getiriyorum cnm.eğer suyunu kaçırdıysam sulu olduysa biberonla içiriyorum.ondan da günde yaklaşık 180 ml içiyor cnm.
havuç zor oluyor ama gene de rendeleniyor cam rendede.katı meyve sıkacağı almayın henüz yada alacaksanız da kullanmayın erken arkadaşlar.
zesezecim organik meyve suları iyi mi cnm?benim sıktığıklarım dışında var mı m.suları?ben de milupanın organik meyve pürelerinden alıyorum kayısı armut alıyorum genelde bağısaklarına iyi gelsin diye,elvin de şaplata şaplata yiyo :)

bu sabah havuç ve armut dıktım onu içicek birazdan küçük hanım uyandı babasıyla tv izliyo şimdi :)

yanlış yazmışım milupanın sütlacını yada muhallebisini alıyorum kavanozda.sütlaca bayıldı.bebelac sebze püresi yada m.püresi alıyorum canlarım

X