Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç diplerimde yara kabukları :(

1. Konu Sahibi : BULUTT #1

Saç diplerimde yara kabukları :(

ARKADAŞLAR SAÇIM TEMİZ OLMASINA RAĞMEN BANYODAN SONRA ÇOK KAŞINIYOR.PUL PUL KEPEK GİBİ OLUYOR.ARADA DA YARA KABUKLARI GELİYOR ELİME NE YAPMAILIYIM.:delphin:

2. Konu Sahibi : BULUTT #2
    ela Guest
    bence bir dermatoloğa git canım benimde saç dökülmemden dolayı sabun kullan dediler arkadaşlarım olsun büyüklerim olsun kullandım kafam kabuklandı elimi attığımda hep saç derisi geliyor organıcum bitkisel şampuan kullanıyorum inşallah geçer..

3. Konu Sahibi : BULUTT #3
    doktora gittim malum özel doktor olmadığından pek umursamadı.alerjidir geçer dedi.bitkisel şeyler kullanmak istiyorum bende senin gibi .teşekkürler

4. Konu Sahibi : BULUTT #4
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bende daha önce oldu bundan.bende de acayip kaçınmalar yapıyordu. kaşımaya kalksam kanıyordu.doktora gittim fungoral şampuan verdi. eğer almak istersen kullanımını anlatabilrim. hala saçımda kepek oluşsa kullanırım. etkili bir şampuan.

5. Konu Sahibi : BULUTT #5
    teşekkürler.anlatırsan sevinirim.

6. Konu Sahibi : BULUTT #6
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    şimdi bu şampuanı kullanırken saçlarını iyice köpürtüp 3-5 dakika beklemen lazım ki saç köklerindeki yaraları iyice kurutsun. hatta ben aynı zamanda göğsümdeki ve sırtımdaki sivilceler için de gitmiştim doktora doktor sivilceli yerlere de sürüp bekletebilirsin demişti.

bir de saç kuruluğu iyi değilmiş böyle durumlarda. saçını en az 3 günde bir yıka demişti. hatta 4-5 olsa daha iyi olur demişti. ben de o kaşıntıya dayanıp 1 ayda saçl derisindeki tahriş ve kaşıntıdan kurtulmuştum. inşallah yardımcı olabilmişimdir.Allah şifa versin canım.

7. Konu Sahibi : BULUTT #7
    saolasın orchidea ..

8. Konu Sahibi : BULUTT #8
    bnmde war aynı dert ama kasıntı yok sıcak yıkamaktanda kalkabılıomus sac derısı ama yınede gecmedı bnm dıkkat etmeme ragmen..

9. Konu Sahibi : BULUTT #9
    o şampuan anladığım kadarıyla saç derisindeki mantar için.benim eşimin saç derisindede pullanma oluyordu.o kepek olduğunu düşünüyordu bense bir hastalık olduğunu.beyaz beyaz oluyordu ama kaldırınca kanıyor yada kızarıklık oluyordu.kepekyte böyle bir şey olmaz.eşimi zorla dermatolaga gönderdim.doktor sedef olduğunu söylemiş.dirseklerinde ve dizlerindede hafif kuruluk vardı.sende kontrol et bence.kükürtlü sabun ve bir kaç losyon verdi.

10. Konu Sahibi : BULUTT #10

saçtaki yaralar

herkese merhaba,

benim çok uzun yıllardır saç diplerim de kaşıntı oluyor ve daha sonra bunlar yaraya dönüşüyordu. tabi tüm bunların sonucunda saç dökülmesi de beraberinde gelmişti. bir doktor "Prednol a Krem"i 3 gün boyunca yatmadan yarayı kapatacak şekilde bu kremi sürmemi söyledi. bende üç gün boyunca yaranın üstünü kapayacak şekilde kullandım ve sonuç da şu an saçlarım eski güzelliğine kavuştu. yalnız 3 günden fazla kullanmamalısınız çünkü bu tip kremler deriyi incelttiği için tehlikeli olabilmekte. ayrıca bu krem ile birlikte ben sebamed'in kepek için olan şampuanını kullandım ve halen kullanmaktayım.

acil şifalar dilerim...

Sayfa: 1/2 12 SonSon