Adana'daki kadın doğum uzmanları

oessmraan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
106
0
39
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar, ADANA da önerebileceğiniz kadın doğum uzmanlarını bizimle paylaşırsanız ben ve benim gibi güvenilir doktor arayan bayanlara çok yardımcı olmuş olursunuz. Gerek doğum takibi için gerekse diğer jinekolojik hastalıkların tedavisinde tecrübelerinizi paylaşmaktan çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler...

ben adana çukurova kadın dogum hastanesine gittim herhangi bir sosyal güvencem yok oraası uygun geldi ve iyi diyorlar doktor tanımadıgım için özellikle bayan doktor istedim ama beyenmedim içime sinmedi doktor fakat burda bi tanıdıgımın orda dogum yapan arkadaşlarıvar ve iyi doktorlar oldugunu söylüyorlar isim ögrenip o doktora gitcem birdahakine ama bende başka bie yer tavsiye edilirse oraya giderim adananın yapancıyısım öyle çok tanıdıgım yok tavsiyelerde bulunacak lütfen bizimle paylaşın

dogumevinde CEM CENGİZ tek geçerim işini çok iyi yapmasının yanında asla hastalrına ticari olarak yaklaşmayan sadece labrotuar parası karşılıgı 700liraya aşılama yapan 100liranın altı muayene ücreti olup insanı mahçup etmeyen çok güzel bir isim aynı zamanda kamuda olması tetkik,tedavi,ilaçların karneye yazılması işini rahat kılıyo o kadar ki muayenehanesinde ilaçları yazdırıyorsunuz hastaneye bile gitmeden isteyenlere irtibat tel ve adres verebilirim

şu parasız zamanımızda dediğn doktor çok iyi aslında dayligt
ama çevremde öyle konuşuyolar ki devlet hastanesi doğum evi hakkında falan
o yüzden çok korkuyorum ve özel hastane istiyorum ama hangisi ve hangi doktor bilemiyorum

mezatcım bende şimdi başlayıp ütün kontrollerimi ve doğumumu aynı doktorda yapmak istiyorum
tamam doktorları iyi olabilir ama çukurova doğum yapmaya uygun biryer mi acaba canım ne dersin
biraz daha araştıralım..ben seni sen de beni burdan bilgilendir olurmu

valla bende kararsızım ben adanayı hiç bilmiyorum ve korkuyorum çokta tanıdıgım yok salı günü özel bi doktordan randövü aldım bi arkadaş tanıyomuş gitcem bakalım onada sorcam ne nasıl olcak hastane uygunmu napalım diye sende beni bilgilendir lütfenn görüşmek üzere

dogumevinde CEM CENGİZ tek geçerim işini çok iyi yapmasının yanında asla hastalrına ticari olarak yaklaşmayan sadece labrotuar parası karşılıgı 700liraya aşılama yapan 100liranın altı muayene ücreti olup insanı mahçup etmeyen çok güzel bir isim aynı zamanda kamuda olması tetkik,tedavi,ilaçların karneye yazılması işini rahat kılıyo o kadar ki muayenehanesinde ilaçları yazdırıyorsunuz hastaneye bile gitmeden isteyenlere irtibat tel ve adres verebilirim

canım bu dogum evi nerde acaba bana bi tarif edermisin bide nosunu verirsen sevinirim en azından ya bişeyim belli olsun istiyorum napcam kime gitcem bilmiyorum kafam çok karışık en azından aklımda olsun yardımcı olursan sevinirim

mezat eğer erkek doktora giderim dersen ortadoğu hastanesinde SEFA KELEKÇİ ye bayılıyorum.
çok ilgili samimi güleryüzlü ve işinin ehli bi doktor
erkek doktora gidebilseydim eğer hiç kaçırmazdım sefa beyi çok güvenilir çünkü..
hem hastane de çok güzel

mezat eğer erkek doktora giderim dersen ortadoğu hastanesinde SEFA KELEKÇİ ye bayılıyorum.
çok ilgili samimi güleryüzlü ve işinin ehli bi doktor
erkek doktora gidebilseydim eğer hiç kaçırmazdım sefa beyi çok güvenilir çünkü..
hem hastane de çok güzel

mrb bnde adanada yaşamaya yeni başladım ve bi doktorum yok..bu ay bi kontrole gitmek istiyorum sefa bey hangi hastanede acaba öğrenebilirmiyim..şimdiden teşekkür ediyorum..

deniz sen nerden geldin allah yardımcımız olsun inşallah alışırız adanaya :)
oessmraan ben erkek doktordan çekiniyodum ama bu konudada erkekler daha işini biliyo bence eşimde istemiyodu erkek doktoru ama napıyım önemli olan benim ve bebeğimin sağlıgı çok sağol onu mutlaka araştırcam canım

bn g.antepliyim önce okumak için geldim,11 ay oldu evlendim tamamen adanalı oldum =) 2 aydır bebek istiyoruz bakalım bu ay olduysa doktor gerekcek olmadıysa yine doktora gitmem gerekicek..onun için iyi bi doktor bulmam gerek. sen nerden geldin canım??

şu parasız zamanımızda dediğn doktor çok iyi aslında dayligt
ama çevremde öyle konuşuyolar ki devlet hastanesi doğum evi hakkında falan
o yüzden çok korkuyorum ve özel hastane istiyorum ama hangisi ve hangi doktor bilemiyorum

bir bayan bekardır adet olmaz gider evlenir çocugu olmaz gider gebe kalır gider bu kez çok dogurur tüplerimi baglatayım diye gider yaş kemale ere menapoza girer gider kısaca bir hatunun hayatta önemli bir noktasıdır jinekolog 3-5 kezlşik bir takvim degil ki;yani bu anlamda para önemli yoksa hiçbir şey tabi ki saglıgımızdan önde degıl
bahsettigim doktor da yengem dogumevınde özel odada dogum yaptı odasında su ısıtıcısı,klima ,gardrop,yatak kanepe,mini buzdolabı,tv banyo wc mevcuttu doktorun sana sahip çıkacak yoksa unıversal hospital'da da hastane mikrobu çıkmıştı:1shok:

bn g.antepliyim önce okumak için geldim,11 ay oldu evlendim tamamen adanalı oldum =) 2 aydır bebek istiyoruz bakalım bu ay olduysa doktor gerekcek olmadıysa yine doktora gitmem gerekicek..onun için iyi bi doktor bulmam gerek. sen nerden geldin canım??

canım ben boludan geldim 4 buçuk ay olcak hiç bilmiyodum daha öncedende buraları çok ani bir kararla geldim 4 aylıkta hamileyim :) allah sanada nasip eder inşallah benim çok erken oldu ama kısmet böyleimiş umarım gönlünce olur haberlerini bekliyorum.

Adana da ilgi tıp merkezindeki Gül Demirtaş Aşık adlı doktoru çok beğenmiştim.. şuan ankaradayım ve koskoca ankarada onun kadar ilgili doktor bulamadım..

merhabalar ben ziyapaşa kadın doguma gidiyorum. bayram bukana işinin ehli bi doktor olduğunu dumuştum ama açıkçası ben çok memnun kalmadım risk almayı seven doktorlardan anne sağlığıyla çok fazla ilgilenmiyor önemli sayılabilecek sağlık problemlerim var ama benimle çok ilgilenmedi...ve ilk gebeliğim olmasına rağmen beni yeterince yönlendirmedi sormassanız hiç bişey anlatmıyor.

merhabalar ben ziyapaşa kadın doguma gidiyorum. bayram bukana işinin ehli bi doktor olduğunu dumuştum ama açıkçası ben çok memnun kalmadım risk almayı seven doktorlardan anne sağlığıyla çok fazla ilgilenmiyor önemli sayılabilecek sağlık problemlerim var ama benimle çok ilgilenmedi...ve ilk gebeliğim olmasına rağmen beni yeterince yönlendirmedi sormassanız hiç bişey anlatmıyor.

benim doktorda aynı önem vermiyo hem bilgilendirmiyo benimde ilk bebeğim ve gerçekten hiçbişey bilmiyorum doktor çok önemli ya milletin doktoruna bakıyorum kendisi diyor yönlendiriyor biz şansızız herhalde bugun özel doktordan sıra almıştım rahatça gidip birine danışayım diye bugun başkaları yüzünden son anda iptal etmek zorunda kaldım.

X