Sayfa: 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Toplam 154 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adana'daki kadın doğum uzmanları

1. Konu Sahibi : oessmraan #41
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    slm kızlar........
    adana seyhan baskentte mıcro yaptırdım ve ılk seferde hamısım hamdolsun...kadrosu cok ıyı jınekolojık muayenedede cok ıyıler ıslerı sadece tup bebek degıl yanı....su an docdr ebru tarımın gozetımındeyım....dıger doc tayfun bagısı ve uzman bulent haydardedeoglunu da şiddetletavsıye ederım....bu uc dr da cok ıyı.....gebelık takıbını docentler 103 lıraya yapıyorlar.....jınekolojık muayene 68 lıra ve bu paralara kesınlıkle deger bence.........bulent beyde cok bılgılı ve psıkolojıden anlayan bı ınsan......mutlaka dusunun hanımlar...a.s.

2. Konu Sahibi : oessmraan #42
    Adana da hamile olan arkadaşlar varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

doğum yapanlar veya yapacak olanlar nerde yapacaksınız doğumu yaa..

ben daha 3 aylık hamileyim erken ama yinede araştırıyorum işte..daha erken diye doktorumla da konuşmadım henüz...

hasan faruk demir doktorum.hep özel muayanehanesine gidiyorum ,kendisi marsa doğumda görev yapıyo bende orada doğumu istemiyorum..doğum yerleri araştırıyorum işte ...

bilginiz varsa paylaşmanızı rice ederim

3. Konu Sahibi : oessmraan #43
    adana da size önerebileceğim en iyi kadın doğum doktoru BAYRAM BUKAN dır.
    kesinlikle kendisini tanımanızı öneririm hastalarıyla son derece ilgilidir.
    beni hamileliğim boyunca en iyi şekilde yönlendirdiğine ve bilgilendirdiğine inanıyorum.
    bence bir kere denemekten hiç bir şey olmaz kesinlikle denemeye değer.
    üstelik kendi kliniğinde takip ettiği hastalarının doğumunuda kendi yaptırıyor çocuk doktorlarının da olması bizim açımızadan çok iyi.
    benim doğumumu bayram bey yaptırdı ve kendi kliniğinde yaptı (ziyapaşa kadın doğum ve çocuk hastalıkları merkezinde)
    son derece memnun kaldım ilgi alaka bilgi son derece güzel.
    herkese en azından bir kere denemesini tavsiye ederim.

4. Konu Sahibi : oessmraan #44
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    slm kızlar ben de adana lıyım ve acil olarak kadın dogum uzmanı na ihityacım var çünkü adetim 9 gün gecikti gebelikte çıkmıyor kızlar ben az önce topic açtım şimdi biraz işim var sizin bana önereceginiz dr telini ve muayene ücretini de size atacagım linke yazarsanız ben müsait oldugum da bakarım lütfen yardım edin http://www.kadinlarkulubu.com/doktor...il-lutfen.html

5. Konu Sahibi : oessmraan #45
    zeynep01 Guest
    size elifse yi önerebilirim sizi bilgilendirirler hayırlı olsun

6. Konu Sahibi : oessmraan #46
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Alıntı frsh kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    adana da size önerebileceğim en iyi kadın doğum doktoru BAYRAM BUKAN dır.
    kesinlikle kendisini tanımanızı öneririm hastalarıyla son derece ilgilidir.
    beni hamileliğim boyunca en iyi şekilde yönlendirdiğine ve bilgilendirdiğine inanıyorum.
    bence bir kere denemekten hiç bir şey olmaz kesinlikle denemeye değer.
    üstelik kendi kliniğinde takip ettiği hastalarının doğumunuda kendi yaptırıyor çocuk doktorlarının da olması bizim açımızadan çok iyi.
    benim doğumumu bayram bey yaptırdı ve kendi kliniğinde yaptı (ziyapaşa kadın doğum ve çocuk hastalıkları merkezinde)
    son derece memnun kaldım ilgi alaka bilgi son derece güzel.
    herkese en azından bir kere denemesini tavsiye ederim.
    slm,ben istanbulda yaşıyorum ama şuan ailemin yanına adanaya geldim.1 aya yakın burda kalacağım için kontrol için doktor araştırıyordum.hem hastane temiz olsun,hemde doktor ilgili olsun istiyorum.istanbuldaki doktorumdan o kadar memnunumki umarım onun gibi iyi bi doktor bulabilirim.
    sizin yazdıklarınızı ve tavsiyelerinizi okuyunca ve biraz netten hastaneyi araştırınca bayram beyden randevu almaya karar verdim.bu cumartesi için randevu alıcam.pazar günü ayrıntılı bi şekilde yazarım arkadaşlar.inşallah ilgili bi doktordurda memnun kalırım hem burdaki arkadaşlarada tavsiye etmiş olurum.çünkü iyi bi doktor bulmak çok önemli gerçekten.
    ben ilk gebeliğimde bebeğimi kaybettiğim için şuan çok tedirginim 2 haftada bir kontrole gidiyorum.bu yüzden doktorun anlayışlı olması benim için çok önemli.rabbim herkese hayırlı doğumlar ve evlatlar nasib etsin arkadaşlar.
    herkese sevgiler..

7. Konu Sahibi : oessmraan #47
    Arkadaşlar benim doktorum Hasan Faruk Demir ilk doğumumuda kendisi yapmıştı.ikinci bebeğim için yine ona gidiyorum çok anlayışlı ve ilgili herşeyden önce çok tecrübeli ve bilgili bir doktor adananın en iyisi diyebilirim.ben hiç düşünmeden gidin derim.isterseniz adresini verebilirim.

8. Konu Sahibi : oessmraan #48
    esercik Guest
    slm.2.hamilleğimin başlarındayım.ilkinde muzaffer şengüle gittim çok da memnun kaldım ama aşırı yoğunluğu,kalabalığı beni çok bunaltmıştı geçenlerde yine gittim 2.5 saat sıra bekledim,değişen bişey yok yani...yeni ve başı sakin bir doktor arıyorum kendime.selçuk gürbüzü önerdiler bilgisi olan var mı?

9. Konu Sahibi : oessmraan #49
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Gördüğüm kadarıyla Sefa Kelekçi'nin ismi çok geçiyor bu topikte. Ama kendisi sadece Ortadoğu'da çalışmıyor. Ayrıca kendisi Seyhan Uygulama hastanesinde Başhekim. Ben Evli değilim. Erkek kadın ayrımından şimdilik anlamıyorum ( yani sebebini bilmiyorum) ben adet düzensizliğim için gitmiştim. Apartmanımızda doğumu kritik bir iki bayanı o doğurttu. Ayrıca bir yakınımızın rahmi alınacaktı. Onu da o yaptı. Benim gördüğüm ve duyduğum kadarıyla gayet sevimli, işinde çok ciddi birisi. Ve kimden adını duyduysam ağız dolusu övgü ile duymuşumdur. Gözü gönlü tok ayrıca. Ve seyhan uygulama da çok temiz ve titiz bir hastane. Lütfen devlet hastanelerini kötülemeden önce düşünün. Bizim çok yakın akrabamız da o bölümde hemşire. Sefa beyle de çok yakın. Kendisini tavsiye ederim. Hastanede muayenelere o ara sıra giriyor ama ordaki ameliyatların tamamını hikmet hanım (o da çok iyi bir doktormuş) ile beraber kendisi yapıyor. Özellikle durumunuz kritikse vs.. Kendisi polikliniğe iniyor. Annemle ilgilenişini de gördüm. Hatta komşumuzun bir tahlili acil gerekliydi. Kendi devlet hastanesinde sıra bile bekletmedi, kendi telefonla numuneyi aradı "ilgilenin" dedi. O kadar ilgili birisi yani. Benim adet düzensizliğime de hormonlarım açısından çok dikkat etti. Hormonlarını bir daha bozarsak zor düzelir dedi. Herşeyimle ilgilendi kendisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

10. Konu Sahibi : oessmraan #50
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    slm arkadaşlar,daha öncede yazmıştım.cumartesi günü bayram bukana gittim.malesef beklediğim ilgiyi ve titizliği göremedim.hastane fena değil doktorda iyi aslında ama çok ilgisiz bebeğimi inceledi ama sadece iyi,sağlıklı dedi.hiç bir açıklama yapmadı,bebeği net göremiyorum dedim sen anlayamazsınki bu görüntülerden filan dedi.hemşirelerde ilgisiz soru soruyorum cevap bile vermiyo.yani hiç tavsiye etmiyorum kızlar.
    daha sonra bi tanıdığıma gittim,o da yeni doğum yaptı ve 1 tane düşüğü olduğu için tedirgin bir gebelik geçirdi.sefa kelekçiyi çok övdü,kesinlikte tek bence dedi.o doktora gitmedim ama herkes tavsiye ediyo.
    bilginiz olsun diye yazdım arkadaşlar.
    herkese sevgiler...

Sayfa: 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon