Adana'daki kadın doğum uzmanları

benim doktorda aynı önem vermiyo hem bilgilendirmiyo benimde ilk bebeğim ve gerçekten hiçbişey bilmiyorum doktor çok önemli ya milletin doktoruna bakıyorum kendisi diyor yönlendiriyor biz şansızız herhalde bugun özel doktordan sıra almıştım rahatça gidip birine danışayım diye bugun başkaları yüzünden son anda iptal etmek zorunda kaldım.[/QUOTE

üzüldüm canım hangisine gidecektin benim salı günü kontrol var yine aynı şekilde ilgisiz davranırsa değiştirecem selçuk doğan yada derviş uğura gidecem özel ama ne yapalım; bebişlerin sağlığı için değer... şimdiden yeni yılınız kutlu olsun iyi yıllara.s.

mezat;4720969 üzüldüm canım hangisine gidecektin benim salı günü kontrol var yine aynı şekilde ilgisiz davranırsa değiştirecem selçuk doğan yada derviş uğura gidecem özel ama ne yapalım; bebişlerin sağlığı için değer... şimdiden yeni yılınız kutlu olsun iyi yıllara.s.[/QUOTE .!.:
canım ben kimseyi bilmiyorum burda bi arkadaşın annesinin tanıdıgı doktor var adını söylediler ama unuttum bakalım birkaç gün sonra gidecem bebek için sadece eger kendim için olsaydı inadımdan kimse götüremezdi çünkü kırıldım ama bebeğimi düşünüyorum dünkü stresten gece agrım oldu bir damla uyum
adım kimse için deymez bebeğimi düşünmek zorundayım.Bende senin yeni yılını kutluyorum tüm herkesin yeni yılı kutlu olsun bu sene en güzel sene bizim için en güzel armagan içimizdeki onlar için herşeye değer allahım onları korusun..

kızlar bu hafta gül demirtaş aşık a gittim
ama çok memnun kalmadım
biraz ilgisiz geldi bana
yok mu doktora giden aranızda.bilgilendirin giitikten sonra

ya dr bulmakne zor ben hamile değilim daha bazı sağlık problemlerim var enfeksiyon sürekli tekrarlıyor ben de muzaffer şengüle gdiyorum aslında memnunum ama ağzından kelime almak için kelpeten lazım cüneyt evrüke varmış prof balcalıda onu düşünüyorum bilgisi olan var mı

ya dr bulmakne zor ben hamile değilim daha bazı sağlık problemlerim var enfeksiyon sürekli tekrarlıyor ben de muzaffer şengüle gdiyorum aslında memnunum ama ağzından kelime almak için kelpeten lazım cüneyt evrüke varmış prof balcalıda onu düşünüyorum bilgisi olan var mı

geçmiş olsun canım inan benim bilgim yok sadece balcalıda çok iyi doktorlar oldugunu duydum ya bu doktor işi çok zor be bide bilmediğin yerde.

Kızlar ben İlgi de özgür kayaselçuk a gidiyorum.İlgili bir doktor sizi telaşlandırmıyor.Sürekli moral veriyor ama doğum konusu sıkıntı yaratıyor.Çünkü doğum için can hastanesine yönlendiriyor.Sigortamızın faydasını görebilmek için.Ama can hastanesininde iyi olmadığı söyleniyor.Ne yapacağımı şaşırdım.İlgi de sezeryan olsa 1200 ytl vericek mişim onun parası önemli bir para değil ama sizce poliklinikte doğum yapmak hastaneye göre daha riskli olmaz mı?Fikir verirseniz ve ilgide doğum yapan varsa bana bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar bende ziyapaşa kadın doğuma gidiyorum
bayram bey benim doktorum olur sadece benimde değil aynı zamanda aile doktorumuzdur
bayram bey kesinlikle mükemmel bi doktor hem işinin uzmanı hemde çok pratik bi doktor.
size nasıl böyle bi şey denk gelmiş bilemiyorum ama ben adanada bayram beyin üzerine doktor tanımam.
benim ilk bebeğimin doktoruda BAYRAM BUKAN dı ve çok memnun kaldım kendisinden.
yönlendirmediğim insan kalmadı.
bence herkesin BAYRAM BEY gibi doktoru olmalı..
sağlıklı günler...

Kızlar ben İlgi de özgür kayaselçuk a gidiyorum.İlgili bir doktor sizi telaşlandırmıyor.Sürekli moral veriyor ama doğum konusu sıkıntı yaratıyor.Çünkü doğum için can hastanesine yönlendiriyor.Sigortamızın faydasını görebilmek için.Ama can hastanesininde iyi olmadığı söyleniyor.Ne yapacağımı şaşırdım.İlgi de sezeryan olsa 1200 ytl vericek mişim onun parası önemli bir para değil ama sizce poliklinikte doğum yapmak hastaneye göre daha riskli olmaz mı?Fikir verirseniz ve ilgide doğum yapan varsa bana bilgi verirseniz sevinirim

Ya para taniki önemli değil sıkıntı olsada sağlık için bebek için verilir hayırlısıyla kucagımıza alalımda ama bencede polikinlik daha riskli ama tabi doktoruna göre değişir bence iyice araştır bizler sanırım doktor konusunda çok şanssısız..Hayırlısı olur inşallah.

bayram bey benim doktorum olur sadece benimde değil aynı zamanda aile doktorumuzdur
bayram bey kesinlikle mükemmel bi doktor hem işinin uzmanı hemde çok pratik bi doktor.
size nasıl böyle bi şey denk gelmiş bilemiyorum ama ben adanada bayram beyin üzerine doktor tanımam.
sağlıklı günler...

sen şanslısın demek aman iyi olsun ya gerçekten iyi bir doktor bulmak zor yada ben buraları bilmediğim için tanıdıgım olmadıgı için bulamadım.Şimdi çok iyi bir doktor dediler ona gitcem bakalım umarım iyidir sana birşey sormak istiyorum ziyapaşa özel mi?

evet..ziyapaşa kadın doğum özel bi yer.
ziyapaşa hem özel hemde butik bi yer, onun için hasta memnununiyeti hastaya olan ilgi çok güzel.
benim ilk bebeğimin doktoru bayram bey demiştim zaten.
ilk bebeğim normal doğumdu.
normal doğumdan çok korkuyordum ve kesinlikle normal doğum yapamayacağımı düşünüyordum ama bayram beyin ilgisi ve yardımları üzerine epidural normal doğum yaptım.bizim söyleyişimizle arısız doğum yaptırdı bayram bey ve çok rahat bi doğum geçirdim.
şimdi ikinci bebeğimi istiyorum ve yine bayram beyin kontrolünde ağrısız normal doğum istiyorum.
eğer gerçekten işini bilen bir doktor istiyorsanız ve bebeğinizi ve kendinizi riske atmak istemiyorsanız bence kesinlikle bayram beyi tercih etmelisiniz.

sağlıklı günler...

merhaba canım ben de ziyapaşaya bayram bukana bir kere gittim,çok ilgili güler yüzlü esprili geldi bana.memnun kaldım ancak hastaneyle ilgili biraz tereddütlerim var büyük bir hastane olmadığı için. odaları falan güzel ,çalışanlar da ilgili,ortam da güzel. sen ilk doğumunu da ziyapaşada mı yapmıştın??ne şekilde doğum yaptın ?hastaneden memnun kaldın mı?

Kızlar ben ADANA lıyım ve asla devlet hastanelerini tavsiye etmiyorum UNIVERSAL HASTANESİ ni de araştırın derim!

Kızlar ben ADANA lıyım ve asla devlet hastanelerini tavsiye etmiyorum UNIVERSAL HASTANESİ ni de araştırın derim!

üniversale de gittim iki kere ama aşırı bir kalabalığı var,beni bunalttı açıkçası.kalabalıktan rahatsız olmam diyen varsa gitsin ama ben sıra beklemekten bayılacaktım.

Bende aynı şekilde universalin kalabalığından bunaldım.İlk başta oraya gitmeye karar vermiştim.
Şuan halen ilgiye gidiyorum.Özgür Kayaselçuk a.Sanırım böyle de devam edecek.

Cüneyt Evrüke ye gelince adana nın en iyisi olduğu söyleniyor.Ben daha önce güleceksiniz ama 2 ay hamile kalamadım diye cüneyt evrükeye gitmiştim.3.ayımda da hamile kaldım zaten.
Cüneyt Evrüke iyi ama özellikle sorunlu hamilelikse Cüneyt Evrüke ye gidin diyorlar.Çünkü en iyi olmanın yanında en pahalı olan da o ağustosda gittiğimde 150 ytlydi.Şimdi 200 tl dir tahminim

çok pahalıymış abartılı bence,sskdan faydalanma imkanım varken vermem o kadar para.
yaa bu kadar mı adanadan katılanlar?

adanada muzaffer şengüle gittim iyi bir dr ama çok kalabalık istediğimi alamadım şu an cüneyt beye gidiyorum bakalım

gazi paşada doğuş kadın var
orada suphi eskiocak var iyi bir dr tavsiye ederim
gitmek isteyen olursa no sunu yazarım

cnm ben normal doğum yaptım çok korkuyordum ilk doğumumdu çünkü ama bayram bey beni normal doğuma ikna etti ağrısız doğum yaptırdı ve çok memnun kaldım iyiki doktorumu dinlemişim.hastanedende çok memnun kaldım çünkü orası butik bi hastane olduğu için steril lik yönünden adanadaki tüm yerlere göre 1 numara.
ben hiç tereddüt etmeden ziyapaşayı bayram bukanı tercih ediyorum.
herkesede tavsiye ederim gerçek doktor isteyen işini bilen bir doktor isteyen herkese bayram bukanı öneririm.

arkadaşlar ben daha 2 aylık hamileyim de şimdiden araştırıyorum,doğumu nerde nasıl yapabilirim diye.. benim doktorum Faruk Demir inanılmaz memnunum,herşeyimle yakından ilgileniyo,çok anlayışlı sabırlı..normald ekontrollere hep muayenehanesine gidiyorum çok memnunum ama aynı zamanda marsada görev yapıyo bende orada doğum aypmak istemiyorum..doktorumla doğum yaklaştıkça konuşucam ama nerde sorunsuz bir doğum yapabilirim..ben normal doğum istiyorum inşallah bir sorun olmazda normal olur.. işte bir hastane bulmak istiyorum..

bide ben eşimin doğumda yanımda olmasını istiyorum,hangi hastanede buna izin verirler..bu konuda hiç bilgim yok..

X