Bebek Beslenmesi ülker hero baby hediye paketi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ek gıda olarak mama mı veriyorsunuz kızlar?doğal hazırlasak daha iyi olmaz mı;?

muhakkak daha iyi hatta bende öyle yapıcam geçince .ama bu hazır mamalarda bir yere gidince iyi oluyor pikniğe ,misafirliğe ,yolculukta vs.kavanoz mamalarını aç yedir yada toz mamaları hemen karıştır o açıdan iyi tabi.

8 gün oldu bugün.. Daha ne gelen var ne giden.. İstanbul dışı böyle uzun mu sürüyo ki????

Ben hepsine hamileyken üye olmuştum. Bebeğim dün 4 ayını doldurdu. Bize de gelir mi acaba? Ya da ekstradan mail mi atmak lazım?

benim geçen ay bebeğim 3 aylıkken üye olduğumun 7. günü paketim geldi.. 2 gün önce de ek gıdaya geçerken ilk olarak numunemi kullandım.. bence bir daha üye olun...

ben üye olduktan 10 gün sonra filan geldi.içinde 1 kavanoz maması, 1 paket gece bebe bisküvisi, 1 pakette kahvaltı maması var... ayrıca birde kitapçık... çok hoşkaydirigubbakcemile5

Ben de 2-3 hafta önce üye olmuştum. Bana da bugün geldi bu paketin aynısı.
Gece bisküvisinin esprisi nedir? Gece yatmadan önce mi yedirilmesi lazım illaki. Gündüz yediremezmiyiz?

Gece bisküvisinin esprisi nedir? Gece yatmadan önce mi yedirilmesi lazım illaki. Gündüz yediremezmiyiz?[/QUOTE

Banada aynı paket geldi,gece bisküvisini ben gündüz kullanıyorum,sanırım daha tok tutup rahat uyusun diye ama gündüzde uyusun diye ben veriyorum.

Gece bisküvisinin esprisi nedir? Gece yatmadan önce mi yedirilmesi lazım illaki. Gündüz yediremezmiyiz?[/QUOTE

Banada aynı paket geldi,gece bisküvisini ben gündüz kullanıyorum,sanırım daha tok tutup rahat uyusun diye ama gündüzde uyusun diye ben veriyorum.

O zaman da başka şeyler yiyemez. Ama muhakkak besleyicilği vardır. Çocuğun eline veririm olmazsa öyle yer. Kavanoz maması felan bozulmamıştır dimi bu sıcakta kargoyla geldi felan. Güneş felan görmüş olabilir belki. Ben yine de güvenemiyorum yedirmeye.

Canım onların kapak güvenliği varya hani o pıtlamadıysa sorun olmaz yedirebilirsin. birde gece bebe bisküvisi çok çabuk ufalanıyor eline vermek için pek uygun değil. Bana da gelmişti gece uyanınca veriyordum biberonla. Şimdi de marketlerde bulamıyorumCADIARZU

X