Adana'daki kadın doğum uzmanları

Bebeğiniz hayırlı olsun...:nazar:
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, ben de 8 haftalık hamileyim, metro hastanesini çok övüyorlardı ben de düşünmüştüm orayı, Ferat Erol'u da tavsiye eden arkadaşlarım olmuştu; doğuma girmemesi hiç hoş olmamış, zira en önemli şey sürekli gidilen doktorun doğumda olması.

Ben Muzaffer Şengül'e gidiyorum, hatta okulda 3 kişiyiz aynı doktora giden, diğer 2 arkadaşım benden önce doğum yapacaklar, onların tecrübelerinden de fikir edinebileceğim. Şimdilik bir sıkıntım yok, iyi bir doktor, hep olumlu şeyler duydum hakkında da... Çalıştığı hastane Metro ile aynı grubun hastanesi... Bakalım, kısmet, inşallah hepimiz sorunsuz bir hamilelik ve doğum yaşarız...

merhaba . size bişey sromak istiyorum doktorunuzla ilgili . muzaffer bey nasıl bir doktor . normla doğum yapma taraftarı bir doktormu ? ve muayene ücretleri nekadar bilgi verebilir misiniz acil olarak :)

merhaba . size bişey sromak istiyorum doktorunuzla ilgili . muzaffer bey nasıl bir doktor . normla doğum yapma taraftarı bir doktormu ? ve muayene ücretleri nekadar bilgi verebilir misiniz acil olarak :)

muzaffer bey çok ilgili bir doktor zaten kapısının önünde çok sıra oluyor. duruşu uzak gibi görünsede öyle biri değil... bazen sorum olduğunda facebooktan sorularımı bile yanıtlıyor.. 30 tl muayne ücreti.. normal doğum yanlısı diye duydum... bir arkadaşım onda normal doğurdu ve çok memnundu... bence dr a giderken bilinçli olmak çok öemli ben bir kere hamile kaldım ve bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj oldum kendisi bendeki sorunu tahmin etti ve ben gerekli testleri yaptırdım...

3 aydır bebek düşünüyorum.. olmayınca kendisine gittim. önce 3 ay içinde olacak diye bir şey yok dedi.. yumurtlama testine kadar yaptım deyince kan tahlili aldı ve süt hormonum yüksek çıktı ilaç verdi.. bakalım beklemedeyim....

muzaffer beyi herkese öneririm... bsk da yukarıda anlatılanlar gib i tevsiye etmemmmm

muzaffer bey çok ilgili bir doktor zaten kapısının önünde çok sıra oluyor. duruşu uzak gibi görünsede öyle biri değil... bazen sorum olduğunda facebooktan sorularımı bile yanıtlıyor.. 30 tl muayne ücreti.. normal doğum yanlısı diye duydum... bir arkadaşım onda normal doğurdu ve çok memnundu... bence dr a giderken bilinçli olmak çok öemli ben bir kere hamile kaldım ve bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj oldum kendisi bendeki sorunu tahmin etti ve ben gerekli testleri yaptırdım...

3 aydır bebek düşünüyorum.. olmayınca kendisine gittim. önce 3 ay içinde olacak diye bir şey yok dedi.. yumurtlama testine kadar yaptım deyince kan tahlili aldı ve süt hormonum yüksek çıktı ilaç verdi.. bakalım beklemedeyim....

muzaffer beyi herkese öneririm... bsk da yukarıda anlatılanlar gib i tevsiye etmemmmm

Merhaba.Size birkaç sorum olacak.Çok kalabalık demişsiniz,peki randevuyu zamanın da alıyor mu?Yoksa çok mu bekletiyor?Bir de hastane nasıl,doğum için uygun mu?Hijyen nasıl?Başkent hastanesi hakkında bilgisi olan var mı?Randevu için aradığım da sorunlu gebelik ve tüp bebeklerle ilgileniyoruz dediler.Normal bir gebelik takibi zor gibi.Yani randevu almak zor.Siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba.Size birkaç sorum olacak.Çok kalabalık demişsiniz,peki randevuyu zamanın da alıyor mu?Yoksa çok mu bekletiyor?Bir de hastane nasıl,doğum için uygun mu?Hijyen nasıl?Başkent hastanesi hakkında bilgisi olan var mı?Randevu için aradığım da sorunlu gebelik ve tüp bebeklerle ilgileniyoruz dediler.Normal bir gebelik takibi zor gibi.Yani randevu almak zor.Siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba
evet bu yıl nedense çok daha kalabalık yaz döneminde böyle değildi. ben randevuyu 2 gün önceden alıyorum telefon ile randevusuz çok zor.. randevu aldığım halde 2 saate yakın bekledim.. ama sorun yapmadım.. herkes tercih ediyorsa beğeniliyor demekki... hastane olarak çok şık değil devlet hastenesi gibi... ben doğumhaneyi beğenmemiştim.. ama önemli olan dr bence... bsk ya hastane görünüşü yüzünden kandım.. ama bence dr ön planda olmalı... başkent hakkında pek bilgim yok .. ama kimse orayı tercih etmiyor diye hatırlıyorum.. sorunlu gebelik ve tüp bebekle ilgilenen hangi hastane onu anlayamadımm..

Merhaba
evet bu yıl nedense çok daha kalabalık yaz döneminde böyle değildi. ben randevuyu 2 gün önceden alıyorum telefon ile randevusuz çok zor.. randevu aldığım halde 2 saate yakın bekledim.. ama sorun yapmadım.. herkes tercih ediyorsa beğeniliyor demekki... hastane olarak çok şık değil devlet hastenesi gibi... ben doğumhaneyi beğenmemiştim.. ama önemli olan dr bence... bsk ya hastane görünüşü yüzünden kandım.. ama bence dr ön planda olmalı... başkent hakkında pek bilgim yok .. ama kimse orayı tercih etmiyor diye hatırlıyorum.. sorunlu gebelik ve tüp bebekle ilgilenen hangi hastane onu anlayamadımm..

Başkent hastanesi Seyhan.Sorunlu gebelik ve tüp bebek ile ilgili olduklarını söylediler.Bir kaç doktor ismi sordum.Ebru T,Bülent Bey.Normal gebeliklere bakmıyorlar dediler.Ben de bebek düşünüyorum ama doktor hastane çok önemli.

Başkent hastanesi Seyhan.Sorunlu gebelik ve tüp bebek ile ilgili olduklarını söylediler.Bir kaç doktor ismi sordum.Ebru T,Bülent Bey.Normal gebeliklere bakmıyorlar dediler.Ben de bebek düşünüyorum ama doktor hastane çok önemli.

Ebru hanımın çok iyi bir doktor olduğunu duydum sorunlu gebeliklere baktığı doğrudur.. Doğuma gelmiyormuş zaten...Bülent beyi hiç duymadım... Ben hazirandan beri okuyup soruyorum bana dedikleri hep 2 3 isimdi... bende Muzaffer Beyde karar kıldım ve pişman da olmadım şu ana kadar o bendeki sorunları hep bildi.. İlgili bir doktor.. Maalesef kadın doğumcular basite alıyorlar biz çok önemsesek bile... Sorularına elimden geldiğince yardımcı olurum.. Yazabilirsin bana...

Ebru hanımın çok iyi bir doktor olduğunu duydum sorunlu gebeliklere baktığı doğrudur.. Doğuma gelmiyormuş zaten...Bülent beyi hiç duymadım... Ben hazirandan beri okuyup soruyorum bana dedikleri hep 2 3 isimdi... bende Muzaffer Beyde karar kıldım ve pişman da olmadım şu ana kadar o bendeki sorunları hep bildi.. İlgili bir doktor.. Maalesef kadın doğumcular basite alıyorlar biz çok önemsesek bile... Sorularına elimden geldiğince yardımcı olurum.. Yazabilirsin bana...

Lusnica verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Ben gebelik öncesi bir takım tahliller yaptırdım.Doktor herşey normal dedi.Fakat idrar tahlilinde 8-10 eritrosit görüldü yazıyordu.Doktor çok önemsemedi ama ben huylandım. Muzaffer Bey e gideceğim.Bir de orada tahlil yaptırayım.

cevap olarak belki biraz geç oldu ama görünce dayanamadım yazmak istedim, bahsettiğiniz ( e.m )doktora bende yanlışlıkla gittim.
10 haftalık bebeğimin kalbi durmuş ve alınmıştı bunun sonrasında 6 ay geçtikten sonra yeniden hamileydim ve adana da doktor araştırıyordum bu doktorun adını verdiler ve gittim,
söylediğim gibi bir önceki gebelik sorunluydu ve ben neredeyse haftada 1 bazen 2 kez doktora gidiyordum ve 10. Haftada kalbi durdu çok zor günler geçirdim. Insan acaba bu defa da mı sorunlu olacak diye düşünüyor ister istemez
ve doktor bey muayeneye aldı beni bebeği göremedi. Size aynen yazıyorum bize söylediğini _ bebek görünmüyor (6 haftalık) bundan sonrada beklemenin bir anlamı yok hazırlanıp gelin alalım_ ama o kadar kesin konuştu ki. O an yaşadıklarımı anlatmam mümkün değil. Eğer o üzüntüyle bu defa da sorunlu diye hazırlanıp gitseydim, tekrar bakmayacaktı bile direk alacaktı bebeği.tabi biz odadan çıktık ben ağlamaya başladım, eşim ne diyeceğini bilemiyor. Ama inanamıyoruz duruma. 4 gün sonra ( ben o 4 günü nasıl geçirdim bilemezsiniz yani o üzüntüyle bebeğimi kaybedebilirdim.)
acayip bir ruh haliyle antep'teki doktorum arif deniz'e gittim dedim hocam bana böyle söylediler işte dedi kalp atışı gayet sağlıklı görünüyor hiç bir sorun yok . Bu defa da sağlıklı olduğuna inanamıyorum aslında biliyorum bir sorun olsa arif hoca söyler ama kendimi durduramıyordum ve başka doktora gittim o da iyi dedi. Anlaycağınız ben bütün hamilelik boyunca üzerimden atamadım endişeleri özellikle ilk 12 hafta arada başka doktorlara gittim dur bakalım bu ne diyecek diye.

Antep'te yaşayanlar için arif deniz'i tavsiye ederim. Kendisi çok iyi alnında uzmanlaşmış neyse onu söyleyen ve hastasına çok iyi davranan bir doktordur ben onun sayesinde hamilelik boyunca psikolojimi birazda olsa düzeltebildim.hatta bir defasında arif hoca bana- bebeğin iyi olduğuna seni inandırmak için daha ne söyleyebilirim demişti_ bir de kontroller 4 haftada bir olur sanırım artık anlamış halimi - 4 hafta sonra kontrol ama sen ne zaman istersen gel demişti - çünkü ben en fazla 2 haftada bir gidiyordum bir bahane bulup. şu an şükrediyorum kızım bizimle.
Uzun oldu ama umarım bu yazdıklarım faydalı olur bu konuda araştırma yapanlara.
Yine de herkesin kendi tercihidir ve doktorla kurduğu iletişim, güven çok önemli.

size çokk teşekkür ederim bu yazıyı paylastığınız için.. Eray memeç banada aynı seyi soyledi.. Yasadıklarınızı birebir bende yasadım ama ben aynı gün baska doktora gittm ve bebeğimin durduğunu öğrendim.. Peki baska doktora neden gittim biliyor musunuz hastanede kürtaj saatini beklerken internetten kadınlar kulübüne girdim ve yazınızı okudum ve hemen baska doktora gittim.. Okumasaydım çoktan almıştı kuzumu.. çokkkk teşekkürler..

benim doktorum Levent Toksöz..çok memnunum konuşkan esprili biri.
hsg çekti mesela sistem tıpta 2 dakikalık bi ağrım oldu hepsi bu...eşimle dışarda sigara içip benm durumumla ilgili detaylı konuşan bir hoca

Hanımlar size tavsiye edebileceğim tek doktor Ortadoğu hastanesinden Önder Başeğmez. Sadece 1 kere gidin ve farkı göreceksiniz. 5 hafta sonra doğum yapıcam. şu an çok üzülüyorum doktorumla işim bitiyor diye. İnşallah onun gibi bir çocuk doktoru bulabilirim.

Hanımlar size tavsiye edebileceğim tek doktor Ortadoğu hastanesinden Önder Başeğmez. Sadece 1 kere gidin ve farkı göreceksiniz. 5 hafta sonra doğum yapıcam. şu an çok üzülüyorum doktorumla işim bitiyor diye. İnşallah onun gibi bir çocuk doktoru bulabilirim.

Arkadasim yakin zamanda dogum yapti. Doktoru başka biriydi ama tatil gunune denk geldigi icin nöbetçi doktor Önder bey yapti ameliyatı. Ben de olumlu elektrik aldim ilgisinden. Gayet sicakkanliydi.
Ben de kendi adima Erdal Candan'i öneriyorum. Oyle kolay doktor begenmem 😝

arkadaslar devlet hastenesinde onereceginiz kadin doktoru varmi.ilgili guler yuzlu.marsa da olabilir.balcalida olabilir.normalde ozelde muayene oluyorum.dogumu devlette dusunuyorum.fikri olan bana yardimci olabilirmi lutfen

X