Bebek Beslenmesi ülker hero baby hediye paketi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ben ikisinede üye olmuştum asya 4 aylık olunca hero baby 6 aylık oluncada milupa göndermişti.ablamda üye olmuş ama ona sadece hero baby gönderdi.bende neye göre gönderdiklerini anlamış değilim.

bende üye oldum banada geldi yaklaşık 1 ayda geliyo ,,bende süt oğluma verdimmm yesinde büyüsün diyee

3 gün önce üye olmuştum
ama hero baby kriz vurdu heralde:))

sadece ürün kataloğu yollamışlar bugün

bana da gelmişti benim oğlum ozman daha da küçüktü... bebe bisküvilerini ben yedim.. cokacimcoookçok güzeldi... :roflol:

Ben yeni üye oldum , 10 gün kadar sonra ek gıdalara başlamayı düşünüyorum. O zamana kadar elimde olur mu ki numuneler?

bende geçen hafta üye olmuştum 5 günde geldi paketimiz içinde karışık meyveli kavanoz maması , bebe bisküvisi ve muzlu bisküvili mama vardı

bana mail attıktan 5 gün sonra geldi.kavanozda karışık meyve,1 pk bebe bisküvisi,1 pk armutlu pirinçli gece maması göndermişler.kitapçık var birde o da faydalı

ben üye olduktan 10 gün sonra filan geldi.içinde 1 kavanoz maması, 1 paket gece bebe bisküvisi, 1 pakette kahvaltı maması var... ayrıca birde kitapçık... çok hoşkaydirigubbakcemile5

bende burda konuyu okuyunca hemen üye oldum 1 hafta olmadı daha bugün getirdier:KK1:
aynı ürünler var bende deee bukadar çabuk beklemiyodum açıkcasıdelikafadulden
ayrıca konu sahibinede çok teşekkür ederim böle birşeyi bizimle paylaştığı içinnnn:asigim:a.s.

bana sadece kitapçık yolllamışlar başka hiç bişey yok nie öle oldu ama bekliodum bende ne gelcek die:-)herkese gelmiş bana yok::KK66:

X