İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler ile Terazi /Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
İKİZLER ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI

Terazi kadınıyla hemen anlaşacaksınız. Espri anlayışı ve pozitif hayat görüşüyle, evde hakim olmasına ve ipleri eline almasına izin vereceğiniz çok az kişiden biridir. Bunu öyle büyüleyici yapar ki önemli kararlarda bile karşı koyamazsınız. Çocuk bakımı, meslek hayatı ve ev işini bir arada götürmeyi, sizi de ihmal etmeden başarabilen mükemmel bir ev kadınıdır.

Eğer size 'evet' dediyse, büyük ikramiyeyi kazandınız demektir. Çok duyguludur. Seks dışında da iyi anlaşacaksınız. Sizi hayatta başarılı görmek ister ve hedeflerinize ulaşmanız için elinden geleni yapar. Öğüdünü dinleyin, içgüdüsel olarak doğru kararlar verir.

Başarı onun için önemlidir, ayrıca getirdiği yüksek gelirden de hoşlanır. Hareketsizlikten nefret eder. Kibarlıktan, görgü kurallarından ve müzik, sanat, mimari ve insanlar gibi güzel olan çoğu şeyden hoşlanır. İkiniz de insanlarla iyi anlaşıyorsunuz.

TERAZİ KADININA GÖRE İKİZLER ERKEĞİ

Şakacı, akıllı, duygusal yönden zengin ve mizah dolu olduğu için üzerinizde büyük bir etki yaratacaktır. Onun olduğu yerde, sıkıntıya yer yoktur. Sizinle mükemmel sohbetler eder. Yine de iç dünyası karanlık bir yöne sahiptir: Bir dakika bile yerinde duramaz ve daima sahneye çıkış şeklini değiştirir. İkinizin burcu da hava grubundandır ve bu nedenle özgürlüğü seversiniz.

İkizler erkeği, size ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü verecektir. Çok yönlü ilgi alanlarınıza saygı duyar, hatta mesleğiniz yüzünden evlilikten feragat etseniz bile. Akıllı, azimli ve onu teşvik eden bir kadın ister. Daima, yeninin ve maceranın arayışı içindedir, ta ki kendine dünyada sağlam bir yer bulana kadar.

Kendini tümüyle onun rüyalarının kadını olarak ithaf etmek, bir kadın için çok zordur. Çocuk sahibi olmadan önce, baba rolü için yeterince olgun olup olmadığına emin olmalısınız. İkizler erkeği, gece hayatına düşkündür. İkiniz de sosyalliği çok sevdiğiniz için büyük bir ihtimalle aynı insanlarla anlaşabilir ve aynı partilerde eğlenebilirsiniz.

Evde durmak yerine, tek başına dışarı çıkması sizin için iyi bir şeydir. Sanat ve müzik konusunda ortak ilginiz, bazı ortak teşebbüsler için bir çok olanak sunar.

TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE İKİZLER KADINI

İkizler kadını birçok açıdan size çok benzer. Ortak espri anlayışınız, zeka dolu konuşmalardan aldığınız zevk, birbirine yakın politik görüşleriniz, aynı derecede güçlü özgürlük ve tanınma ihtiyacınız vardır.

İkizler kadını, ilk anda anlaşacağınız, daldan dala konan bir tiptir. Cinsel cazibesini nasıl kullanacağım bilir ve fantazilerini ön plana çıkarır. Sizin gibi İkizler kadınının da kendini iyi hissetmesi için olabildiği kadar çok insanla ilişkiye girme ve konuşma ihtiyacı vardır.

Ona göre, sohbet etmekle flört etmek arasında çok büyük farklar yoktur. Ama siz de buna karşı değilsiniz. İkinizin de lükse eğilimi olduğu için, yemek yemek istediğinizde, sık sık pahalı bir lokantaya gitmek zorunda kalacaksınız.

İkizler kadını aslında pek iyi bir aşçı olarak isim yapmamıştır. Ayrıca iyi bir finansçı da olduğu söylenemez. İlişkinizin tek sorunu, ikinizin de ruh hali olacaktır. Kendi doğanızı kontrol etmeye çalışın ve ihtiyacı olduğunda ona anlayışlı davranın. Eğer böyle olursa iniş ve çıkışlarınız birbirini tamamlayıp dengeleyecektir.

İKİZLER KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

İkiniz de hava grubundan olduğunuz için her şeyden önce iyi bir temeliniz var. Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası da birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşe ve yaşama zevki özellikle Terazi erkeklerinde görülür. Akıllı ve hareketli kadınları sever ve sizin değişken fikirlerinizi de çok kolayca kabullenir.

Sizi ne zaman ciddiye alması gerektiğini bilir. Kendisi de hareketli olduğu ve bir seçim yapmak ona zor geldiği için, hareketlerinizi çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açılardan değerlendirme tarzı, kesin bir karar almasını zorlaştırır.

Terazi erkekleri çok seçicidirler ve her kadınla ilişkiye girmezler. Buna karşın vefalı ve sadıktırlar. Kadınsı güzelliğinize değer vermesini bilir, üzerinizdeki en küçük yeni giysiyi bile fark eder ve iltifatı esirgemez. Biraz hayalci ve romantiktir, her zaman kalbinizin derinliklerine işleyecek güzel ve çekici sözleri bulur. Sanatta zevkleriniz ortaktır, sanatkar olduğu bile söylenebilir. Bu duyarlılığa rağmen, onu başkan rolünde veya öğretmen olarak görebilirsiniz.

Terazi erkeği, özgürlük isteğinize her zaman saygı duyacaktır. Hiçbir zaman özel hayatınıza girmeye veya sırlarınızı öğrenmeye çalışmaz. Bu sizde, yeterince sevilmediğiniz duygusu yaratmasın, sadece sizi kısıtlamak istemediğini bilmelisiniz. Kendisi de baskı altına alındığı veya gözlendiği hissine kapılmaktan nefret eder.

valla benim eşim cok meraklıdır ve acayip kısıtlar bazı konularda:))) ama genelde cogu uymus gibi

eşimden önce terazi burcu'n dan olan bir sevgilim vardı.Yedi sene çok güzel bir ilişki yaşadık beni herzaman bulutların üstünde gezdirdi. Terazi erkeği çok sadıktır,size herzaman önem verir ve sizi bir tanrıça gibi hissettirir.
Siz şimdi niye ayrıldın o zaman diyeceksiniz söyleyim bir inat uğruna ve yine bir başka inat uğruna eşimle evlendim ama şunu söyleyim onu o kadar çok özledim ki.Neyse konuyu dağıttım yani neymiş ikizler kadını ve terazi erkeği birbirini çok severmiş . yani neymiş İkizler kadını ve Balık erkeği hiç anlaşamazmış...kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

benim nişanlım da ikizler... evet kısıtlama "isteği" var ama hayatta her istediğin de olmuyorki... ikizler erkeği zaten zor bir de yanındaki terazi kadını olunca amannnnn....

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.benim eşim terazi ve bazen neden bu kadar akıllıki diyorum.kendi kendime.ama asla romantik değil:içelim:

konyanın neresindesin elif abla ben tuba bende konyada yasıyorumda öptm

ikizler bayanıyım ve flört ettiğim erkek terazi ben şuana kadar gördüğüm kadarıyla mükemmel insanlar teraziler ama ilerisi için kesin konuşamiyacağım 5 aydır mükemmel gidiyor

eğer deneyimleri olan veya hala devam eden ikizler/terazi ilişkisi olanlar varsa buraya nasıl olduğunu yazabilirler mi bi mahsuru yoksa :eek:

evet serzeniste benim eşim olacak kişi terazi burcundan :) ben de ikizlerim... süper insanlar valla.. herkese tavsiye ederim :p her ikizler kadını bir terazi erkeğini tanımalı bence. çok sadıklar çok tatlılar... size sizden önem verirler.. hay genellemenin içine tüküreyim ama benimki böyle valla :) balık, başak, yay out terazi in!! :p

teşekkürler clementine a.s. tabiki bencede genelleme yapmak yanlış ama ne mutlu sana böyle iyi bi eş bulduğun için inşallah bende senin gibi bi terazi bulabilirim :asigim:

Peki benim durumum sizce nedir... Biz çıkmaya başladık 3 hafta sonunda ailesi ondan 6 yaş büyüğüm diye istemedi ve sevgili terazi erkeğinin kararı ile ayrıldık...

sonra araya başka biri girdi ve ondan da ayrıldı... Sonra bana geri döndü... Ve görüştüğümüzü kimsenin bilmesini istemiyoruz.

Ama bu bazen beni sinir ediyor çünkü onun diğeri ile görüştüğünü düşünüp hayatı biraz ona zehir ediyorum :KK43:

3 aydır hala beraberiz ve benim çok yakınlarım dışında kimse bilmiyor görüştüğümüzü :KK43:((

sizce bu ilişkinin ömrü nedir... :'( :KK5:

Peki benim durumum sizce nedir... Biz çıkmaya başladık 3 hafta sonunda ailesi ondan 6 yaş büyüğüm diye istemedi ve sevgili terazi erkeğinin kararı ile ayrıldık...

sonra araya başka biri girdi ve ondan da ayrıldı... Sonra bana geri döndü... Ve görüştüğümüzü kimsenin bilmesini istemiyoruz.

Ama bu bazen beni sinir ediyor çünkü onun diğeri ile görüştüğünü düşünüp hayatı biraz ona zehir ediyorum :KK43:

3 aydır hala beraberiz ve benim çok yakınlarım dışında kimse bilmiyor görüştüğümüzü :KK43:((

sizce bu ilişkinin ömrü nedir... :'( :KK5:

:KK43: benimde yaklaşık 1.5 ay önce ilişkim bitti o da terazi erkeği.. ama tanıdığım kadarıyla sadıklar ve ilişkiyi saklamayı(korumak için yorumlardan) bi süre tercih edebilseler de bence bu durumu uzatmamalı.. senin de bu konu hakkındaki endişeni doğru cümlelerle onunla paylaşman gerekiyor bence.. böyle kalmaya devam ettikçe huzursuzluğunu ona yansıtırsın veeee.. ilişki ömründen daha önemlisi bence huzur..Konuşmalısın..

X