Premature Bebekler canm kzm zledim..

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

eda_naz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
1.254
6
Yatak odamı toparlarken kızıma hediye edilen atlet külot takımı geçti elime. 7 ay geçti ama hala acıyor yaram. 5 aylık hamileliğim rahim ağzı yetmezliği ile sonlanmıştı yazılarımı takip etmişseniz görmüşsünüzdür. Mayıs gibi tekrar gebelik düşünüyordum korkularımı geride bırakarak. 4 aydır kullanmakta olduğum antideprasanı kesmip bebek için vucudumu hazırlama kararı kalmıştım kendimce ama antidepsesanı hazirana kadar kullanmam gerektiğini söyledi doktor. Ben kzımı çok özlüyorum yeni bir gebelikte bu özlemi biraz hafifletir diye düşünüyorum. Kafam karmakarışık yaşım 34, 7 yaşındaki oğlum ara bir kardeşim karnında tekme atıyor anne diyorr. Off yaaaa ben ne yapacağımı bilmez durumdayım. Kızlar ne olur bana bir akıl verinnn.....:uhm:

Çok geçmiş olsun... Allah oğluna uzun ömürler versin...
Bence oğluna sımsıkı tutun ve ondan güç al bir evladın var allah bir evlat vermiş onun kokusunu duyabiliyorsun ona ciciler alıp giydiriyorsun yeniden hamile kalmak istiyorsan gücünü toplamalısın oğluna kardeş geşleceğine inanıyorsan güçlü olmalısın..
İnş en kısa zamanda ilaçlardan ve depresyndan kurtulursuna.s.

Çok geçmiş olsun... Allah oğluna uzun ömürler versin...
Bence oğluna sımsıkı tutun ve ondan güç al bir evladın var allah bir evlat vermiş onun kokusunu duyabiliyorsun ona ciciler alıp giydiriyorsun yeniden hamile kalmak istiyorsan gücünü toplamalısın oğluna kardeş geşleceğine inanıyorsan güçlü olmalısın..
İnş en kısa zamanda ilaçlardan ve depresyndan kurtulursuna.s.

Sağol hırçımdeniz. Bende en kısa zamanda bu ilaclardan kurtulmaya çalışacağım...

çok zor.Allah sabır versin.en yakın zamanda sağlıklı bir bebişte versin inşallah..

X