Bebek Beslenmesi ülker hero baby hediye paketi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.482
11
45
kızlar üye oldum hemen geldi, çok hoş bir paket
içinde orjinal boy bebe bisküvisi
büyük boy organik meyve kavanoz maması
mama numuneleri: irmikli ballı
meyveli 8 tahıllı
pirinçli
3 sebzeli sebze çorbası
bir de organik toz kaşık mamaları varmış ben bilmiyordum çok ilginç geldi ve hoşuma gitti, markette falan görmemişim hiç
organik sütlü pirinçli
organik iyi geceler sütlü irmikli muhallebi
bir de beslenme ve tanııtm kitapçığı var
ordada yoğurtlu kaşık mamasını gördüm çok şaşırdım, bulsam alıcam

evet canım başka bişey yapmadım
yalnız milupa bebeğim 6 ayını doldurduktan sonra gönderdi
buraya üye olduğumda kızım 7 aylıktı
belki onların da öyle bir uygulaması vardır
ama yazmıyordu öyle bişey

evet bende üye olmuştum bana 1 ay önce falan geldi ama daha milupadan gelmedi

milupadan gelince bütün markalara üye olmuştum gidip.:)bekliyorum ben de.gerçi milupayı tutmaz kalitesi ama.kaşık mamasıda yemiyor bizimki.neyse kahvaltılarına katarım.bebe bisküvisini denemiş olurum,eti alıyorum ben.

Banada geldi üye olunca geliyor hemde 1 ay arayla 2 tane geldi çok hoş bir paket bayılmıştım ben ama kızım herobabynin kaşık mamalarını pek sevmiyor bende arkadaşımın kızına verdim.

herobaby diğerlerine göre çok fazla numune göndermiş.milupadan bebelactan nestleden gelmişti daha önce onlar 3er tane falan numune koymuşlardı.ama herobaby bi sürü şey koymuş kocaman bi paket.oğluma yediriyorum sevdi benim oğlum..

cok güzel kizlar süper birsey ülker´inde böyle birsey yapmasi, bende burada, milupaya üye olmustum ve bir iki yer daha onlarda cocuklar iki yasina gelene kadar bize hediye paketleri denemek icin mama cesitleri yada meyve püreleri....bez´leri sampuan yani lazim olan cok seyi gönderiyordular....
iyi oluyor .....

evet ben hero baby muhallebilerini kullanıyorum hem çok uygun hemde tadı çok güzel bide ülker yani ne bileyim bi güven var içimde ama siteye üye değilim bende olayım bakiym

ay ne güzelmiş ben milupaya üyeyim gelmedi hiçbirşey:) zaten berrak milupanın hiçbirşeyini yemiyor pazar günü herobayb nin meyveli 8 tahıllısını aldım denemek için tek kullanımlık olanlardan çok sevdi benimki yedi..bugünde büyük paketinden aldım bari hemen üye olayım:)

aaa öyle tek kullanımlık var mı? ne güzel deneyip alınabilir
defne de pek yemiyor hazır mama, sadece kahvaltısına katıyorum, paketler bitmeden atılıyor hep
şu organik toz mamaları merak ettim ben onlardan almak istiyorum, şeker de yokmuş içinde, üzüm suyuyla tatlandırıyorlarmış

hani şu knor gibi hazır çorba paketleri vardırya işte öyle çerisinde 50 gr mama var meyveli-8tahıllı olanından aldım ilkkez sevdi ve yedi ...sabahda büyük paket organik sütlü meyvelisinden aldım henüz denemedim akşam yatmadan önce denicem..bakalım sevecekmi..

bende 1-2 ay once hepsıne uye oldum ama daha hıc bırınden bır sey gelmedı.neye gore gonderıyorlar anlamadımkı

X